Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за антифриз на Galloper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за антифриз на Galloper

    здравейте колеги,
    от вчера съм горд собственник на Галопер 2. Джипката е модел 2001 и е с V6 3.0. търсих в сервизната информация, в книжката и къде ли още не, но никъде не открих инфо за вместимостта на охладителната система. гръмнал е датчик за температурата и предишният собственик не е имал пари и е сипал вода.идва зима, а аз не знам колко антифриз да налея.ако някой има идея ще съм благодарен да сподели. пуснах тема в раздел Hyundai, но има 20 прегледа и нито едно мнение. затова се обръщам към вас. все пак мотора е идентичен с този на Панчарево-то.

    П.П. ако е писано по темата и се окаже, че съм кьорав се извинявам предварително.
    Galloper 2 V6 3.0 2001г.

  • #2
    От: въпрос за антифриз на Galloper

    Обемът е 9.5l ако е без заден отоплител и 10.5l ако е с такъв.

    Коментар


    • #3
      От: въпрос за антифриз на Galloper

      Я виж дали Това няма да ти свърши работа и за по-нататък.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: въпрос за антифриз на Galloper

        най вероятно е със заден отоплител, тъй като са налични лостчето при задната седалка и духалката под нея. има и една джаджа при задната врата, която не знам за какво е, но и тя е налична. благодаря много за помощта на колегата "ПАДЖЕРОВОД" .ако се видим някой ден ще се реванширам с биримирци. колега Sariones, линка ме препраща към някакви глупости и не мога да го сваля. иначе би бил много полезен.най-вече за да не задавам тъпи въпроси. машината е непозната за мен тъй като до скоро карах Feroza, а тя няма нищо общо с този тип Жипки.
        Galloper 2 V6 3.0 2001г.

        Коментар


        • #5
          От: въпрос за антифриз на Galloper

          Линка те праща право в сервизните ръководства!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            От: въпрос за антифриз на Galloper

            Първоначално публикуван от many Преглед на мнение
            ... колега Sariones, линка ме препраща към някакви глупости и не мога да го сваля. ....
            Ами извинявай, ама си много "бежов" явно. Иначе е точно това, което според мен ти трябваше. А иначе казано преди да питаш просто си потърси информация (примерно питай Чичко Гугъл (Чичко Гугъл знае всичко)). Нищо лично. Просто опитах да помогна.
            Поздрави.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: въпрос за антифриз на Galloper

              много е вероятно да не се изразявам добре(въпреки,че си ме цитирал). при опит да сваля файловете ме препраща към някакви глупости и не се получава.от тук насетне вариантите са два. първи: аз съм много "бежов" или втори: ти се осланяш прекалено много на сентенцията от подписа ти.иначе Гугъл съм го попитал много преди да пусна темата. не за друго, ами за да избегна точно такъв тип стойностни коментари. колегата "ПАДЖЕРОВОД" ми е отговорил много кратко, но за сметка на това много полезно за мен.предполагам, че това му е коствало минимални усилия. толкова ли е сложно?
              Galloper 2 V6 3.0 2001г.

              Коментар


              • #8
                От: въпрос за антифриз на Galloper

                Не че го защитавам колегата many, но и при мене се получава същото - пита те за една анкета след това ти казва, че си спечелил, да си избереш награда и после и-мейла ти иска. Е това ако не е спам, здраве му кажи.

                Коментар


                • #9
                  От: въпрос за антифриз на Galloper

                  Извинявам се,но и аз не опитах да ги отварям вчера,а само видях че са някакви файлове за Хюндай.

                  Стоянчо ни е пратил за награди!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: въпрос за антифриз на Galloper

                    именно. точно за това говоря, но някой не чете внимателно.и при мен е същото. все си мисля, че съм виждал компютър и преди. не се получава.идеята на форума не е ли и някаква взаимопомощ освен другите съпътващи неща.мисля, че трябва първо да се провери преди да се дават цветоопределящи определения.
                    Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                    Коментар


                    • #11
                      От: въпрос за антифриз на Galloper

                      още един път се извинявам, че пуснах темата в подраздел MITSUBISHI, но нямах избор.трябваше ми инфо.
                      Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                      Коментар


                      • #12
                        От: въпрос за антифриз на Galloper

                        Първоначално публикуван от many Преглед на мнение
                        още един път се извинявам, че пуснах темата в подраздел MITSUBISHI, но нямах избор.трябваше ми инфо.
                        Намерих на испански ръводство, ако ти върши работа казвай. Намерих още няколко ама се свалят в момент и не мога да кажа стават ли или не.

                        ПП Намерих на руски. Включва дизеловия двигател и двата бензинови. Ето и линк за дл http://dox.bg/files/dw?a=ca90c75667
                        Последно редактирано от killyou; 04-10-11, 19:33.

                        Коментар


                        • #13
                          От: въпрос за антифриз на Galloper

                          за испанския мисля, че с Гугъл Преводач може и да се получи нещо що-годе смислено.пробвах какво ли не да открия с Гугъл, но нейсе.не мога да разбера защо е било толкова сложно от корейска страна да сътворят една смислена сервизна книжка.има инфо. за антифриза как се разрежда, но не и колко събира системата. за сметка на това пък имам полезната информация как да си мръдна седалката напред или назад. дано с "Митсубиши"-тата ви да не е така.при вас поне японци са се намесили. Ферозата имаше що-годе нормална книжка
                          Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                          Коментар


                          • #14
                            От: въпрос за антифриз на Galloper

                            дава ми "несъществуващ файл". благодаря за усилието все пак. явно ще търся някакъв друг начин за инфо. поне за двигателя мисля,че ще може някой от подфорума да помогне.
                            Galloper 2 V6 3.0 2001г.

                            Коментар


                            • #15
                              От: въпрос за антифриз на Galloper

                              Сори объркал съм линка. Виж с този: http://dox.bg/files/dw?a=ca90c75667

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X