Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

    Тук http://www.zr.ru/archive/zr са публикувани всички издадени списания, има много инфо за автомобили, мотоциклети, джипове и т.н., което предполагам ще ви бъде интересно.
    Много е забавно да четеш статии от преди 30 - 40 години, да виждаш как се е развивало автомобилостроенето с годините ...

    Ако модераторите преценят, нека да преместят темата в подходящ раздел, че аз нещо не успях да се справя с намирането му.

    http://www.zr.ru/archive/zr

  • #2
    От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

    Благодаря за линка колега! Някога като ученик се бях абонирал за списание За рулем и вестник Авто мото свят и с нетърпение чаках пощальона да ми ги донесе.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

      Брех, доскоро пазех хартиения архив - купувах си всеки брой от 1976 година до времето, когато престанаха да се продават у нас - цената беше 30 стотинки, и много ми се чудеха даскалите, когато си записвах задължителния абонамент за руска преса точно с тия списания.
      Преди време, поради липса на място за съхранение, ги изхвърлих - с много противоречиви чувства - имах усещането, че хвърлям спомени..
      Сега, отново се ядосвам.
      Иначе линковете са верни, работят, и с удоволствие се гмуркам там.

      Коментар


      • #4
        От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

        Благодаря и аз!
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #5
          От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

          Голямо-Благодаря!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Благодаря за линка колега! Някога като ученик се бях абонирал за списание За рулем и вестник Авто мото свят и с нетърпение чаках пощальона да ми ги донесе.
            И аз! И не само като ученик. До 1989 г.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • #7
              От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

              И аз редовно го купувах. Това бяха истински списания с истински данни и репортажи. Продължението беше Авто Труд и Беда, в които много сбито, но съвсем конкретно и точно можеше да се научи всичко актуално в света на автомобилите и моторите. Всичко за състезанията и състезателите. Заради глупашкото побългаряване на немското списание, не искам и да споменавам името му, закриха и двата седмичника. Сега имаме автомобилно затъмнение. България е пълна с гадове!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                И аз! И не само като ученик. До 1989 г.
                Да и аз до 1989 год. го получавах. През това време бях в казармата и като си идвах в отпуска първото нещо беше да прочета списанията.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                  Браво!Голямо Благодаря!
                  СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                    И аз се абонирах за Авто мото свят,месеца ми започваше и свършваше с датата на отварянето на пощенската кутия...още седят някъде в кашон пожълтелите вестници!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                      Браво!
                      Баща ми ги получаваше, аз по-късно ги изядох с кориците, особенно съветите на патилите.
                      Пазя ги още - почти всички броеве от 78ма до 88ма.
                      През 96-97ма бях там и си бях купил няколко броя...нямаха нищо общо със стария дух.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                        Жив и здрав да си!Приятно четиво за успокоение на нервите!!
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Международния архив на списание "За рулем" от 1928 г. до 2011 г.

                          Някой броеве си ги спомням ,само като видя кориците
                          добре че има такива архиви

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X