Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново издание на трофи-маратон+рали-крос Средна кула 12-13 ноември 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

    О, да!

    Коментар


    • #17
      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      О, да!
      Говоря сериозно.
      Последно редактирано от tk3c-pyce; 26-09-11, 21:57.

      Коментар


      • #18
        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

        Също мога да помагам с каквото мога.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #19
          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
          Чаро, трябваш ни за роудбука! Ако си навит - включвам те!
          Там съм.С Наско мисля ,че ще се справим,разбира се ако ме иска за партньор за роудбука.
          Само че ако се включим всички в подготовката кой ще кара?
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #20
            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

            Вие оставете Бай Матьо да си сътвори траяла върху трофи-трасето на Свилен (100% съм сигурен че ще успее ) пък тогава може да има и международно участие
            Последно редактирано от Ne_Razbral_4o; 26-09-11, 21:40. Причина: Така каза Google :Бай Матио--->Бай Матьо
            >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
            Защото така ми харесва...
            Телефон: НЯМАМ
            Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

            Коментар


            • #21
              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Там съм.С Наско мисля ,че ще се справим,разбира се ако ме иска за партньор за роудбука.
              Само че ако се включим всички в подготовката кой ще кара?
              Аз бе.Няма само да ви гледам как се кефите и да ви меря времето...
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • #22
                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                Чакаме подробностите
                Лудак

                Коментар


                • #23
                  От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                  Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                  Говоря сериозно.
                  И аз говоря сериозно. Ще трябват доста неща

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                    И аз говоря сериозно. Ще трябват доста неща
                    Те нещата ясни,става дума за друго-идей и помощ,разбира се ако искаш,ама ако не искаш клетки,май по добре да карам на ралито и трофито,ако е трофи.
                    Последно редактирано от Гена; 26-09-11, 22:29.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                      Аз единствено мога да помогна за създаването на траялни екстреми и да да ги проверя дали ще могат да се преодоляват,а и да вложа малко фантазия.Ако не, давам възможност на колегите,за което предварително им благодаря.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                        Понеже както винаги нашия "Бащица Организатор" успя да ни изненада с решението за организиране на състезание от такъв мащаб.Предлагам следното :
                        Да си организираме едно събрание на което да решим :кой ще кара ,кой ще организира.Като решим кой ще организира, тези които ще карат ще ги помоля да се срещнем с тях чак на старта на самото състезание.Организаторите съответно да си съставят план за действие и да си разпределят задачите.За протокола искам да кажа ,че истинския маршрут и пътна книга няма да бъдат публикувани и оповестявани нито във форума, нито където и да било другаде преди старта на самото състезание .Ще бъдат обявени само места за публиката.Моля всички които мислим ,че можем да бъдем полезни за организирането на това мероприятие, да се съберем довечера в 18,30часа в градината на пицария Дон Вито ( имат голяма градина ) .Чакам и други предложения.Ако имате въпроси тел 0887264756 Захари.
                        Последно редактирано от Zahari; 27-09-11, 09:09.
                        Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                        "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                          Щом е отворено записването: Цветан Филчев - .................... - Мерцедес Г Клас

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                            ПРАВИЛА ЗА ЗАПИСВАНЕ:
                            1. Ще помоля при записването във форума да изписвате имената си ,тези на навигатора Ви ,марката на автомобила с който ще се състезавате и пожелание: населеното място или клуб който представлявате.
                            2. Такса за участие на джипове - 40лв при предварително записване* (краен срок 1.11.2011) или 50лв след това.
                            3. Такса за участие на мотоциклети и АТВ - 10лв при предварително записване* (краен срок 1.11.2011) или 15лв след това.
                            4. * Предварителното записване става с плащане по paypal, тъй като в момента нямаме възможност да събираме пари на ръка. Ето как става:
                            - изпращате плащане до paypal@networx-bg.com - това става като влезете във Вашия paypal account, след това отивате на send payment. В полето "to" написвате paypal@networx-bg.com. За "amount" избирате 20, за валута "EUR". На следващата стъпка, в полето Subject записвате "Networx Offroad"
                            - изпращате e-mail до maximov@networx-bg.com със Subject "ЗАПИСВАНЕ", Вашите имена, тези на навигатора, марка на автомобила, населено място/клуб и номерът на paypal-транзакцията (Пише го на потвърждението "Transaction ID").
                            - трябва да получите потвърждение до 1 ден. Ако не получите - пишете пак, докато получите потвърждението
                            Последно редактирано от tk3c-pyce; 24-10-11, 12:17.
                            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                              Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                              Понеже както винаги нашия "Бащица Организатор" успя да ни изненада с решението за организиране на състезание от такъв мащаб.Предлагам следното :
                              Да си организираме едно събрание на което да решим :кой ще кара ,кой ще организира.Като решим кой ще организира, тези които ще карат ще ги помоля да се срещнем с тях чак на старта на самото състезание.Организаторите съответно да си съставят план за действие и да си разпределят задачите.За протокола искам да кажа ,че истинския маршрут и пътна книга няма да бъдат публикувани и оповестявани нито във форума, нито където и да било другаде преди старта на самото състезание .Ще бъдат обявени само места за публиката.Моля всички които мислим ,че можем да бъдем полезни за организирането на това мероприятие, да се съберем довечера в 18,30часа в градината на пицария Дон Вито ( имат голяма градина ) .Чакам и други предложения.Ако имате въпроси тел 0887264756 Захари.
                              Абсолютно съм съгласен с Захари.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ново издание на рали-крос Средна кула - 12-13 ноември 2011

                                Състезание от такъв мащаб наистина изисква перфектна организация, затова и аз съм съгласен със Захари, че трябва да се съберем за да стиковаме всичко. Иначе онова, което се очаква от мен ще го изпълня максимално точно. Нали няма да има кабели и електроника.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X