Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз търся един филм

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз търся един филм

    Става въпрос за полският филм "Вълче ехо" . Гледал съм го през `70-те , но кога е създаден - нямам представа .
    Действието се развива непосредствено след края на Втората световна война , в една застава на полско- германската граница . Бивш офицер от граничния отряд ( разжалван още преди войната за нарушение на устава ) пристига в заставата , за да търси съкровище , скрито от германците при отстъплението им . По следите му ( наречено "Съкровището на Тризъб ) обаче са и банда , използваща следвоенния хаос и самопровъзгласили се за граничари ...

    Прерових торентите , но нищо не открих ... което ме навежда на мисълта , че е възможно оригиналното полско заглавие да е друго , а при киноразпространението у нас , филмът да е стигнал с горното заглавие .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

  • #2
    От: И аз търся един филм

    Владо, вероятно за този става въпрос: Wilcze echa.



    Ето малко кадри от него:



    Понамирва се тук-там из мрежата, но вероятно ще е само на полски и ще трябва да си търсиш субтитри от някъде.
    Ако ми "припадне" под ръка ще ти пиша.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      От: И аз търся един филм

      http://kinozal.tv/browse.php?s=%C2%E...C%E5+%FD%F5%EE
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • #4
        От: И аз търся един филм

        Точно за този филм става въпрос . Благодаря !
        Бях уверен , че мога да разчитам на помощ от колеги тук Вече го и дръпнах .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X