Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

    Днес попаднах на тази рядка джипка и доста се размислих дали да се хвърля в приключението да я въстановявам и въведа във вид пригоден за OFFразходки. Двигателя е 3,4 атмосферен дизел в перфектно състояние, но купето и интериора отдавна са дали фира. Другаря Кубадински е ходил на лов с него и въобще не се е интересувал за интериора на колата, даже са изрязали целия таван и са монтирали импровизиран люк за да могад да обстрелват дивеча отвътре, а пода на задната част е силно изгнил от кръвта и урината на улова.
    Имам голяма чуденка каво да правя, цената е добра, но има много работа по машината, утре ще кача и снимки да видите другарите от бившото УБО на какво са я направили.

  • #2
    До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

    Даи някоя снимка-да изплакнем окото

    Коментар


    • #3
      До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

      Вече мога да се похваля че, съм новия собсетвеник на този 4х4, чака ме ужасно много работа по въстановяването му и подготовакта му за не много сериозен offroad. Ще започна с монтаж на блокаж за задния диф, окачването ще изчака малко за сметка на купето и интериора които са в окачно състояние особено вътре е ад, вече изхвърлих всичко вън и се започва яка работа с СО2 като смятам всичко да облека с алуминиев рифел, ще се изработят и две седалки по дължината на купето като иделята е да са сгъваеми.
      Ето и първите снимки на "звяра" (извинявам се за лошото качество но ги правих с GSM)







      Както вече казах доста работа има вътре в купето





      Мотора за сега се представя перфектно има невероятен въртящ момент с 3500 сс няма как да е друго яче



      Предвидил съм монтаж на предна броня с лебедка, експидиционен багажник, задна броня, странични предпазители на праговете, ще пиша в тази тема за всички подобрения по колата и ще разчитам на вашата помощ за осъществяването на проекта ми.

      Не мога да се сдържа и да не публикувам снимките на този красавец възстановен е по невероятен начин вижте сами:





      Коментар


      • #4
        До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

        Първо честито!!!
        Задните седалки по дължината на купето при мен са заводско решение за модела. Аз отдавна съм ги разкарал, но може да ползваш спокойно идеята.

        Коментар


        • #5
          До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

          Честито, със здраве да си го караш и мноооого да те слуша
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

            Не знам защо ,но този модел винаги ми е приличал на линейка от филм на Луи дьо ФинесЧестито и на добър час.
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #7
              До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

              Е това зеленото камионче е супер.
              B+

              Коментар


              • #8
                До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                Честита придобивка и от менПожелавам ти много да те радва и хиляди безаварийни километри

                Коментар


                • #9
                  До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                  Честито и от мен , дано стане по-добра от зеленото пикапче!

                  Коментар


                  • #10
                    До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                    Честито! Много безаварийни и наситени с емоции километри

                    Коментар


                    • #11
                      До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                      Честито! Гольм конструктор Лего си си взел! Да си го ползваш със здраве в игрите
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                        Честито,джипа е супер!
                        Спомена за експидиционен багажник-по порьчка ли ще го правиш или
                        може да се внесе ?
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #13
                          До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                          честито за придобивката и успех с тунинга
                          поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                            Колега докьде стигна с ''нато4ването''на ''ТОYОТАТА''?
                            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                            Коментар


                            • #15
                              До: TOYOTA BJ75, била на П. Кубадински

                              Вече доста и раздвижва втулките
                              ето виж.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13823
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X