Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    Лагери си, даже ако се вгледаш им се вижда номера на снимката. При продължителна работа си загрява доста, но това е нормално. На запалка никога не съм го ползвал, само на щипки към акумулатора на изгасен двигател, мисля, че по този начин щадя двигателя, а дебита и мощността ми стигат. Кабелите са около 1,5кв.мм. и щипките са калпави, но това е поправимо. Достатъчно дълги са със малко зор да обиколя 4-те гуми на Авенсиса, като за задните компресора остава на повече от метър от гумата и се позлва маркуча който е доста дълъг.
    През телефона съм и дори с увеличение на снимката не можах да ги разгледам.
    Ако намеря такъв ще взема, ако не, едноцилиндров.
    Идеята ми е да го монтирам до акумулатора, а до гумите с маркуч който ще си стои в сака с инструментите, като искам да сложа и бутилка, но това ще се решава след монтажа на компресора ако се намери място, а и според компресора.
    Мисля минуса да е вързан постоянно на клемата, а плюса с читава щипка, а не с ключ.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Ето ти един.

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Благодаря Вени !
        Звънях, "тел. на абоната не е включен", та остава за понеделник, но това

        Технически параметри:
        -Волтаж 12V.
        -Максимален ампераж 18Amp.
        -Mаксимално налягане-15Atm.
        -Дебит 85 литра в мин.
        -Време за работа 20-22минути!

        звучи прекалено добре.

        P.S. Като взимам компресор искам да го погледна вътре, което не виждам как ще стане при търговец.
        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 06-10-18, 13:18.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Моя е такъв, на Жоров е такъв.
          Мисля, че е добро попадение.

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Моя е такъв, на Жоров е такъв.
            Мисля, че е добро попадение.
            Ако си сигурен, добре, но така или иначе ще се отвори и ревизира защото за стационарен монтаж не ми се ще да слагам нещо импровизирано.

            P.S. Не се вталясвам за оборудване в автомобил, но за джип мисля, че компресор е задължителен, особено ако се разхождаш по-далече от цивилизацията, иначе ако няколко ключа, отвертки и клещи не оправят проблема си за въже/колан, който също ми е в авто-аптечката.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              За джип тоя има много малък дебит.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                31 ца за 6-7 Мин.Има няколко клипа 5 поне от мен в някоя от темите на видовете които ползвам.Тоя помпи чевръсто
                Мда,тук Асен е прав,това е от вчерашната партида компресорчета,31 от нула до 2.2 бара 12-13 минути
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Да, 4*15=?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Малък е за 35"-37", за нещо до 31" върши перфектна работа, особено ако си в зор.

                    Ей тоя

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15118769283830.jpg
Прегледи:2
Размер:567.6 КБ
ID:5799927

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15118769391741.jpg
Прегледи:2
Размер:584.1 КБ
ID:5799928

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15118769498722.jpg
Прегледи:2
Размер:461.5 КБ
ID:5799929

                    е по-добър, но освен "другото" трябва и да го сложиш някъде.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Ако си на зор и крачна помпа върши работа.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ако си на зор и крачна помпа върши работа.
                        Като си на зор сичко върши работа, стига да ти е под ръка.

                        ... ама не ми казвай, че си носиш и крачна помпа за всеки случай ако ти се скапе компресора "който става".
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Не, но точно за това не си взех такъв за 50 кинта.
                          Виж за лека кола е идеално.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Малък е за 35"-37", за нещо до 31" върши перфектна работа, особено ако си в зор.

                            Ей тоя

                            [ATTACH=CONFIG]970411[/ATTACH]

                            [ATTACH=CONFIG]970412[/ATTACH]

                            [ATTACH=CONFIG]970413[/ATTACH]

                            е по-добър, но освен "другото" трябва и да го сложиш някъде.
                            Е то за тоя трябва цяло компресорно . Ронин, ако помпи 31 от нула, пак е бърз, аз помпих от 1 до 2 бара резервната, ама май станаха 2 години и не помня точно.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                              Е то за тоя трябва цяло компресорно . Ронин, ако помпи 31 от нула, пак е бърз, аз помпих от 1 до 2 бара резервната, ама май станаха 2 години и не помня точно.
                              Тоя компресор стои зад предните седалки в редукторния Дървендър, като има и още един ARB само за блокажите.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                                Ронин, ако помпи 31 от нула, пак е бърз, аз помпих от 1 до 2 бара резервната, ама май станаха 2 години и не помня точно.


                                Да,извадих игличката и почна от 0 до 2.2 бара.
                                Сега ще кажа точно от 1 до 2.2 бара за колко време ги вдигна




                                От 1 до 2.2 грубо 5 Мин.

                                Според мен имат разлика тези от тази седмица и миналата година.

                                Сегашния е Шумен ,бръмчи като резачка без ауспух,но и вдига налягане.

                                https://youtu.be/DroKPh5fmAY


                                9 бара и натам не се удържа
                                Последно редактирано от Roninn; 06-10-18, 18:51.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X