Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вакуумните маркучи за предното ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вакуумните маркучи за предното ?

    Здравейте,
    Оказа се че съм загубил някъде единият маркуч /вакуум за предното/, а другият е в окаяно състояние. Интересното е, че на пръв поглед двата му края са с различен диаметър? Не съм ги мерил но е видно. Със сигурност маркуч за обратна нафта /3,2 мм/ не влиза от към тръбичката. Проверих нови /уж оригинални/ са по 22 лв. Някой сменял ли е и с какво?
    Поздрави
    Николай
    VITARA 1.6, 93 къса кабр
    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

  • #2
    От: Вакуумните маркучи за предното ?

    Интересно, или никой не е имал такъв проблем или се предпочита оригинален маркуч? Да поръчвам значи, че ми обявиха 2 седм за доставка..
    Николай
    VITARA 1.6, 93 къса кабр
    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

    Коментар


    • #3
      От: Вакуумните маркучи за предното ?

      Става и маркуч от 5лв вземи двата размера и гледай на малкия ма влиза леко на големия малко ще напънеш аз съм ги правил моите така.

      Коментар


      • #4
        От: Вакуумните маркучи за предното ?

        Споделям мнението на Sportaga и на мен ми се наложи да ги сменя , за 4лв метъра просто гледаш да е същия диаметър. И найстина единия край влиза лесно, а за другия трябва малко да се помъчиш и да понатиснеш

        Успех!
        Аз съм!

        Коментар


        • #5
          От: Вакуумните маркучи за предното ?

          За 5 лв/м видях маркуч точно за въздух! Мисля че беше 4,5 мм вътрешен размер. Вчера се опитах да замеря тръбичките - около 4,7/без уширението/ и 6мм бяха Едно момче се постара но с голям зор успя временно да ги запуши с маркучета за обр нафта 3,2мм. Сигурно ще пробвам с такъв за въздух! Благодаря
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар


          • #6
            От: Вакуумните маркучи за предното ?

            Сложих маркучи за вакуум, 4,5 мм. Засега е добре. Поздрави на всички.
            Николай
            VITARA 1.6, 93 къса кабр
            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X