Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за ХТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за ХТ

    Здравеите нов съм на скоро си смених мотора преди имах КДХ сега си взех Yamaha XT исках нешто по мощтно макар 4е не беше най правилния избор защото е прекалено ми е тежак но ще искарам този сезон както и да е. Вапросат е 4е имам проблем с него и ако мойе някой да ми помогне ще бада много благодарен.Зна4и мисля 4е е от стартера проблема силен акумолатор от кола давам ток и неште да заварти,а отнеговия кото го заредя варти и пали но умира много барзо на колата ампеража е голям и би трябвало да заварти но зашто неште незная.Ако може някои савет

  • #2
    Re: Помощ за ХТ

    А тоя дето го пробваш от кола, държи ли ток, кара ли се, да не е прекъснал...?
    А за малкия от мотора имаш няколко варианта. Или е прекъснала някоя клетка и неможе да ти задържи тока, или имаш голяма оттечка и го изтощава, или са ти заминали втулките на стартера и когато завъртиш от там ти дърпа тока и електромотора неможе да зъвърти...
    Не съм спец на токовете, но бих ти дал следния съвет

    Стъпка едно: увери се че ти е читава батерията...
    Стъпка две: виж за оттечка или друго което да ти скапва бързо батерията...
    Стъпка три: ако до тук всичко е наред според мен електромотора е заминал...

    Успех!

    Коментар


    • #3
      Re: Помощ за ХТ

      E - има и вариант да не зарежда добре ... т.е. алтернатора или реле-регулатора...

      А за да не става с този от колата - може да не контектуват добре кабелите? Иначе няма логика.
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ за ХТ

        втулки на стартера,при тях колкото и ток да има акумолатора само чуква и до там,не съм сигурен но и това е вариант!
        Величко Попов
        0882496036
        [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X