Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Zippo handwarmer?

    Аз му хванах цаката, обесвам си я на шията но така че да ми виси на гърба. Така ми топли целия гръб под якето и полара, а не само кръста или гърдите! Така също не ми мерише дори и с евтино гориво. А и вече над 5 зареждания правя с една тубичка та почвам да се замислям дали да търся по евтин вариант на гориво!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #92
      От: Zippo handwarmer?

      Дизел инжекция с турбо ма трябва да ти е в задния джоб на дьнките та да не врьща турбото
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #93
        От: Zippo handwarmer?

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        Я кажи мирише ли с тоя бензин?
        Требе да питам жената , че на нейния врат вися вчера ...и с половин доза гориво изкара 4 часа.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #94
          От: Zippo handwarmer?

          Поръчах си 3 катализатора платинени (само кечето без ламаринката) за 14лв. от братски Китай. Ей така да има, като се прецака мойто от експерименти!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #95
            От: Zippo handwarmer?

            Аз напазарих 10 "печки" за 100 лева. Страхотни подаръци се оказаха , всички много се радват. Моята с половин доза бензин David Rosso ( уж италиански ,ама маде ин Англия ) , горя 6 часа и половина, като се усещаше специвичната миризма на бензинова запалка. Температурата беше такава , че както е в торбичката и я сложиш върху тениската ти пари. През още една блуза е добре. Гола печка не може да се държи в ръце.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #96
              От: Zippo handwarmer?

              То тоя дейвид росо хубав ще излезе нищо че леко мирише. След като го свърших взех по скъпия клипер корейски, много трудно запали от 4-ия път и се разгоря качествено чак след 2 часа. Клипера е 6.50лв а дейвид росо 4 и нещо.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #97
                От: Zippo handwarmer?

                Да , бай Давид , до нас струва 4,80. ( магазина е денонощен и малко скъпо продават)
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #98
                  От: Zippo handwarmer?

                  Намерих ново приложение на "печката ' Снощи, уплашен от прогнозата за -20 , понеже си имам проблем с паленето на студено, реших да направя един експеримент
                  Напълних дозата. Запалил печката. Айде доло при Събчо( беше към 23 , двигателя беше топъл на пипане, не горещ , но топъл ) , сложих печката въху блока - легнала ( върху левия блок, ако има значение ) .
                  Тази сутрин в 6.30 , запали .
                  Не знам дали е случайност или съм постигнал нещо , но довечера ще пробвам пак
                  Забелязах, обаче че в 7 печката спря. Странно ми , защото с половин доза изкарва 7 часа , а сега с пълна 8 ... дали защото е работила на студено , или защото е била леганла ... не знам
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #99
                    От: Zippo handwarmer?

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Намерих ново приложение на "печката ' Снощи, уплашен от прогнозата за -20 , понеже си имам проблем с паленето на студено, реших да направя един експеримент
                    Напълних дозата. Запалил печката. Айде доло при Събчо( беше към 23 , двигателя беше топъл на пипане, не горещ , но топъл ) , сложих печката въху блока - легнала ( върху левия блок, ако има значение ) .
                    Тази сутрин в 6.30 , запали .
                    Не знам дали е случайност или съм постигнал нещо , но довечера ще пробвам пак
                    Забелязах, обаче че в 7 печката спря. Странно ми , защото с половин доза изкарва 7 часа , а сега с пълна 8 ... дали защото е работила на студено , или защото е била леганла ... не знам
                    E, аз откога разправям, че може да се ползва като мини-заместител на "Вебасто" и "Ебершпехер" Само се чудя дали няма опасност нещо да се подпали с нея?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Zippo handwarmer?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      E, аз откога разправям, че може да се ползва като мини-заместител на "Вебасто" и "Ебершпехер" Само се чудя дали няма опасност нещо да се подпали с нея?
                      Ти не беше ли предложил да е вътре в купето ?
                      За паленето , какво да се подпали? То ако има някакви течове на горива , ще ги подпалят всякакви искри.

                      ПослеПис: имам снимка, наедин еспейс , под него скара-електрическа от миналата зима, ако не беше хамалогията с качването да съм я качил отдавна
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: Zippo handwarmer?

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Ти не беше ли предложил да е вътре в купето ?
                        Да. Няколко градуса вършат чудеса в това време. Например на дъртия ми "Пасат" сутрин не могат да му се отворят вратите от лед (другите коли нощуват под навес на платен паркинг). Влиза синът ми през задна врата или през багажника (комби е), пали, кара, тамън станат използваеми вратите, сутринта - пак неотваряеми. Ще трябва да експериментирам с такава джобна печка в купето. При необходимост - две или три...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • Zippo handwarmer?

                          Виж пробвай от истинските Зипо, имам съмнения, че са по-ефективни.
                          Апък за вратите, ако не са замръзнали ключалките, ами са залепнали , течен парафин прави чудеса
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Zippo handwarmer?

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            А пък за вратите, ако не са замръзнали ключалките, ами са залепнали , течен парафин прави чудеса
                            Залепват гадините. Имам богат опит с "Жигулсън" и др. таралясници от едно време, ама съм го позабравил. Стопля се колата, поизсъхва, ама като я вали цяла нощ сняг на -20 градуса, първият слой, докато е била още топла, се превръща в лед, който я запечатва отвън, не отвътре да залепнат уплътненията. Трябва да млатиш с гумен чук (имам някъде такъв от едно време именно за тази цел) покрай рамките на вратите, за да разбиеш леда и да можеш да ги отвориш...
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Zippo handwarmer?

                              Две три натискания на вратата (да обере още малко уплътненията) успяват да напукат външния лед... Но парафина по уплътненията наистина прави чудеса
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Zippo handwarmer?

                                Пък аз да кажа за печката.Всеки ден я паля и ползвам.С дейвид роса кара по-малко отколкото със клипера.За зипо не ми се вижда смислено да давам пара.
                                Миризмата е минимална или аз вече не и обръщам внимание.Но като цяло съм супер доволен от пущината.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X