Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тук ще пишем кой как се напил!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тук ще пишем кой как се напил!

    Предполагам че повечето хора като попрекалят със чашката и внезапно огладняват много.

    Случката е лятото на вилата пием си ни с комшията (наборче) почерпихме се доволно всичко както си трябва... Та помня как съм го изпратил до входната врата и от там нататък спомените няма само факти ....... Отворил съм аз хладилничето да видя какво има за ядене яяяя мусакаааа грабнал съм аз мусаката+киселото мляко Хапнал съм си стабилно да ама по някое време ми станало топло на душата Та както съм бил на стола отварям камерата и БАМ краката вътре ...... и съм заспал(идеално кеф голям) Да ама не премръзнал аз по някое време съм станал и хайде вънка на поляната Та помня беше към 8ч неделя опити да стана (станах зор) Но главата ми я нямааааа и до 5ч неможах да я намеря а уж отидох да помогна да полея градината
    А аз принципно рядко пия(вода) Хайде наздраве.
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

    Коментар


    • #32
      От: Тук ще пишем кой как се напил!

      Ми ако по-дъртите трезвеници вземат думата,това ще е най-дългата незаключена тема(може би).Наздраве!
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: Тук ще пишем кой как се напил!

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Ми ако по-дъртите трезвеници вземат думата,това ще е най-дългата незаключена тема(може би).Наздраве!
        Те и за това се ослушват още!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • #34
          От: Тук ще пишем кой как се напил!

          Наздраве...Хе Хе Вие кво мислите че това пиенето е лесно А........

          Пием всеки ден от десетилетия и кайне проблем........................
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #35
            От: Тук ще пишем кой как се напил!

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            Наздраве...Хе Хе Вие кво мислите че това пиенето е лесно А........

            Пием всеки ден от десетилетия и кайне проблем........................
            То пиенето си е цяла наука.Ма те какво знаят младите........
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #36
              От: Тук ще пишем кой как се напил!

              Стария дай някоя история насам,да те видим в цялото ти войнство

              поздрави

              Коментар


              • #37
                От: Тук ще пишем кой как се напил!

                Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                То пиенето си е цяла наука.Ма те какво знаят младите........
                Занаят се учи цял живот...

                и не се дава току-тъй..

                другото си е просто напиване, ама тя май темата не е за професионалисти

                То това, то е на друга маса..

                Наздраве де..

                Коментар


                • #38
                  От: Тук ще пишем кой как се напил!

                  Наздраве!
                  Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                  Grand 3.1TD
                  0898 620 306 Стоян

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тук ще пишем кой как се напил!

                    Ей хора няма време да говориме..........



                    Като се изтрезвиме ше споделиме..........
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тук ще пишем кой как се напил!

                      Ехееее Людмиле, ти захвана доста обширна тема... Няма да разправям много, от моите истории, че не са за пред публика...
                      Но в общи линиии...
                      Ами сяда се..... Сръбско на МАКС.... ВИНАГИ РАКИЯ, традиционалист съм, а Пием докато пиенето свърши, аз пиене на маса не оставям... От там в Дискотека, но вече толкова натряскани, че зорлем стигаме, там се поръчват минимум 2 ботилки, я водка, я ром... И става мазало...... Ама.....
                      Аз съм друг човек..... Напивал съм се, до такава степен, че в рамките на 2 метра, падам 2-3 пъти.... Разстояние което минавам за 20 минути, сме го взимали за по над час.... Но винаги се прибирам у нас... Някакъв инстинкт имам, знам ли...
                      П.П Сега съм оставил долу в една преспа една "Карнобатлиика" да отлежава, че ше излизам...
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тук ще пишем кой как се напил!

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Като се изтрезвиме ше споделиме..........
                        То ко беше... един път да изтрезнея, така ше се напия, че ...

                        Ха наздраве!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rakia(2).jpg
Прегледи:1
Размер:267.6 КБ
ID:5438100

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rakia2_4875.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5438099
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тук ще пишем кой как се напил!

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          То ко беше... един път да изтрезнея, така ше се напия, че ...

                          Ха наздраве!

                          [ATTACH=CONFIG]529858[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]529857[/ATTACH]
                          Още една разновидност:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7c713f92b452ee11114d5a1f6033715b.jpg
Прегледи:1
Размер:19.5 КБ
ID:5438102
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тук ще пишем кой как се напил!

                            Опа, грешка.
                            ... ама така де - като не виждам бутилка в мотото, се обърквам
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Тук ще пишем кой как се напил!

                              Аз по принцип съм за клуба на трезвеника от нЕколко години, и това вЕрно не е за добро, но...Забавна случка от преди няколко години.
                              Преди около 6-7 години имаше нЕкакъв рокерски събор на летището в Божурище. Беше събота или неделя...след доста бачкане през седмицата, спя близо до обяд. Буди ме телефона, приятелче от казармата, вика - ставай чакам те пред вас, отиваме на мотосъбора... Отиваме, аз гладен на вълк, ни закуска... нищо. Първата работа, кебапчета с хлебче(на съборите са най-вкусни). Втората, казанлъшки понички с мед(или шоколад беше)... И вече започнах да проглеждам(до тогава още спях), че има веселба наоколо – състезания разни... най-много хора возещи се на мотор, най-бавно каране на мотор, мис нам'ква си, майсторско каране.... и в същия момент водещия обявява състезание за надпиване с бира, а аз съм на точното място...... а пък жаждата от хубавата закуска тъкмо ме беше застигнала... Питам го човека, дали мога да участвам, щото не съм баш рокер(даже хич), а и няма изгледи да стана... Той само ми посочи да заема позиция около масата.... Викам си, екстра, участвам на олимпийския принцип, зор нЕма да си давам,само ще пийна две бири на аванта и ще гледам какво ще стане в състезанието от близо, вместо да съм в публиката... Дават по пет бири пред човек и който ги приключи пръв печели... награда шлем или нещо подобно... Конкуренцията е впечатляваща на вид – рокери по около два метра, други по над 120кг, имаше и две жени май... едрички и те.... Аз среден на ръст, нормално телосложение и нищо рокерско във външния ми вид, за разлика от другите. Хубав, равен страт, първата бира влиза като по поръчка на един дъх до дъното... от втората остават стотина грама, когато я свалям и оглеждам масата... До момента водя, ама не се впечатлявам, допивам тази, взимам третата и я дръпвам над половината. Вече не съм толкова жаден но я допивам и взимам четвъртата, от която отпивам лекичко и се заглеждам в конкуренцията. Половината се отказаха, останаха трима или четирима, които с голям ентусиазъм се оливаха с пивото в битка за победата... Викам си, тя играта ще свърши и нема да мога да си изпия всичката бира която е на аванта, та дръпвам набързо(без да разливам де) четвъртата бира и взимам петата... През това време от конкуренцията се отказват още двама и остават само най-ентусиазираните двама... и аз... Заедно си допиваме петите бири, те се оливат, аз кротко отпивам щото си мисля че съм извън класирането... обаче... трето място... и трета награда А тя беше ,от същата хубава биричка в кутийки по половинка(с каквито и се състезавахме), имах право да си взема колкото успея да нося...И така, взех доста. Част от нея раздадох, друга част ме домързя да я разнасям и взех мъдрото решение да я изконсумирам докато стане време да си ходим... Впоследствие се оказа, че не е било чак толкова мъдро това решение, взе така да ме хваща, че ми се губят моменти, както и бройката на бирите...
                              Но има житейски извод - човек не трябва да се отказва докато състезанието не свърши.... И втори извод – понякога и да спечелиш награда не е съвсем за добро
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • #45
                                От: Тук ще пишем кой как се напил!

                                Когато кемафът ми (шофьора на танка) се уволни от редовна военна служба, ме покани в близкото село да почерпи и скоро по този повод ме пуснаха отпуска, като обещах на наборите да донеса пиене и за тях. Родителите на кемафа бяха сготвили агне. Едно от мезетата за ракия беше гъста курбан-чорба, после печено с вино, после пак ракия да върви приказката и накрая по бира за изтрезняване. Прибрах се с рейса до града, ама вече всички магазини бяха затворени. В центъра намерих отворен ресторант и се засилих да вляза. Но на входа се сблъскахме с един възрастен мъж, солидно почерпен и в добро настроение. С вродената си учтивост му направих път, но той настояваше аз да вляза пръв и така след дълга и шумна размяна на любезности, той ме хвана за раменете и ме бутна напред в салона. Като ме видяха, всички офицери в заведението скочиха и ми козируваха. Малко очуден и аз отдадох "чест", и тогава чух зад себе си глас "свободно"! Обърнах се и видях, че е офицер със златни пагони. Човекът обясни на присъстващите, че само генерал и ефрейтор се издигат по заслуги и свойски ми пожела приятна вечер. Побързах да купя една бутилка и си тръгнах. По пътя алкохолът ме е хванал така яко, че нямам ясни спомени и историята продължавам по разкази на войската. Като съм стигнал портала, дневалните излезли да ме придържат, а аз съм им дал бутилката, прескочил съм оградата с тяхна помощ, взел съм шишето и го предадох на "крайния получател".
                                На другия ден научих, че офицерът от ресторанта бил командирът на дивизията. До края на службата не можах на убедя войската, че не ми е вуйчо...
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X