Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес S class комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мерцедес S class комби

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Близнак, разминах се аз с возенето в това Ауди. Нищо де, след онова пиене дето го пихме не се разминах да дам на балдъзата да ме вози в на кума колата.
    Вие там сте друга категория с тия коли. Аз говоря за комби струващо 2 заплати. Не мога да мисля и една купчина ламарини на паркинга. За последните 2-3 седмици- една е тотална щета /мексиканец на червено/, 2 са за тенекеджията /нито една по наша вина/. Днеска третата на паркинга пред мене- вкарва си бабата патериците в багажника и с газ на задна- в бронята на жената. Даже и не разбра, че едва не ми смачка краката, тръгна та се наложи в движение да и се качвам на предния капак /абе, тия рамена на чистачките не могат ли да ги правят по заоблени?/ за да спре. Сеир за навалицата в супермаркета...

    Та по темата- ако имаше масово W140, да сме се обзавели всички с такива. Ама разни екзотики- пари няма, нерви няма... абе знаеш как е.

    Ама и на вас ви хлопа лимката!
    Извинявавай нали знаеш как е с близнаците.Винаги стават грешки.
    Това с бабките на по 101 години и очила дебели колкото дъно от бутилка на Кока Кола винаги ме е плашило в САЩ.И всички големи коли карат.
    А и че няма скоростна лента и това е много гадно....Добре че поне при вас Мексико е близо.Магистрала 1 и 2 стават но само през нощта.
    А Пепе и Хосе са много лоши шофьори и винаги трябва да се внимава за някой мексиканец с пикап.
    Но поне улиците в Сан Диего са широки,а тук си дерем колите от теснотия.
    Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 21-10-11, 07:50.

    Коментар


    • #32
      От: Мерцедес S class комби

      Нещо на таблото на това Ауди на два пъти светва лампата на дългите, след което по хромираните елементи прибягват отблясъците от чуждите фарове.

      А, вие не знаете ли, че AMGтата от последните години са все по-деликатни коли и трябва да се пазят, хеле пък скоростните им кутии...

      Коментар


      • #33
        От: Мерцедес S class комби

        Хи хи тва на подемник ли е снимано?

        Коментар


        • #34
          От: Мерцедес S class комби

          Първоначално публикуван от Боян Богданов Преглед на мнение
          Хи хи тва на подемник ли е снимано?
          Питаш, защото не ги познаваш. Единия е луд, другия е ненормален. Двамата в комбина са...
          На магистралата ги правят тия снимки. През ноща и на сух път. Аз като късметлия-валеше та се наложи да седим на маса и да пиеме...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            От: Мерцедес S class комби

            Съмненията са защото,няма трептене на записа.Повечето такива клипове които съм гледал,са с трепереща картина.И друго защо ESPto е на OFF.

            Коментар


            • #36
              От: Мерцедес S class комби

              Ето и един CLS комби
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mercedes_cls_t.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5312588
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • #37
                От: Мерцедес S class комби

                Това е Фотошоп.

                Коментар


                • #38
                  От: Мерцедес S class комби

                  Първоначално публикуван от Боян Богданов Преглед на мнение
                  Съмненията са защото,няма трептене на записа.Повечето такива клипове които съм гледал,са с трепереща картина.И друго защо ESPto е на OFF.
                  Бояне,като фен на клиповете снимани от други хора трябва да знаеш че има разлика в качеството на клип сниман от мобилен апарат(GSM) и клип сниман с камера на статив за спортни автомобили.За разликата в качеството на картината от GSM и камера HD със стабилизатор няма да говоря.
                  Защото разликата не е в техниката а в хората които снимат с нея.
                  Пробвахме да снимаме от ръка но с тези скорости качеството на картината е много лошо,а това се отразява зле на хората които само могат да гледат тези клипове.
                  Прав си да мислиш че е снимано на подемник.Знам че в Шумен подемниците са повече от спортните автомобили.Това е нормално за теб,но не и за хората които се интересуват от спортни автомобили.
                  Ако изобщо си виждал стенд за автомобили (Дино стенд) щеше да направиш разлика в звуците и ускорението от реалните условия на пътя и такива на Дино стенд.Защото на подемник такива работи не се правят.Прекалено е опасно да не вземеш да пробваш...
                  Защо е изключено ESPto щеше да знаеш ако си карал автомобил с ESP и поне 450 коня двигател.Това че не знаеш не е лошо,но можеше да попиташ защо е изключено.Утре ако пусна тук клип с G-55 AMG на който ESPto е изключено и са блокирани и двата блокажа на мостовете за да ускори по-бързо пак ли ще се правиш на дедектив по клиповете?
                  В този иначе прекрасен форум се напълни с ''разбирачи'' вече може да попиташ всеки защо на спортна кола с 800кс.се изключват системите преди старт на такива скоростни отсечки.
                  Да не говорим че има хора дето карат с изключено ESP винаги и по всяко време.

                  Ако си виждал,снимал,карал или имаш комби което е уникално пиши тук в тази тема и на мен ще ми е приятно да видя и прочета нещо ново.
                  Защо ненаправиш тема за техника на снимане с камера от кокпита на спортни автомобили?
                  Тогава мога да ти пусна още много и други клипове и мнения по-темата а не да сера в нея както правиш ти.

                  Ето един клип нa стария модел на RS-6 MTM гледай как трепери камерата на немската телевизия....

                  http://vbox7.com/play:893e429640&al=2&vid=9014260

                  Ето и един клип с изключено ESP май всички го изключват и всеки снима на подемник....хи,хи..хи

                  http://vbox7.com/play:681140dc&al=2&vid=2225751

                  И не знам какво ти пречи да провериш за какво става дума. Вече е лесно седиш си в къщи пред компа,влизаш в Google и изведнъж ставаш много компетентен.
                  На клипа който съм пуснал се виждат и вибрации и преминаващи коли има и ясни звуци.Поне като гледаш само клипове гледай внимателно.
                  Да не говорим че с повечето хора тук се познаваме лично и нямам желание да лъжа никой с подобни глупости.
                  Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 22-10-11, 01:27.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мерцедес S class комби

                    Дори и да не е тунинговано, RS6 си е едно доста приятно семейно комби...
                    Въпреки това по ми допада S8 комби, но рядко се срещат...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мерцедес S class комби

                      IVAYLO BLIZNAKA , дай клипчето на G-то ...
                      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мерцедес S class комби

                        Прекалено лично го приемаш.Ако това е вярно.Акъл нямате..

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мерцедес S class комби

                          Първоначално публикуван от Боян Богданов Преглед на мнение
                          Прекалено лично го приемаш.Ако това е вярно.Акъл нямате..
                          Ако е вярно и други неща нямат.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мерцедес S class комби

                            Отклоняваме се от темата ама...
                            -искам да ми направите колата да вдига 300, можете ли?
                            - можем!

                            Правят я, слагат и камерата, снимат и я дават на клиента. И аз редовно в моята работа снимам иначе не ми вярват, че се прави. Кое е странното?
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мерцедес S class комби

                              От де тръгна темата, до къде стигна..

                              за S-classe T (touring) си говорехме.....

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мерцедес S class комби

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                От де тръгна темата, до къде стигна..

                                за S-classe T (touring) си говорехме.....
                                И аз така мисля. Темата е много интересна за S-classe T (touring) и затова спирам да пиша в нея.Прецених че в тази интересна тема може да се вмъкнат и други редки плетки когато става дума за комбита и тунинг на автомобили.И само и единствено за да има база за някакво сравнение.
                                Не забравяйте че когато се качиш да караш S-classe T (touring) караш просто една S-classe стига да не поглеждаш в огледалото за обратно виждане.
                                Извинявам се на всички колеги ако с нещо съм разводнил темата.
                                Мисля обаче че трябва да се цени мнението на хора които могат да дават информация за нещо което поне са виждали на живо.Шарени картинки от интернет има много.И какво от това? Искам да чуя мнение от първа ръка,за да знам че мога да науча нещо ново.
                                Иначе само ще си (мечтаем) говорим.
                                Ще завърша с един виц;
                                Донесъл чукчата свой роман в една редакция. Редакторът го прочел и му казва:
                                - Разберете, слабо е. Трябва да четете класика. Чели ли сте Достоевски, Толстой, Тургенев?
                                - Не! Чукча писател, не читател.
                                Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 23-10-11, 21:17.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X