Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за теста за заварчици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за теста за заварчици

    Тъй като говорихте за теория, която не се преподава в курсовете по заваряване, исках да ви споделя за курса, където ходих аз. Имаше си часове теория, които си бяха отделни от практиката и решавахме същите примерни тестове.

    Като жена мога да кажа, че не съм най-честия случай след заварчиците, но всичко си взех от първия път.

    От Варна съм и тук си карах курсовете. Имат и бази за самото обучение, тъй че мога да кажа само едно мерси на преподавателя ми.

    http://silviins.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B...B8%D1%86%D0%B8

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за теста за заварчици

      Първоначално публикуван от silviins Преглед на мнение
      Като жена мога да кажа, че не съм най-честия случай след заварчиците, но всичко си взех от първия път.
      От Варна съм и тук си карах курсовете. Имат и бази за самото обучение, тъй че мога да кажа само едно мерси на преподавателя ми.
      Която сте вие сигурно...при това изключително съвпадение на името на фирмата, името на управителя и, мейла и ника ви...Фирми много, ама кадърни преподаватели малко.
      И "всичко си взех от първия път" не е добра реклама...значи е или само за пари,....или е нещо твърде ниско като ниво.

      И между другото тези тестове според мен са много стари като база и не покриват ред новости. Плюс това тестовете е глупаво да са статични и просто да се наизустяват някакви отговори. Практическите примери и казуси са по-удачни защото дават възможност да се погледне на самия процес, на ситуация и т.н. Всеки може да научи че волфрама се топи на 3500 градуса...ама практическите умения да си сглобиш и разглобиш сам бренера и да се научиш да точиш електрода на курсовете, да знаеш как да водиш вана при DCEN и респективно при DCEP и да правиш разлика кое за какво служи принципно не се преподават (примерно ако говорим за GTAW). Учи се с практика.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за теста за заварчици

        Първоначално публикуван от den_zuk Преглед на мнение
        ...И между другото тези тестове според мен са много стари като база и не покриват ред новости.....
        Кои тестове ? Щото аз в линка на колежката силви инс тестове не виждам .
        Пък знае ли човек ?! Може в тестовете им да е включено и "воденето на вана при DCEN и респективно при DCEP" .
        ...което би било полезно всъщност , щото примерно аз бих се ограмотил как се "води вана" , или какво значи EN и ЕР ...
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за теста за заварчици

          Ваната я "закачаш" /от към студения край/ за електрода и я влачиш по фугите на железото.
          EN и ЕР.....електрод негатив и електрод позитив

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X