Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на детско парти -мнения, идеи, съвети и препоръки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организиране на детско парти -мнения, идеи, съвети и препоръки.

    Уважаеми колеги, синът ми в краят на тази седмица навършва 6 години и искам да му направим изненада с парти в детската градина.До сега в нашата група не е правено, а и за него лично не е правено ,та се надяваме да им е интересно на всички деца.
    Моля ако някой е ползвал услугите на клоун,фокусник,аниматор,диджей или др. и е останъл доволен, (най вече децата да са доволни) да сподели.
    Пишете всякакви идеи и съвети за детски празненства за да се получи хубава и полезна тема.
    Ако препоръките се смятат за реклама моля пращайте данните на лично съобщение.
    Мен ме интересува за гр.София.

  • #2
    От: Организиране на детско парти -мнения, идеи, съвети и препоръки.

    Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
    Уважаеми колеги, синът ми в краят на тази седмица навършва 6 години и искам да му направим изненада с парти в детската градина.До сега в нашата група не е правено, а и за него лично не е правено ,та се надяваме да им е интересно на всички деца.
    Моля ако някой е ползвал услугите на клоун,фокусник,аниматор,диджей или др. и е останъл доволен, (най вече децата да са доволни) да сподели.
    Пишете всякакви идеи и съвети за детски празненства за да се получи хубава и полезна тема.
    Ако препоръките се смятат за реклама моля пращайте данните на лично съобщение.
    Мен ме интересува за гр.София.
    Васе. свържи се с колегата Trajal - http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=21042
    Той се занимава и може да ти даде идейки и насоки за подобно парти.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X