Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    Аз съм съгласен със Захари,точно така трябва да бъде.Организаторите да се оправят,от нас се иска каране и да направим шоу за публиката.Захари,Наско и Гената са идеалните организатори,дано ШЕФА разреши.

    Коментар


    • #32
      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Чудесно се изми. Добре, съгласен съм

      Коментар


      • #33
        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Чудесно се изми. Добре, съгласен съм
        При затворени и скоростни трасета не виждам проблем да не кара този който ги е правил или организатора. На затворени трасета се прави и опознавателна обиколка от Всички участници. Иначе браво за инициятивата и се надявам да мога да участвам. Много ми се кара на затворено и скоростно трасе. Успех.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #34
          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          Аз също мога да помагам.
          Последно редактирано от ДСВ; 28-09-11, 10:32.
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • #35
            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            При затворени и скоростни трасета не виждам проблем да не кара този който ги е правил или организатора. На затворени трасета се прави и опознавателна обиколка от Всички участници. Иначе браво за инициятивата и се надявам да мога да участвам. Много ми се кара на затворено и скоростно трасе. Успех.
            Пистата на която се провежда състезанието, позволява развиването на скорост, стига организаторите да не поставят траялни елементи. В случая трябва да се реши ТРАЯЛ или РАЛИ -КРОС както е написано в заглавието.Ако е рали и се подлоквят завоите ще стане много интересно за състезателите и за публиката.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • #36
              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Първоначално публикуван от Ц[Ш Преглед на мнение
              Щом е отворено записването: Цветан Филчев - .................... - Мерцедес Г Клас
              Айде почна се, слагам един резервен кардан в багажника и идвам. Поздравления Свилене за ангажираността. Абе що не вземеш да разшириш маршрута ...в посока Разград .
              Ако записването е отворено аз също се записвам, ако трябва ще го бутам тоя дръгел...
              Още не е ясно с кого ще карам/кой ще ми навигира/ ...като го изясня пращам кинтите
              0897/833 689 - Николай Божков

              Коментар


              • #37
                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                Информирам Ви, че в момента преговаряме с няколко рекламодатели, така че е възможно наградният фонд да нарасне до към 6000-8000лв!

                Коментар


                • #38
                  От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
                  Айде почна се, слагам един резервен кардан в багажника и идвам. Поздравления Свилене за ангажираността. Абе що не вземеш да разшириш маршрута ...в посока Разград .
                  Ако записването е отворено аз също се записвам, ако трябва ще го бутам тоя дръгел...
                  Още не е ясно с кого ще карам/кой ще ми навигира/ ...като го изясня пращам кинтите
                  Ако моя дръгел не стане до тогава ще ме вземеш ли за навигатор?
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    Матеи Георгиев/Милен Милков-Нисан Стръвник;Русе4/4

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                      Информирам Ви, че в момента преговаряме с няколко рекламодатели, така че е възможно наградният фонд да нарасне до към 6000-8000лв!
                      Така както си тръгнал с този награден фонд напред удряш всички състезания в земята.Чест и почитания за това!Очаквам сериозен наплив на състезатели,сериозна битка на трасето и доста страсти.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Галин Герчев-Благой Петров гр.Варна Тойота LC70 DEATHWALKER OFF-ROAD TEAM
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Галин Герчев-Благой Петров гр.Варна Тойота LC70 DEATHWALKER OFF-ROAD TEAM
                          Баси, пък аз мислех да се боря за първо място...
                          Майтап разбира се.

                          Замислил съм сериозни интервенции по витарата, и ако съм готов до тогава-ще участвам.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            Борислав Борисов / Мирослав Николов- Митсубиши Паджеро Русе
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                              Ако не се изисква задължителна клетка,записваме се и ние-
                              Николай Кесов,Александър Кесов-Опел Фронтера,отбор Конкурент.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                                Не се притеснявай, клетката няма да е задължителна. По скоро препоръчителна.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X