Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брадвичка Fiskars?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брадвичка Fiskars?

    Интересува ме от къде мога да купя брадвичка на Фискарс подобна на тази
    Показна от Венцислав Петров в друга тема и ако може да ми кажете приблизителната цена.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

    Имат представителство в София (Злати например го знае), където цените са с 10-тина (средно) лева по-ниски от колкото в Бриколаж и Практикер, където можеш да намериш почти всички модели от гамата. Малката (като на снимката) не си спомням колко беше, голямата е около 70лв., и си заслужава парите (последно се доказа в Родопите)..

    Коментар


    • #3
      До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

      Aко голямата е около 70 лева значи малка би трябвало да е по ефтина ако не намеря представителството ще трябва да пазарувам от Бриколаж
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Aко голямата е около 70 лева значи малка би трябвало да е по ефтина ако не намеря представителството ще трябва да пазарувам от Бриколаж
        Ще се чуя със Злати и ще го напиша тук.

        Коментар


        • #5
          До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

          В Практикер гледах преди 2-3 дни всякакви по големина брадвички на Фискарс имаше поне 3-4 модела.Също има и много хубави лопати малки и големи-пак на Фискарс

          Коментар


          • #6
            До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

            Интересното за Фискарс брадвите е, че няма голяма разлика в цената в зависимост от големината. Най-малката е около 70лв която най-голямата е около 100лв. Просто реши каква ти трябва. Аз имам 17'' брадва за 76лв и сгъваем трион за 46лв и двете от Бриоклаж.
            Прикачени файлове
            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #7
              До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

              Да разликата в цената е минимална и започват от 70лв....като купуваш внимавай да не вземеш някоя за цепене защото с нея ще ти е трудно да режеш
              ------------------------------------
              тел. O878 9ЧЧ 999

              Коментар


              • #8
                До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                Аз вчера се сдобих с такава и едно градинарско трионче, защото напоследък не минаваме без използването на тези "аксесоари".
                Явно доста се търсят , защото в Бриколаж бяха останали само 3 бройки от брадвите , а триончето беше последното.

                Коментар


                • #9
                  До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                  Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                  Да разликата в цената е минимална и започват от 70лв....като купуваш внимавай да не вземеш някоя за цепене защото с нея ще ти е трудно да режеш
                  Kak и по какво се различават тези за цепене от другите за да не се объркам защото на мен не ми трябва за цепене
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                    острието е дебело подобно на клин
                    Прикачени файлове
                    ------------------------------------
                    тел. O878 9ЧЧ 999

                    Коментар


                    • #11
                      До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                      Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
                      острието е дебело подобно на клин
                      По пътя на логиката тази е брадвата за цепене благодаря за инфото.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                        Представителството на Fiskars е на бул. Шипченски проход. Не знам номера, някъде стещу зала Универсиада беше. Цените не е сигурно че са по ниски от бриколаж. Има малки разлики но и в двете посоки за различни неща. А брадвите на Фискарс са страшни. Аз имам от 3-4 години най малката. На пръв поглед изглежда малко играчка (дръжката е има-няма 25 см . но върши страшна работа и сече 10 -15 см дървета без проблем. Сега в джипа ми се струва малка все пак и мисля за по-голяма. А преди седмица-две си взех лопата с удължаема дръжка. Не от малките десантни а голяма хубава права заострена лопата само дето хубавата дръжка се удължава от 100 до 125 см. Още не е много тествана но иозглежда много солидна и качествена.
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #13
                          До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                          Брадвичките FISKARS са супер и вършат идеална работа. Казвам го от опит защото имам такава, ползвал съм я много и съм страшно доволен. Здрава, добре заточена, удобна. Въобще без забележки.
                          Искам да кажа още нещо горе-долу по темата. Много добра работа на открито върши мачетето. До голяма степен може да замести малката брадвичка и в някои случаи е по-удобно. По магазините се продават бразилски мачетета на TRAMONTINA по 15-20 лева, които са доста добри. С такова може да се отсече доста дебел клон или да се нацепят дърва за огън.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                            Искам да кажа още нещо горе-долу по темата. Много добра работа на открито върши мачетето. До голяма степен може да замести малката брадвичка По магазините се продават бразилски мачетета на TRAMONTINA по 15-20 лева, които са доста добри. С такова може да се отсече доста дебел клон или да се нацепят дърва за огън.
                            Гледал съм тези мачетета но за моите цели за сега брадвичката е по удобна според мен мачетето е проектирано за джунглата и там е незаменимо но за нашите ширини е малко по неудобно.Въпрос на вкус всеки си има предпочитания пак казвам не съм особенно запознат с мачететата така че може и да бъркам.
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • #15
                              До: Брадвичка Fiskars(от къде да си купя)?

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              Гледал съм тези мачетета но за моите цели за сега брадвичката е по удобна според мен мачетето е проектирано за джунглата и там е незаменимо но за нашите ширини е малко по неудобно.Въпрос на вкус всеки си има предпочитания пак казвам не съм особенно запознат с мачететата така че може и да бъркам.
                              И аз така си мислех, че мачетето е за джунглата и за тръстика. При едно ходене с него по нашите гори обаче мнението ми се промени. Разбира се всяко едно сечиво си има предназначение, но ако трябва да избирам като екипировка между брадвичка и мачете може би ще избера второто. Иначе сред природата на открито и едното и другото е необходимо.
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X