Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мега глиган

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мега глиган

    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
    Ти си, като пришка на г..., с тия думи, дето употребяваш!!!!

    И защо спорите, за фотошопа?!
    ТОВА НЕ Е ГЛИГАН!!!!
    Е100, я им покажи глиган бре!!!
    Те такива сме трепали,ама ако дойде и тоя от снимката ша го оземлим!
    Немога да намера новите,ама то пак същото.
    Прикачени файлове
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #32
      До: Мега глиган

      В оня филм за Хогзила даваха едно препарирано китайско прасе, което и на цвят, и на размер и по форма на муцуната наподобяваше това. Било е гледано в Китай като домашно и е достигнало близо 500 кила. Така че единствения шанс това да е истинско е просто да е едно прехранено прасе от специалната китайска порода. Но за какъв дивеч става въпрос тогава? Нали дивеча е диво животно, което гониш, дебнеш и т.н. в гората и на други подобни места. Абе, манете ги тия американци с техните псевдо сензации.
      Ей тия средногорски зверове, дето Евстати ги показва, са истински дивеч.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #33
        До: Мега глиган

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        Няма трофей , защото не е от дивеч , а от подивял питомник... Като имам предвид безумната страст на янките да се фукат , да са номер 1 , 100% има нещо не в ред , за да го няма като трофей по изложбите.

        Тихомир е напълно прав ( Това прасе няма нищо общо с глиганите). Прочетете малко от някои учебник "Ловно стопанство" и ще се убедите сами. Такива псевдо глигани има и в България !!!

        Коментар


        • #34
          До: Re: Мега глиган

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Здравейте,

          А аз твърдя, че е Фотошот или фотожаба както казват братята

          Начина по който е застанало хлапето и т.н. ми помагат да си мисля така.

          Поздрави,
          Ако погледнем клечките и камъчетата полепнали по прасето,и ги сравним с ръката на момчето,ще видим че те са доста големички.Всемирният закон за повърхностноактивните свойства касаещи силите между клечките и козина от този тип не се влияе от големината на прасето.Такива клечки просто не могат да се задържат за козината.
          Ето защо права лопата не може да се задържи полепнала по козината на праисторическият мамут,нищо че е толкова голям.Може само кирка,но не виждам кой е тоя смелчага който ще му я забие отзад

          Коментар


          • #35
            До: Мега глиган

            Е на тая антична тема се смях от сърце.

            Фотошоп или Илюстратор, това е въпроса.

            Бе вие манекенка на живо не сте ли виждали бе? Или телевизионна говорителка. Списание не сте ли си купували? Да не мислите, че краката на момите от списанията наистина са толкова дълги.??? Мечтиииииии. Лошото е, че обикновенно са и доста по сбръчкани.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #36
              До: Мега глиган

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              +1
              Ако от CNN видят този нашия екзенпляр , трябва и за него репортаж.....
              пс. да заповядат имаме много...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #37
                До: Мега глиган

                Моноф, тоя звяр теглили ли сте го? Май не е по-долу от 300-350.
                Днес гледах по National Geographic за Хогзила, и там казаха, че Хогзилата, като са разровили гроба, и са го измерили е бил значително по-малък. И още нещо научих-на дивите прасета черепът от ушите до зурлата е почти прав, докато на домашните прасета има ясно изразен ъгъл между челото и муцуната. Н екземпляра от въпросната снимка се виждадоста ясно изразен ъгъл на черепа.
                Не знам за фотошоп, ама съм виждал снимка как като държиш рибка 8-10 см близо до апарата, а ти си "на една ръка разстоание" се създава илюзията, че рибата е поне 40-50 см. Случаят е точно такъв. По-горе колегата е дал за пример и клечките и сламките...
                Американци може да се вържат на номерата измислени от други американци, но не на нас тия...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  До: Мега глиган

                  Първоначално публикуван от monof Преглед на мнение
                  Ако от CNN видят този нашия екзенпляр , трябва и за него репортаж.....
                  пс. да заповядат имаме много...
                  И аз съм впечатлен. От къде го намерихте тоя мутант?
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • #39
                    До: Мега глиган

                    А гледам, че и някой предвидливо се е погрижил да му изреже "топките". Значи месото не е отишло на вятъра
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Мега глиган

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Моноф, тоя звяр теглили ли сте го? Май не е по-долу от 300-350.
                      Днес гледах по National Geographic за Хогзила, и там казаха, че Хогзилата, като са разровили гроба, и са го измерили е бил значително по-малък. И още нещо научих-на дивите прасета черепът от ушите до зурлата е почти прав, докато на домашните прасета има ясно изразен ъгъл между челото и муцуната. Н екземпляра от въпросната снимка се виждадоста ясно изразен ъгъл на черепа.
                      Не знам за фотошоп, ама съм виждал снимка как като държиш рибка 8-10 см близо до апарата, а ти си "на една ръка разстоание" се създава илюзията, че рибата е поне 40-50 см. Случаят е точно такъв. По-горе колегата е дал за пример и клечките и сламките...
                      Американци може да се вържат на номерата измислени от други американци, но не на нас тия...
                      Радвам се че проявявате интерес......ето малко ТТ данни
                      327кг. Дългогодишен ЦАР на горите в Дряновския балкан.....
                      бай Минчо Кънев на 76г. с чифте иж27 му видя сметката с 1фишек 13/оо. Хванал шопаря в крачка , от 10м. зад плешката
                      Съчми в сърцето и е бягал 150м.....

                      Коментар


                      • #41
                        До: Мега глиган

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        А гледам, че и някой предвидливо се е погрижил да му изреже "топките". Значи месото не е отишло на вятъра
                        Ето малко снимки, за да не стане работата-авжйски прикаски
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #42
                          До: Мега глиган

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          А гледам, че и някой предвидливо се е погрижил да му изреже "топките". Значи месото не е отишло на вятъра
                          Тъй , че бачо КОЛЙО .....да го духат хамериканците

                          Коментар


                          • #43
                            До: Мега глиган

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            А гледам, че и някой предвидливо се е погрижил да му изреже "топките". Значи месото не е отишло на вятъра
                            Да нне съм досаден. но ако имате интерес ще кача още снимки....

                            Коментар


                            • #44
                              До: Мега глиган

                              Колко см. беше трофея
                              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #45
                                До: Мега глиган

                                Давай, интересно е. Поне за мен де.
                                Само, че на снимките с бай Минчо не изглежда толкова голям. И това със съчмите-показва какви издържливи и яки животни са. От днес уважавам дивите прасета с една степен повече
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X