Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес S class комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мерцедес S class комби

    Прав си. Оставям анализа на американския авто пейзаж на теб, явно имаш повече наблюдения по въпроса от мен
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Мерцедес S class комби

      Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
      ...защото ти знаеш кои карат Мерцедеси там,особено С-класа.Не като тук,всеки башибозук зад мерника.Света ще свърши,простотията - никога!...
      Още утре отивам да продавам моя. Бях хвърлил око на 140-ка S500 обаче се отказвам публично и отивам да си посипя главата с пепел. Не ща да ми викат, че съм башибозук.

      Коментар


      • #18
        От: Мерцедес S class комби

        Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
        Остави ти тая песен любовна...в Америка,страната на пикапите,ще си товари някой премиум лимузината и за това иска С-класа комби...!!!Тия пък от мерцедес може ли да си развалят така имиджа!!!Все пак това не е кола за транспортиране на товари,а някакъв луксозен,престижен клас.То не,че няма да се намери семе и за такава тиква,ама къв е смисъла!?Е за това има Шевролет каприс комби,защото ти знаеш кои карат Мерцедеси там,особено С-класа.Не като тук,всеки башибозук зад мерника.Света ще свърши,простотията - никога!Иначе,като колекционерска стойност,да има логика.
        Cиcкo, кофти е така в ефир да го кажа ама на твоите "наблюдения" трябва да се отговори. В семейството имаме 5 броя W140 /и още няколко по-малки Е и С/.
        Ако имаха комби W140, всички около мене само такова щяха да карат.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #19
          От: Мерцедес S class комби

          Кажи причина.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            Re: От: Мерцедес S class комби

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Ако имаха комби W140, всички около мене само такова щяха да карат.
            +1, s-клас комби щеше да е идеалната кола за мене.
            "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

            Коментар


            • #21
              От: Мерцедес S class комби

              Честно казано не съм фен на комбитата.Прекалено ми приличат на катафалки особено мерцедеси.Относно с-класата не ми харесва.
              По добре едно Bentley Shooting Brake,ако трябва да е луксозно комби.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Carrozzeria-Touring-Bentley-Continental-Flying-Star-4.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5311920 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpeg
Прегледи:1
Размер:9.6 КБ
ID:5311921


              лично мое мнение

              Коментар


              • #22
                От: Мерцедес S class комби

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Кажи причина.
                Причина ли? Ами здрава до безобразие кола. Никoй от нас до сега не е успял да строши 8 цилиндровия мотор /опитвам се постоянно/. За парите си няма по сигурна на магистралата кола. С малките деца /колички, играчки, топки.../ само багажника и идва малък.
                И като изключим всичко американско на пазара наоколо, няма конкурент ако е комби.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Мерцедес S class комби

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Причина ли? Ами здрава до безобразие кола. Никoй от нас до сега не е успял да строши 8 цилиндровия мотор /опитвам се постоянно/. За парите си няма по сигурна на магистралата кола. С малките деца /колички, играчки, топки.../ само багажника и идва малък.
                  И като изключим всичко американско на пазара наоколо, няма конкурент ако е комби.
                  Наистина е малък багажника на W140 ... но пък на задните седалки се хваща перфектно бидон ... или скутера ми
                  Вярно , че с бидона ме гледаха като паднал от марс ... ама като ми трябваше ... къде да го кача
                  Като я продам , или комби или G дълга база, да има място
                  Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                  Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                  Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мерцедес S class комби

                    Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                    Остави ти тая песен любовна...в Америка,страната на пикапите,ще си товари някой премиум лимузината и за това иска С-класа комби...!!!Тия пък от мерцедес може ли да си развалят така имиджа!!!Все пак това не е кола за транспортиране на товари,а някакъв луксозен,престижен клас.То не,че няма да се намери семе и за такава тиква,ама къв е смисъла!?Е за това има Шевролет каприс комби,защото ти знаеш кои карат Мерцедеси там,особено С-класа.Не като тук,всеки башибозук зад мерника.Света ще свърши,простотията - никога!Иначе,като колекционерска стойност,да има логика.
                    Чак пък "башибозук"...малко хард идва..? Ти каква кола караш?
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мерцедес S class комби

                      Непремерените приказки ги игнорирам напълно..

                      Ама да вметна, че има една известна разлика между С-classe и S-classe...

                      и малко история

                      ..на купувачите е била предложена изключителната модификация - комбито W140 T-modell. Разработена е с одобрението на Mercedes-Benz от известната CADFORM, а се е произвеждала от не по-малко известната с необикновените си варианти върху марката Mercedes-Benz фирма BINZ.
                      Този автомобил е предназначен за клиенти, които искат да имат нещо екслузивно в сравение с актуалния S124 и бъдещия S210.
                      И естествено - екслузива е наличен - произведени са само 100 комбита S-klasse W140. "

                      Та вероятно собственика на тая красота не би се кефил толкова на това, че ще може да си вози два казана джибри, или бидона със зелето в багажника, а предимно на факта, че освен неговата кола има още 99 такива..

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мерцедес S class комби

                        Просто много немци обичат да си возят бурканите от село в лукс
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мерцедес S class комби

                          Един въпрос това поръчкови комбита или заводски?
                          Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мерцедес S class комби

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

                            Та вероятно собственика на тая красота не би се кефил толкова на това, че ще може да си вози два казана джибри, или бидона със зелето в багажника, а предимно на факта, че освен неговата кола има още 99 такива..
                            Това е единствената смислена причина за съществуването на тази кола.За това и я определих,като - най-непрактичното комби,ама ....айде,спирам,че пак нова серия ще има...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мерцедес S class комби

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Причина ли? Ами здрава до безобразие кола. Никoй от нас до сега не е успял да строши 8 цилиндровия мотор /опитвам се постоянно/. За парите си няма по сигурна на магистралата кола. С малките деца /колички, играчки, топки.../ само багажника и идва малък.
                              И като изключим всичко американско на пазара наоколо, няма конкурент ако е комби.
                              Е сега как ще се счупи с 55mp/h по-пътищата на LA. За мен има само едно комби и то се казва AUDI RS 6 MTM.
                              Брат ти за малко се размина с возенето защото комбито нямаше гуми точно тогава.А и наблегнахме на другите забавления.
                              Ето как караме тук,това е снимано през нощта има движение по-пътя както и завой.
                              Виж и спирачния път на колата...няма мерджан с такива спирачки.



                              Дано Кисяка от КАТ да не чете тази тема..Хе хе хе дреме ми дедовия.
                              Между другото комбито е вече 800кс и прави 350-359 км/ч по GPS.
                              Тези дни ако имам време ще пусна и още клипове.Нали темата е за уникални комбита...
                              Така че от комби до комби има голяма разлика.
                              Но определено аудито е по-сигурно от S-класата.Има 4x4,би-турбо е и с 17 инчови керамични дискове с осем бутални апарата.
                              За здравината няма да говоря от както на една 63 AMG счупихме скоростите и още не могат да я оправят.А я карахме нежно само с 260 км/ч от Сливен до Пловдив.
                              Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 20-10-11, 23:49.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мерцедес S class комби

                                Близнак, разминах се аз с возенето в това Ауди. Нищо де, след онова пиене дето го пихме не се разминах да дам на балдъзата да ме вози в на кума колата.
                                Вие там сте друга категория с тия коли. Аз говоря за комби струващо 2 заплати. Не мога да мисля и една купчина ламарини на паркинга. За последните 2-3 седмици- една е тотална щета /мексиканец на червено/, 2 са за тенекеджията /нито една по наша вина/. Днеска третата на паркинга пред мене- вкарва си бабата патериците в багажника и с газ на задна- в бронята на жената. Даже и не разбра, че едва не ми смачка краката, тръгна та се наложи в движение да и се качвам на предния капак /абе, тия рамена на чистачките не могат ли да ги правят по заоблени?/ за да спре. Сеир за навалицата в супермаркета...

                                Та по темата- ако имаше масово W140, да сме се обзавели всички с такива. Ама разни екзотики- пари няма, нерви няма... абе знаеш как е.

                                Ама и на вас ви хлопа лимката!
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X