Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си повдигна фронтерата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как да си повдигна фронтерата

    то няма друг начин освен с натягане или смяна на торсионите.... но мисля, че е прекалено пък и виж какви малки гуми е сложи и стои като нефелен жираф.
    no signature no problems

    Коментар


    • #32
      До: Как да си повдигна фронтерата

      Ето още снимки...Вдигна се точно с пет см.- може и още да поеме!Не се сетих да снимам с рулетката но още утре пускам снимки,тъкмо ще натегна и тросионите...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        До: Как да си повдигна фронтерата

        Колеги Фронтерата е вече готова повдигната отпред и отзад.Снощи направих пълни тестове,дори и при пълно разтягане на аморт.проблеми няма,само това което ми прави впечатление е,че отпред стана малко по твърда возията,но пък при натягането на тросионите установих,че имаше малка разлика м/у двата тоест единия беше по малко натегнат от другия.Сега са изравнени и височината отпред и отзад е една и съща,днес минах и преден мост/нямаше никакви отклонения/,тъй,че всичко е ОК!Щях да забравя-при един пълен оборот на болта на трос-на, предницата се повдига точно с 10мм.тъй,че ако някой навива много да внимава просто не е нужно да се натягат хард, а пък Фронтерата видимо се повдигна и мисля,че 5см въобще не е малко.Поздрави!...Колеги ако някой от вас може да снима с рулетка разстоянието от земята - до извивките на преден и заден калник в центъра,ще съм много благодарен или поне премерете и пишете - просто ме е нужно за сравнение с др.Фронтери!.. Предварително благодаря.

        Коментар


        • #34
          До: Как да си повдигна фронтерата

          А добре по завоите как е,че то по принцип си ле като лодка,пък сега напрао не ми се мисли Утре ше кача снимки,че сега в 3-4 не ми се ходи до гаража

          Коментар


          • #35
            До: Как да си повдигна фронтерата

            Малко люлее но е в норма,няма проблеми,все пак не е чак толкова хард повдигане - само 5см.пък и няма да ходя на рали за тази цел имам л.автомобил.

            Коментар


            • #36
              До: Как да си повдигна фронтерата

              88cm отзад, 89cm отпред

              Коментар


              • #37
                До: Как да си повдигна фронтерата

                Благодаря за отговора,но нещо ме учудва моята я повдигнах,а размерите са с един см.в повече при мен.Не случайно питах при др.колеги какви см.показват,защото /явно е нормално/предницата да е с един см.по висока от задницата.Поздрави!...

                Коментар


                • #38
                  До: Как да си повдигна фронтерата

                  възможно е гумите да са по захабени отзад ... нали ушким са със задно ... и от тва да идва разликата
                  може да се пробвам да премеря при протекторите на картера кво е положението

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да си повдигна фронтерата

                    Тук правя тестове,/Фронтера/ на водопой!А,май,че клипа не можах да го пратя?Ще пробвам пак.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да си повдигна фронтерата

                      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                      Ето още снимки...Вдигна се точно с пет см.- може и още да поеме!Не се сетих да снимам с рулетката но още утре пускам снимки,тъкмо ще натегна и тросионите...
                      Този болт от снимката имам съмнения, че не е от високо якостна стомана. Ако е правен от 45 не виждам да е термообработван. Ако е сложен в суров вид съвсем скоро ще се пребиеш като куче
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да си повдигна фронтерата

                        На снимката е точно след престъргването от струга,а материала е калибрована стомана,прав си - не е обработен! Но не си мисли,че е монтиран по този начин,а ако ти си използвал стомана 45,за направата на такива болтове по - вероятно е ти да се пребиеш като куче.Много е здрава но след термична обработка още по-лесно се троши!!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да си повдигна фронтерата

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          На снимката е точно след престъргването от струга,а материала е калибрована стомана,прав си - не е обработен! Но не си мисли,че е монтиран по този начин,а ако ти си използвал стомана 45,за направата на такива болтове по - вероятно е ти да се пребиеш като куче.Много е здрава но след термична обработка още по-лесно се троши!!!!
                          Послушай Йори !
                          няма значение кой стругар какво ти казва, слушай него. Аз лично ако каже че раздаткта ми пречи и трябва да се махне без да се замислям започвам да разглобявам дори и да си работи .
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да си повдигна фронтерата

                            Моите уважения към човека,но първо не го познавам и второ от всеки добър има и по-добър,благодаря за съвета - уважавам всеки човек с опит и пак от опит знам,че винаги има какво още да се научи от патили,пробвали,импровизирали и куп още подобни.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как да си повдигна фронтерата

                              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                              Послушай Йори !
                              няма значение кой стругар какво ти казва, слушай него. Аз лично ако каже че раздаткта ми пречи и трябва да се махне без да се замислям започвам да разглобявам дори и да си работи .
                              Абе тя и приятелката ми каза ,че заради мене ще скочи от терасата ама като и казах да скача него направи
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как да си повдигна фронтерата

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                Абе тя и приятелката ми каза ,че заради мене ще скочи от терасата ама като и казах да скача него направи
                                Не си я разбрал, искала е помощ
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X