Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

    Здравейте приятели!
    Радостен съм да обявя,че ежегодния събор организиран от Офроуд Клуб Ст. Загора под надслов
    "Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели" за пети пореден път ще бъде организиран на 28 и 29 януари 2012г.!!!
    Щастлив съм да ви поканя от името на Старозагорския Клуб ,да присъствате на станалата вече традиция пета национална среща!
    Както и предишните години,мероприятието ще бъде основно в два дни.
    1.Събота -разходка из вилаета.Същата ще бъде със средна трудност,за да може да е достъпна за всички участници,като разбира се ще вмъкнем и няколко екстремчета за по-хард настроените ни другари.Поради факта, че срещата се организира в края на януари и времето е особено неблагоприятно ,прехода може на места да придобие и по-хард характер,но...сигурен съм ,че точно в тези моменти ще проличи всеотдайността,приятелството и другарския дух,които носи всеки един от нас в сърцето си!
    Вечерта....разбира се сериозен купон на маса,танци до полуда и...приятелска раздумка!
    2.Неделя-траялна зона с много емоции и за участниците и за публиката!
    Приятели,ние от Офроуд клуб Ст. Загора в годините назад се справяхме не лошо с организацията и вашето приятно и изпълнено с емоции гостуване при нас!
    Смятам ,че тази година Клуба ни ще се справи още по-добре във всяко едно отношение, и вие нашите приятели от цялата страна ще носите дълго у себе си спомена от емоциите и преживяното!
    И така...тук в тази тема ще ви информираме,за организацията,а вие може да задавате всички въпроси от които се интересувате.
    П.П.За сега /тъй като има доста време още до мероприятието/,предстои тепърва да се занимаем с организацията,така че все още е доста рано за каквито и да било подробности!
    С поканата си просто декларираме,че среща ще има и ще е както обикновено последния уикенд на януари!
    Очакваме ви на гости!!!
    Поздрави на всички офроудъри!



    Ето и дългоочакваната програма изготвена от клубът ни:




    Настаняване oт 27.01(петък) от 18ч (може и по-рано който желае) до 28.01(Събота) до 10ч.


    Тази година клубът взе решение мероприятието да се проведе на Старозагорските минерални бани.Те се намират на 15 км. северозападно от Стара Загора, намират се на 102 км км. от Пловдив и на 240 км. от София.


    Геогр.ширина (Latitude): 42°27'19.01"С


    Геогр.дължина (Longitude): 25°29'40.68"И








    Там сме резервирали цялата почивна база на "Марица Изток", както и ресторанта в който ще се проведе вечерното събиране.От ваша страна, предварително да се правят резервации не са необходими, тъй като ние сме ги направили. Единственото условие е да съобщите на рецепцията когато се настанявате, че сте за офроуд събора!
    Цените за нощувките са по 20лв. на легло.
    Ето и допълнителна информация за него:


    http://www.goseebulgaria.com/bg/arti...rticle529.html


    Програмата за деня:


    ден 1. 28.01(събота)


    1.Настаняване до 10-10.30ч.


    2.От 10.30ч.-започва краткият инструктаж за разходката и запознаване с маршрута по който ще се кара. Събирането ще се проведе пред хотела на Марица Изток.


    3.От 10.40ч-Започва самата разходка, която трябва да приключи около 17ч-18ч в хотела.( края на разходката зависи от броя на джипките!!).


    4. Най-веселата част започва от 20ч в ресторанта на хотела на Марица Изток .Предполага се,че за добрата атмосфера ще се погрижи с музикалното оформление Ванката (Пач).

    ден 2.29.01(неделя)

    1.бира


    2.От 10.00 затворено трасе, което няма да е със състезателен характер а само с демонстративна цел!


    3.Изненади подготвени от клуба (ще са на поляните около Старозагорските бани стил заралии)


    4.Отпътуване


    За ваше удобство, Ви предлагаме още два хотела в които има спа центрове:
    Резервация може да си направите от сайтовето посочено по долу:


    Спа хотел "Калиста"
    тел: +359 41112980
    http://www.spahotelcalista.com/


    Спа хотел "Извор"
    тел: +359 41112214
    http://www.izvor-hotel.com


    Хотел "Извор" се намира точно срещу хотела на Марица Изток, по ваше желание може да използвате само спа центъра на хотела а нощувката да е в хотела на Марица изток!
    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 06-12-11, 17:35.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

  • #2
    От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

    В тази тема очакваме вашите въпроси и мнения относно срещата.
    Информацията за мястото, като и програмата ще бъдат публикувани тук малко по късно.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

      Аз лично за миг не съм се усъмнил във Вашите организационни умения. Сигурен съм, че всичко ще бъде добре обмислено и преценено, а купона винаги става като си с добри хора. Успех в подготовката.
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • #4
        От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

        Тъй като многократно сте ми правили добро впечатление от вашия клуб (тук във форума), а не съм имал удоволствието да познавам никои от вас (на събора в Приморско видях един хубав Патрол със стикери на "Офроуд клуб Ст. Загора" обаче съм смотан и не се запознах с водача му), в тази връзка бих искал да ви гостувам. Та, въпроса ми е дали гостуването ми би било пълноценно и с обикновен лек автомобил.

        Коментар


        • #5
          От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
          Тъй като многократно сте ми правили добро впечатление от вашия клуб (тук във форума), а не съм имал удоволствието да познавам никои от вас (на събора в Приморско видях един хубав Патрол със стикери на "Офроуд клуб Ст. Загора" обаче съм смотан и не се запознах с водача му), в тази връзка бих искал да ви гостувам. Та, въпроса ми е дали гостуването ми би било пълноценно и с обикновен лек автомобил.
          За купона вечерта не ти трябва джип пък за разходката никой няма да ти откаже да те качи!
          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
          "Mud Angels" Stara Zagora

          Коментар


          • #6
            От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            ...на събора в Приморско видях един хубав Патрол със стикери на "Офроуд клуб Ст. Загора" обаче съм смотан и не се запознах с водача му...
            Тогава да се запознаем - Живко Бакалов Офроуд клуб Стара Загора .Ела на срещата да се видим на живо този път ,тъкмо ще ми бъдеш навигатор.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #7
              От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

              Славните юнаци, ха така! И аз не се съмнявам колко сте добри, дано този път успеем да дойдем, тъкмо овреме казвате, поздрави!
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • #8
                От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                Ако не ми мине котка път дотогава-пак съм с вас. Да засрамвам патролите по хард местенцата
                И отсега давам заявка да возя Емо(паладин) във витарата, а после и той ще си купи такава
                Започвам да броя дните до края на Януари...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ако не ми мине котка път дотогава-пак съм с вас. Да засрамвам патролите по хард местенцата
                  И отсега давам заявка да возя Емо(паладин) във витарата, а после и той ще си купи такава
                  Започвам да броя дните до края на Януари...
                  Уффф Коле, много саааа Да вземам ли ЦО-то да заваряме витарника или обещаваш да не я чупиш
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #10
                    От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ако не ми мине котка път дотогава-пак съм с вас. Да засрамвам патролите по хард местенцата
                    И отсега давам заявка да возя Емо(паладин) във витарата, а после и той ще си купи такава
                    Започвам да броя дните до края на Януари...
                    Чакам те Коле ,а сме ти замислили и един ЕСТЕСТВЕН траял да покажеш какво може Витаралясника ...
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                      Ако това което съм замислил стане-ще направим шоуто.
                      А ти не се съмнявай, витарника може много. Само да си го прежалил, и да има дупе...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        Тъй като многократно сте ми правили добро впечатление от вашия клуб (тук във форума), а не съм имал удоволствието да познавам никои от вас (на събора в Приморско видях един хубав Патрол със стикери на "Офроуд клуб Ст. Загора" обаче съм смотан и не се запознах с водача му), в тази връзка бих искал да ви гостувам. Та, въпроса ми е дали гостуването ми би било пълноценно и с обикновен лек автомобил.
                        Заповядай колега,не само че няма да ти трябва джип,а дори вече гледам че и предложения за навигаторското място заваляха,така ,че ще имаш и избор даже...
                        Ще се радвам да се запознаем !!!
                        Поздрави на всички!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                          Славните юнаци, ха така! И аз не се съмнявам колко сте добри, дано този път успеем да дойдем, тъкмо овреме казвате, поздрави!
                          Точно затова пускаме поканата от сега,за да може всеки желаещ да се направи графика и да присъства.
                          По причина на ранното оповестяване на мероприятието,е още твърде рано за каквито и да е подробности.Тепърва ще се прави трасе за разходка ,а също и траялна зона за втория ден.Тепърва ще обикаляме за леглова база и ресторант/последното е най-трудното нещо в целия събор колкото и да не ви се вярва,защото всички бягат от свобдната консумация за толкова хора/,и по тази причина тук в тази тема ще отговаряме на въпроси за подробностите,но...може би след месец-месец и половина.
                          Радвам се, че едни от първите писали тук и изявяващи желание да дойдат и тази година,са хора които вече са присъствали на нашето мероприятие през изминалите години,а това е знак за нас ,че гостите ни са останали доволни,а ние сме се справили с организацията!
                          Смятам ,че тази година ще е още по готино и емоционално,за което целия Офроуд Клуб Ст. Загора ще се погрижи като даде всичко от себе си!
                          Ще ви чакаме в края на януари!
                          Добре сте дошли всички!
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                            Ха, много приятно ми стана заради отзивчивостта ви.
                            Може да го помислите да има "нещо като за начало" (кувертЧЕ) за да не се сърдят ресторантьорите, пак след това свободна консумация

                            Коментар


                            • #15
                              От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-2012-дискусия!

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ако това което съм замислил стане-ще направим шоуто.
                              А ти не се съмнявай, витарника може много. Само да си го прежалил, и да има дупе...
                              ....... и мощност.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X