Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуристи от София?

    Здравейте!

    Има ли Ендуристи от София?

    Поздрави.

  • #2
    От: Ендуристи от София?

    Има да,аз съм един от тях но съм още начинаещ с хонда срм 125.Или поне се опитвам да бъда ендурист от април насам.Поздрави .Иво Томов На 4 колела се движи тялото на 2 духът ти !
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от ivtom Преглед на мнение
      Има да,аз съм един от тях но съм още начинаещ с хонда срм 125.Или поне се опитвам да бъда ендурист от април насам.Поздрави .Иво Томов На 4 колела се движи тялото на 2 духът ти !
      Здрасти Иво,

      Дай некви контакти , скайп , фб , тел да поддържаме връска :>

      Ако има и други ендуристи моля нека пишат ;>

      Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Ендуристи от София?

        Ендуристи има
        С прекъсване от 10 г. вече съм с ендуро.
        Ниво - начално към средно, с много мерак.

        Скайпа ми е hafteto

        Коментар


        • #5
          От: Ендуристи от София?

          Здрасти hafte, аз карам събота -неделя над село Балша-Софииско ако е по топло краят на седмицата пак съм там ако имаш желание обади се.Живея в Надежда и ми е близко там ,а и моторедката спи в Балша.Иво ТомовSkype-ivlorano887 377417На 4 колела се движи тялото,на 2 духът ти.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Ендуристи от София?

            Здрасти ,shtraker маи обърках нещо место на тебе писах на
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Ендуристи от София?

              Значи с havte ставаме трима.
              hafte ,ти каде караш?
              Поздарви

              Иво Томов

              На 4 колела се движи тялото на 2 духът.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #8
                От: Ендуристи от София?

                Ами общо взето карам където ме водят. Нали съм още пресен с маршрутите и ми липсва и GPS.

                Няколко пъти карах из Люлин с един приятел, който е доста напред с материала и ми показва това онова. Търпелив е и не се нерви ако го бавя. Също с него и още 3-4 ма караме из Стара Планина, Плана но основно по леки маршрути. Най-гадни са ми спусканията :-)

                За каране може да се раберем в петъка за нещо по конкретно за този weekend. Въпроса е да не е много хард, че се притеснявам да не бавя ако сме група, а и за сега нямам увереност по хард места.

                Аз живея в Гевгелийски, нямам колесар, но мотора ми е с регистрация, въпроса е да минимизираме карането по асвалта заради гумите.

                Иначе дайте скайповете моят е hafteto и ще направим една група, в ФБ съм Rosen Georgiev може и там да се разберем.

                Ще питам, ако имаме конкретно място за каране и мойте приятели, а ако карат може да отидем с тях, ил те с нас, въпрос на уговорка. Колкото повече по весело.

                Из Шабла не съм карал, и не познавам трасето. Като се замисля даже май и не съм минавал с колата от там.

                Коментар


                • #9
                  От: Ендуристи от София?

                  ето ме и мене от с.лозен.. стабилна група сме.. аз карам ттр 250

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ендуристи от София?

                    Ами, като гледам желаещи се събрахе, остава да се помисли по маршрута.
                    Групата се заформя от доста различни краища на София и незнам как ще се организираме.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ендуристи от София?

                      бройте ме и мен. зле съм със социалните контакти но гледам форума преди да карам

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ендуристи от София?

                        Здравейте на всички!

                        Иво не можах да те намеря в скайп с този потребител : ivlorano ? да не си изпуснал някоя буква или аз нещо да съм объркал ...

                        Росене , писах ти на скайп , виж във фб не съм сигурен кой си щотото има много с това име , най-добре е да даваш имейл ;>

                        dexter_lab , дай контакти , скайп , фб , тел :>

                        Колеги искате ли да караме по витоша в събота ? примерно среща в 12:00 на ОМВ на околовръстното под драгалевци ?

                        Поздрави.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ендуристи от София?

                          Ако има свободно място в неделя бройте и мен.

                          КТМ 125 2т. Младост
                          Който оцелее ще закусва!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ендуристи от София?

                            Предлагам да отидем до пистата на Бучино в събота.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buchino.jpg
Прегледи:1
Размер:336.7 КБ
ID:5312375

                            За неделя ако има някой да ни води, както желаещи и пари може да се надръндим по някое маршрутче ако позволява времето.

                            Ако има други предложения, давайте да ги бистрим за да може да го решим до края на петъчния ден.
                            Последно редактирано от Chinela; 20-10-11, 19:18.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ендуристи от София?

                              Здравейте!

                              Уговорката е Събота в 10:30 на Арена запад и после в 11:00 на Суходол! за сега сме 3ма ако някой иска да се присъедини като например : БИЖО БИЖЕВ и dexter_lab или някой друг да ми се обади 0883390444 Цецо. Ще се ходи на Бучино , който иска нека се присъедини.

                              Поздрави.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X