Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]978753[/ATTACH]
    Ей тоз купих, днес пристигна. Още не съм помпал гуми с него, ама бутилката на тунингования, дет' се вижда отзад я пълни на седем атмосфери за около минута.
    Този отзад пак ли е на 12V? С какво го управляваш, че не виждам пресостат.
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Не,на 220 е, пресостата е зад големия манометър.
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        Ей тоз купих, днес пристигна. Още не съм помпал гуми с него, ама бутилката на тунингования, дет' се вижда отзад я пълни на седем атмосфери за около минута.
        Аз също имам такъв от 5-6 години, купувах го основно за мотора поради малките му размери при дълги трипове.
        Справя се прекрасно и с гуми на лек автомобил - вече изобщо не паля голям компресор за донапомване.
        Не е евтин но от експлоатацията му нямам абсолютно никакви оплаквания.
        За джипови гуми нямам наблюдения. Предполагам просто ще му трябва повече време.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Ще си взимам компресор, но си търся нещо, което да помпа малко по-бързичко.
          Харесал съм си ARB CKMA12 - с маркучи и доставка ще ми излезне 540лв.
          Има ли някакви алтернативи, които да са надеждни и здрави - да го завинтя някъде и да забравя за него, освен да го включвам за помпане - и да помпат бързо - ARB-ът помпа 33" от 1.0 до 2.1 бара за около 2 минути. Искам да мога да напомпам 4те гуми за десетина минути и да си ходя, а не за 20-30-40, колкото изглежда ще излезне с повечето компресори по 50-80лв дискутирани по-рано в темата. Иска ми се също, ако може да не давам 500лв (: Въздушен локър не мисля че ще слагам, така че не ми е приоритет.
          Последно редактирано от MoridinBG; 15-07-19, 14:49.

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
            Ще си взимам компресор, но си търся нещо, което да помпа малко по-бързичко.
            Харесал съм си ARB CKMA12 - с маркучи и доставка ще ми излезне 540лв.
            Има ли някакви алтернативи, които да са надеждни и здрави - да го завинтя някъде и да забравя за него, освен да го включвам за помпане - и да помпат бързо - ARB-ът помпа 33" от 1.0 до 2.1 бара за около 2 минути. Искам да мога да напомпам 4те гуми за десетина минути и да си ходя, а не за 20-30-40, колкото изглежда ще излезне с повечето компресори по 50-80лв дискутирани по-рано в темата. Иска ми се също, ако може да не давам 500лв (: Въздушен локър не мисля че ще слагам, така че не ми е приоритет.
            При този цитиран компресор и неговите 66л/мин не виждам как ще напомпа за това време гума 33" Виж Viair имат усилени версии специално за 33-ки, но пък отиват със сигурност над 500 лева. Има и вариант от Вромос 175 лв, двуглава ламя, но заема не малко място. Той според цитираните данни дава има дебит 150л мин. Аз си мислех за него, но размерите му ме спират.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              35" от 15 до 31psi за 2:16 - https://www.youtube.com/watch?v=r_v3l_t3dog
              Подобни времена цитират и по форумите.

              Като гледам Viair, 400p или 440p биха свършили работи, на хартия 400 е по-слаб от ARB-а, но е с аналогична цена...

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Някъде съм пускал засичане с хронометър на 33ка.

                Не вярвайте на форумите. Отделно, 1.6 атм не е много спадната гума. При нужда се кара на 0.8 и надолу.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Имам китаец, като вромоския на запален двигател помпи доста бързо, на 18V още по-бързо. Ако имаш път към Пловдив може да го пробваш.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    ...
                    Не вярвайте на форумите.
                    ...
                    Дааа бе, щом го пиши у ньета, начи и вярну !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      66 литра, но при 2 атмосфери. Вместо да се философства може да се види клипчето, което съм линкнал - 35" за 2:16 от 1.0 до 2.1 бара, не е единствено има и други, ако подозирате заговор с надути цифри.
                      Не ми се занимава да доказвам какво може или не може този компресор, просто питах дали някой се сеща за такъв с аналогични параметри за по-малко пари.

                      Viair 440р изглежда е аналогичен, но навсякъде в Европа го намирам по-скъп. В щатите е на цената на арба. 400p е по-слаб и тук пак е по-скъп или в най-добрия случай на същата цена.
                      Китайците, на които попадам, изглежда имат проблеми с duty cycle-а или горят, или много рязко им изчезва дебита с налягането..

                      Явно нещата клонят към ARB-a.

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Аз имам 400Р,не съм го тормозил много,8 гуми 33-35 си ги помпи от нулата без да изгори,не съм му засичал за колко,върху гумите натоварена Тундра и леко тежка Секвоя ако има значение.

                        Мотора запален,нова батерия идея по-голяма от оригинала и 200 ампера алтернатор,работи си.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Ми засечи и ще видиш т


                          Иначе аз съм тествал на пътна помощ с джип отгоре. Се тая е, вътък си имат и нонейм китайците. Играта е в дебита, освен ако нямаш много време на разположение.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Аз имам 400Р,не съм го тормозил много,8 гуми 33-35 си ги помпи от нулата без да изгори,не съм му засичал за колко,върху гумите натоварена Тундра и леко тежка Секвоя ако има значение.

                            Мотора запален,нова батерия идея по-голяма от оригинала и 200 ампера алтернатор,работи си.
                            Никакво значение няма какво има върху гумата, ако ще и влак. Единствено има значение налягането до което помпиш и литрите, които вкарваш .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Ти ми уби физиката,чак пък никакво.......

                              Иначе време имам,за мене важно да работи и да не спира поради загрява или каквото и да е там,за колко ги помпи слабо ме интересува,с комбито не се състезавам.

                              Популярен модел е,гаранция има клипове какво може.
                              За целта и парите си шеС минус,сака с който идва е скапан,компресора става
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Ти ми уби физиката,чак пък никакво...
                                0.2% разлика от гума на крик до напълно натоварена - нещо такова.

                                И в зависимост от компресора може да се окаже че натоварената гума се помпи по-бързо защото има по-малък обем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X