Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумена броня за Диско-2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гумена броня за Диско-2

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    ... Лошото е, че колата трябва да е тука. Това дето го правя, се оказа с различна геометрия на калниците и съм се видял в приключение. Климатик имаш ли?
    Има климатроник. Колко дни ще трябва да е при тебе? И как - да я докарвам, когато трябва нещо да се мери, или през цялото време?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      От: Гумена броня за Диско-2

      Днес ми пpед.ожиха да купя запазена пpедна бpоня, подобна на тази. Как мис.ите - да.и може да се монтиpа .есно с подходящи планки на Land Rover Discovery-2?
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #18
        От: Гумена броня за Диско-2

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Днес ми пpед.ожиха да купя запазена пpедна бpоня, подобна на тази. Как мис.ите - да.и може да се монтиpа .есно с подходящи планки на Land Rover Discovery-2?
        Какво говориш! Това ще стои, като на свинче - звънче!
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • #19
          От: Гумена броня за Диско-2

          Иване, по-добре направо искай това, дето е зад бронята. Ако не го искаш, аз го взимам веднага .
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #20
            От: Гумена броня за Диско-2

            Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
            Какво говориш! Това ще стои, като на свинче - звънче!
            Прав си, не го мисля сериозно, от зор е...
            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Иване, по-добре направо искай това, дето е зад бронята. Ако не го искаш, аз го взимам веднага .
            Взимай го Димо, твой е щом ти харесва. Аз пестя от закуските за ТЛК-120.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #21
              От: Гумена броня за Диско-2

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Не знам къде си търсил, но аз познавам маса хора, които ако им кажеш и се разберете за парите, и теб ще те направят от желязо. И бъди сигурен, че ще се харесаш.
              Да давам ли телефони?
              Какво стана с телефоните на майсторите, Андро 160? Нямаш време от работа или загуби тефтерчето?
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #22
                От: Гумена броня за Диско-2

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                Какво стана с телефоните на майсторите, Андро 160? Нямаш време от работа или загуби тефтерчето?
                Ако искаш лично теб да те свържа с майстор, който ще ти направи бронята, телефона ми го знаеш.
                Ако искаш да дам телефон на майстор, които да е полезен и за Форума оправи заглавието на темата, или пусни нова тема - " стоманена броня за Диско 2". В тема "гумена броня" няма да се подигравам с човека да му пускам телефона.

                Коментар


                • #23
                  От: Гумена броня за Диско-2

                  Благодаря, Андро.
                  Говорихме с човека и вече се работи по проблема. Ще поръчам броня и багажник със стълба.
                  Ще има снимки на резултата.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гумена броня за Диско-2

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Благодаря, Андро.
                    Говорихме с човека и вече се работи по проблема. Ще поръчам броня и багажник със стълба.
                    Ще има снимки на резултата.
                    Ако ти трябва стълба за модел, имам една в гаража, дето все не ми стига време да я сложа.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гумена броня за Диско-2

                      Здравей, Димо,
                      Благодаря за предложението. Ако все-още искаш метална броня за Диското като тази №2, която ти предложи и я одобрихме, може да ги поръчаме заедно - за 1 бр. майсторът иска по 600 лв., за 2 - може да се пазарим за отстъпка!
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гумена броня за Диско-2

                        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                        Ако ти трябва стълба за модел, имам една в гаража, дето все не ми стига време да я сложа.
                        ОК! Кога и къде ще може да видя стълбата? Аз съм свободен по светло през деня.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X