Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ендуристи от София?

    организираите се и елате в лозен ше се чакаме някаде на околовръснто иида покараме за събта или неделя

    Коментар


    • #32
      От: Ендуристи от София?

      Иво какво му е на лаптопа.
      Дай скайп или ФБ, че тука няма лични, да не пълним темата със спам.

      Коментар


      • #33
        От: Ендуристи от София?

        Писал съм ти на Skype,Hafte

        На 4колела се движи тялото ,на 2 духът .

        И. Томов
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #34
          От: Ендуристи от София?

          Времето през weekend-a ще е хубаво, а в неделя няма да има и ловци.... Лозен не звучи зле, може и в Стара планина - Локорско, Бухово и т.н. Където кажете!

          Коментар


          • #35
            От: Ендуристи от София?

            Трябва да сменя маслото, антифриза и да оправя стартера.
            Ако успея да оправя машината ще съм на линия, за където кажете но за Неделя.

            Коментар


            • #36
              От: Ендуристи от София?

              Отвивай, завивай, точи и наливай. Хайде колеги, не ви ли се кара? Я какво слънчице грее навън. За утре нещо да измислим?

              Коментар


              • #37
                От: Ендуристи от София?

                Греее ама аз съм пас. Десния радиатор протече и трябва да се лепи. Явно съм му видял сметката при някое падане и сега да го изправя малко и си еб....... м........ Ще видя да го лепя, ако не нов или втора ръка ще търся. И антифриза не смених :-(

                Малото смених, стартера стана на 70%, че е изгоряла една намотка но поне вече го има.

                Та карайте и за мен, май сезона го закрих вече принудително.

                Коментар


                • #38
                  От: Ендуристи от София?

                  Ооо, колега много неприятно. Успех с ремонта. Ама, с другите какво става - ни вопъл, ни стон. На мен не ми остава друго, освен да излезнем някъде с един приятел, на който скоро дадох едно кръгче, да пробва мотор за първи път. Сега иска пак. Май много му хареса.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ендуристи от София?

                    Здрасти,каде мислите да карате с твоя приятел?
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ендуристи от София?

                      Ако има мераклии за Люлин планина да свиркат, след половин час тръгвам.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ендуристи от София?

                        Здравеите,можем да направим клуб ендуро или група с име:
                        -Ендуро-калпазани София.
                        -Ендуро-партизани София.
                        Какво ще кажете,други предложения?

                        Иво Томов.

                        На 4 колела се движи тялото, на 2 духът.
                        Последно редактирано от Иво Томов; 31-10-11, 21:51. Причина: Добавка
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ендуристи от София?

                          Ивчо,

                          Направата на клуб е хубава идея, но и доста сериозно начинание.
                          Клубът предполага участниците в него да са обвързани с повече ангажименти, както и да отделят много повече време и средства за развитието му, отколкото едно случайно организирано съботно или неделно каране.
                          Клубът трябва да има ръковоство, устав и правила, които да важът за всички, като незнам за минимум но поне трябва да има минимум от 5-8 души.

                          Моя личен опит, при такава идея, но в еърсофт форума показа, че това е едно начинание тип "мисията невъзможна". Всеки иска да е член без това да го обвързва с нещо повече, като от друга страна да налага решения, които основно на него му изнасят.

                          Аз лично бих се присъединил към твоята идея, като зависи каква ще е целта на този клуб освен да го има като намерение или име, като конкретно името Ендуро-партизани София, не ми звучи никак. Може би преди 40 г. когато ББ е бил фарфалак би било актуално, но сега ББ си е на власт и трябва да питаме него .

                          Последното е в кръга на шегата естествено.
                          Оставам да видя как ще се приеме идеята и ще следя развитието и, като от мен +1

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ендуристи от София?

                            Хафте здравеи,говорих вече с ББ по телефона и тои каза:Сами си изберете името ,само искам да съм прецедател и да има буквата Б в името на клубът нищо повече!.
                            Последно редактирано от Иво Томов; 01-11-11, 08:02. Причина: Редакция
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ендуристи от София?

                              Зависи дали клубът ще се регистрира съгласно ЗЮЛНЦ. Има писано по въпроса във форума. Едни приятели си регистрираха такъв клуб и ме караха да стана негов член /междудругото 3ма души са достатъчни за учредяването/. Само, че и до ден днешен не могат да ми отговорят смислено на въпроса "Какво може да правим след като имаме регистриран клуб, което не можем да правим ако нямаме такъв?". Също така незнам досега някаква дейност да са развили. Но това е друга тема. Виж "приятелски клуб" е друго нещо, например някой има гараж, в който да си държим моторите, друг има ремарке за 4 мотора, примерно, което да закачим на моя бус и да идем някъде за уийкенда, трети има много инструменти и повече познания в областта на ремонтите, ей такива работи - това вече има смисъл. Ама такава организация няма нужда от регистрация в съда, а от желание.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ендуристи от София?

                                Здравеите колеги,идеята на Light of Jah за приятелски клуб ми харесва много и си мисля че ще върши повече работа от каквото и да е друго.(не че съм бил в много клубове и имам опит с такива).
                                Важното е да има желание ,а не регистрация в съд.Поне аз така си мисля

                                Иво Томов
                                На 4 колела се движи тялото на 2 духът!
                                Последно редактирано от Иво Томов; 01-11-11, 10:53.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X