Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Шменти капели", мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Шмент и Капели", мнения?

    "Няма невъзможни работи"

    Коментар


    • #17
      От: "Шмент и Капели", мнения?

      Заглавието е оригинал!

      "Шмент и Капели" е фирма, от едно време, а вие ми кажете какво значи "шментикапели"?

      П.С. Пуснах молба в "деловодството" за анкета, може и някой модератор скоро да я разгледа!
      Стискайте палци!

      Коментар


      • #18
        От: "Шмент и Капели", мнения?

        всичко е шменти- капели !!!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: "Шмент и Капели", мнения?

          Не знам какво значи, но седя и си мисля. Руснаците веднага вадят CAM и TS когато излезе филма, а тук нищо. Дори месеци след това не се качва филма по торентите. Така ли си популяризират труда? Като се има в предвид, че филмите ни не са по-качествени от националния по футбол, а онова даже безплатно и с хубаво качество не се гледа.

          Коментар


          • #20
            От: "Шмент и Капели", мнения?

            Въргала ми падна в очите когато го видях на мероприятие на геперите. Може да е кадърен ,но е милиционер.

            Коментар


            • #21
              От: "Шмент и Капели", мнения?

              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
              Заглавието е оригинал!

              "Шмент и Капели" е фирма, от едно време, а вие ми кажете какво значи "шментикапели"?

              ....
              Питай премиера и германците на които той обясни преди време, докато беше при тях на посещение....Те знаят много добре
              B+

              Коментар


              • #22
                От: "Шмент и Капели", мнения?

                Преди малко го гледах. Дадох си парите и не съжалявам. Значи филма ми харесва.
                Странен, смешно-леко-тъжен. Преекспонират нещата, загатват, допускат, осмиват... Във всичко има и истина, и шега с нея, и тъга от нея. Всеки може да намери някаква истина за себе си, та било то и чужденец разглеждащ го като обикновенна пародийна комедия (като тези с Лесли Нилсен например). А за хора съвременници на случващото се и виждащи малко зад лековатия хумор истините са дори малко повече от една, но карат хората да се замислят върху заобикалящата ни реалност и от смешната и от към тъжната и страна. Според мен този тип творчество се корени още в творбите на Алеко и за нашата култура ще е винаги актуално. Колкото и не съвсем да ни е приятно осъзнавайки някои неща...

                С две думи, че писах излишно горе, филма си заслужава да се гледа. Мое мнение.(Не че ги разбирам много )
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: "Шмент и Капели", мнения?

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                  Заглавието е оригинал!

                  "Шмент и Капели" е фирма, от едно време, а вие ми кажете какво значи "шментикапели"?

                  П.С. Пуснах молба в "деловодството" за анкета, може и някой модератор скоро да я разгледа!
                  Стискайте палци!
                  Вълчо, като има нещо такова пускай уведомление, ще стане в пъти по-бързо, а не след 10 дни
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Шменти капели", мнения?

                    Току що гледах Лав точка нет, ако и този е като него, става. Но за малко. Нещо средно между между "На всеки километър" и "Козият рог", но с доста по-слабо актьорско присъствие. Но в карйна сметка е по-добре от всяко отвъд океанско произведение. Има и много свежи лафове и хрумки - в Лав точка де.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X