Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Здравейте и от мен. След като декември месец лекари ми казаха да забравя пистовите мотори, около месец "срадах", но после реших, че без мотор няма да я бъде. Карах тестово два дни ендурото на един приятел се заразих от тази тръпка От около месец съм горд собственик на ендуро мотор и за момента още му свиквам. Карам сам за съжаление, че нямам познати в тази област много. Ако случайно се очертава каране някъде около София ще се радвам да се присъединя. Както казах начинаещ съм, още се опознаваме с моторетката, но пък имам желание
    А, и честит 3-ти март на всички !

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Като за начало да кажа, че аз ще отсъствам още малко от спортните терени /все още не мога да си избера кола-комби, с теглич, бензинова с гас, регистрирана в София над 14 годишна и под 100 коня, но над 75 и да е VW Passat, в най-лошия случай Golf, ако някой продава или знае някой да продава - да свирка/, тъй че ще трябва да разчиташ на някой от героите в репортажите от 2012 г., които обаче не са начинаещи, което "евентуално" "малко" би те поизморило. Те тук не постват нищо отдавна, обаче аз следя какво излиза в Youtube.com Иначе попреглеждат темата, така че имаш шанс .
      Като се оборудвам както трябва ще покараме /или ще се потъркаляме, поне за мен това е по-вероятното/, че вече повече от половин година мина откакто нямам транспорт иии..., а бе куца работа .
      Честито за ендурото, и добре дошъл в правата вяра, но ако не е тайна какво по-точно е то? Ако е КТМ - не се притеснявай, че стоково няма задна скорост, в един момент се появява от самосебе си . Между другото не само при КТМ се появява задна скорост, предполагам че скоро сам ще се убедиш .

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Здрасти Light, случайно продавам едно Golf-че, ама малко се разминава с твоите изисквания..малко, но Гледах клипове във форума, гледам доста и в Youtube напоследък български (харесват ми в Локорско доста )
        Моторетката е KTM 250 EXC-F, 2010 година с ъпгрейд Атена до 290 кубика мисля беше. За задната - сигурен съм, че я имам, но още не се е появила, че за сега се въздържам да карам по супер стръмни наклони, най-вече защото карам сам. Стискам ти палци за транспорта да се уреди и ще се радвам, ако успеем да покараме..пък и да се търкаляме..важното е да са доволни физиономиите накрая Лека вечер.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          /все още не мога да си избера кола-комби, с теглич, бензинова с гас, регистрирана в София над 14 годишна и под 100 коня, но над 75 и да е VW Passat, в най-лошия случай Golf, ако някой продава или знае някой да продава - да свирка/,
          Това вече не е актуално.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            И какво си купи накрая ,аз пък търся теглич за Каптива .
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Това вече не е актуално.
              Защо???
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Защото известен съфорумец от Кърнаре ми продаде това, което търся. Е, почти, защото трябва да се монтира теглич и това-онова, но от днес следобед се заемам и лека-полека ще стане работата.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Бравос! Спорна работа и дано стане бързо Аз сега почвам да се оглеждам за ремарке...да видим. Не че имам теглич де, но това е по-лесната част

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Привет на всички,
                    Някой от вас няма ли да излиза да кара този уикенд? Че си търся другарчета

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Утре сме Люлин планина, близо ли си ?

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        То там ще става ли за каране?

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          По деретата май ще си е кал ама ще се намери и сухо.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Привет на всички.... миналата седмица пропуснах да пропуснах да проверя тук, че бях с приятели да карам, ама за този уикенд да си попитам по-трано Ще излизате ли някъде и дали приемате новобранци

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Здравейте отново! След дълга 5 месечна пауза отново съм на две колела, така че очаквайте интересни кадри през 2014 г. Все пак се старая да записвам всички екшън места, а даже за целта съм си поръчал 5-6 батерии за ГоПро. Може и още една карта от 32 gb да ми потрябва. Днес направихме съвсем лека разходка, от Локорско до Тихов дол и обратно, с цел да си припомним как става тая работа и да загреем за предстоящите приключения . Бяхме 5 човека - с ВР 450, ДРЗ 400, ЕХЦ 400, ДР 350 и ХР 250, за да има разнообразие в класовете Като на адаша ми с ДР 350 му беше за първи път, надявам се да му е харесало . Няма да ви казвам как му викат, че се сърди, но ето:



                              На мен ми трябваше една година да се престраша да се пробвам на този баир, а той.... първия път даже не можах да реагирам, защото тръгна нагоре внезапно и без предупреждение , обаче на втория, въпреки, че ми правеше жестове, че няма да се пробва, по начина, по който се движеше усетих, че ще се пробва пак и успях да извадя камерата, да й сложа батерията и да запиша това клипче .
                              Опитах за пореден път онова изкачване на път за Тихов дол, с което сте запознати, но отлични резултати се очакват в бъдеще .Като цяло нямаше кой знае какъв екшън, че да пускам още клипчета, макар че може и да изрежа някой друг кадър.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Браво радвате продължавай да качваш. Сега е много кофти да нямам мотор и ще се задоволя с вашите екстремни клипове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X