Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Компресор 12V...

    Искам да попитам по-запознатите от мен този компресор дали би се справил с - да речем 33/12.5/16 , имам предвид , регулиране на налягането, спадане и помпане.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00218.JPG
Прегледи:1
Размер:236.1 КБ
ID:5208881
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00219.JPG
Прегледи:1
Размер:213.4 КБ
ID:5208882

    и дали според вас си заслужава цената

    Моля ако се сметне за реклама или друго нарушаване на правилата публикацията да бъде премахната.

    Коментар


    • #32
      От: Компресор 12V...

      Аз си бях взел един за 10 лева Напомпих 5-6 пъти гумата на колелото, НО един път се наложи да помпя гумата на колата и изгоря ....
      Дарин 0897042636
      ВАЗ 2105

      Коментар


      • #33
        От: Компресор 12V...

        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
        Искам да попитам по-запознатите от мен този компресор дали би се справил с - да речем 33/12.5/16 , имам предвид , регулиране на налягането, спадане и помпане.
        [ATTACH=CONFIG]247047[/ATTACH]
        [ATTACH=CONFIG]247048[/ATTACH]

        и дали според вас си заслужава цената

        Моля ако се сметне за реклама или друго нарушаване на правилата публикацията да бъде премахната.
        Би трябвало да се справи.
        Какво производство е?

        Коментар


        • #34
          От: Компресор 12V...

          Mисля че е гръцки.
          От страни пишеше 4х4,van и други, но мен ме интересуваше дали някой по параметрите на кутията ще се ориентира и да каже дали ще върши работа

          Коментар


          • #35
            От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            Mисля че е гръцки.
            От страни пишеше 4х4,van и други, но мен ме интересуваше дали някой по параметрите на кутията ще се ориентира и да каже дали ще върши работа
            Като параметри е добре. Близо 200 Вата и 35 литра за минута.Смятай литража на гумата, умножи по нужното налягане и си прецени дали те устройва.
            Добре е мотора да работи, като ще го ползваш за четирите гуми.

            Коментар


            • #36
              От: Компресор 12V...

              Искам да попитам за тези 12 волтовите компресорчета някои неща. Сега постановката е следната. Пневматичен цилиндър задвижван от бутилка със сгъстен въздух 0.6-0.8 литра и компресорче, което да я пълни тази бутилка на 6-8 бара. Та въпроса ми е ще може ли едно такова компрасорче да свърши тази работа, незнам марка, но да е до 200 вата? И тихи ли са, защото ще стои в багажника?

              Коментар


              • #37
                От: Компресор 12V...

                Ето този го взех преди година от Бриколаж за 60-70 лева или нещо от сорта:



                Това лято спокойно напомпахме гумите на УАЗ-ката на Стефан, заедно с резервната. Някои от тях бяха близо до нулата. Става бавно (примерно 5 минути на гума или малко повече - не помня), като загрява значително, но не изгаря. За всеки случай му правихме почивки. Предполагам, че може да се тунингова с по-добро охлаждане - тази оребрена капачка всъщност е излишна пластмасова "красота".

                Има си и удобна чантичка:



                Произход: Китай

                Коментар


                • #38
                  От: Компресор 12V...

                  Препоръчвам двубуталните китайчета с около 180 литра в минута,доказан многократно,веднъж даже се напълни с морска вода и след почистване кара вече година и нагоре при честа употреба.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5334521
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Компресор 12V...

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Препоръчвам двубуталните китайчета с около 180 литра в минута,доказан многократно,веднъж даже се напълни с морска вода и след почистване кара вече година и нагоре при честа употреба.
                    [ATTACH=CONFIG]403892[/ATTACH]
                    И аз ползвам от този вид и съм много доволен а и цената не е много висока от порядъка на 70-80 лева.
                    0885719173-Красимир

                    Коментар


                    • #40
                      От: Компресор 12V...

                      А като шум как са?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Компресор 12V...

                        Добре де дайте марка и/или модел поне. Или ако не е нещо свръх секретно, кажете най-накрая от къде ги взимате тия компресори???
                        Don't hunt IF you can't kill
                        първо 0883 после 333 накрая 448

                        LZ1BGD

                        Коментар


                        • #42
                          От: Компресор 12V...

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Препоръчвам двубуталните китайчета с около 180 литра в минута,доказан многократно,веднъж даже се напълни с морска вода и след почистване кара вече година и нагоре при честа употреба.
                          [ATTACH=CONFIG]403892[/ATTACH]

                          И аз съм много доволен от това компресорче. Спокойно вдига 33-ките до 3 атмосфери. Става за бордиране и напомпване на гумите дори от това положение:

                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #43
                            От: Компресор 12V...

                            Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
                            Добре де дайте марка и/или модел поне. Или ако не е нещо свръх секретно, кажете най-накрая от къде ги взимате тия компресори???
                            Със сигурност поне двама участници в този форум ги продават, ама те си решават , дали и кога да споделят.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #44
                              От: Компресор 12V...

                              Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                              Ето този го взех преди година от Бриколаж за 60-70 лева или нещо от сорта:



                              Това лято спокойно напомпахме гумите на УАЗ-ката на Стефан, заедно с резервната. Някои от тях бяха близо до нулата. Става бавно (примерно 5 минути на гума или малко повече - не помня), като загрява значително, но не изгаря. За всеки случай му правихме почивки. Предполагам, че може да се тунингова с по-добро охлаждане - тази оребрена капачка всъщност е излишна пластмасова "красота".

                              Има си и удобна чантичка:



                              Произход: Китай
                              Споделям, че продаваните към момента компресори на 12-14 V в Метро, на цена от 72лв с ДДС са прилични и няма да сбъркате ако си купите. Достатъчно тежки и приличат на тоя на снимката. Омръзна ми да местя (имам един от две години) компресора от едната джипка в другата. Вечно за другата (там където го няма) трябва да се спадат гумите за пясъка или нещо друго, та си купих още един.
                              LZ1AIV

                              Коментар


                              • #45
                                От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
                                Споделям, че продаваните към момента компресори на 12-14 V в Метро, на цена от 72лв с ДДС са прилични и няма да сбъркате ако си купите. Достатъчно тежки и приличат на тоя на снимката. Омръзна ми да местя (имам един от две години) компресора от едната джипка в другата. Вечно за другата (там където го няма) трябва да се спадат гумите за пясъка или нещо друго, та си купих още един.
                                Аз за тази цена си купих същия компресор само че е с 2 бутала и помпи гумата на джипа (205/80/16) за около минута или минута и половина не съм засичал точно.Дават му капацитет 70 литра в минута,до сега ме е спасявал 2 тежки случая в единия ако го нямаше трябваше да вървя 15 км пеша,а в другия трябваше да лягам в една огромна кал да поставям крик.И доста приятели се облажиха като не сменяха гуми пред домовете си като са меки а помпиха докато отидат на гумаджия.
                                0885719173-Красимир

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X