Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nuvi 1390 не показва друг файл със спийд камери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin nuvi 1390 не показва друг файл със спийд камери

    Сега е купено устройството, гледам сложена вътре бг карта 5.30 CYR, също и bg speedcams v.059, като в текстови файл донего си пише че е оттук и има линк с темата даже. При опита ми да сложа друга версия от гармин клуб v066, накъде/екстри пише че няма нищо и ме подканва да отида на сайта на гармин. Преименувах файла като стария , но пак не се вижда. Интересно е че има две папки poi, едната е в главната директория, другата в поддиректория Garmin - там са и спийд камерите. Също така, може ли да се направи гласово предупреждение за превишена скорост, навсякъде чета че няма такова нещо на гармин-а.

  • #2
    От: Garmin nuvi 1390 не показва друг файл със спийд камери

    Нещо не ти е наред новия файл , който копираш. Трябва да е с разширение .gpi. Папката POI е в главната директория. Не съм пробвал дали от поддиректория Garmin ще работи. Ако е на SD картата в поддиректория Garmin , работи.

    Не можеш да направиш сигнализиране при превишаване , както вече си прочел , но "надеждата крепяла човека" !

    Коментар


    • #3
      От: Garmin nuvi 1390 не показва друг файл със спийд камери

      От къде си закупил устройството?

      Продавал съм дълго време устройства Гармин и никога никое не е имало предварително вкарани камери

      Ако е било от верига консултантите са си поиграли с него!

      А камерите - най-вероятно проблема е който ти каза milstan - файла с камерите трябва да се намира в папка GARMIN\POI в устройството и да са с разширение .gpi !!
      Ако е с друго разширение - не ти върши работа. Файла с вграден глас, тоест за устройства НУВИ, трябва да е към 3 MB, не по малък от 2.5 някъде!

      Също досега не бях виждал устройство, което да те праща в сайта на гармин защото няма вградени камери???
      Много странно.

      Съвет - свали си Garmin Updater от сайта на гармин и си ъпдейтни устройството, след това си сложи нова карта, като направо заместиш файла на старата! Тъй като устройството ти е оригинално с карта на БГ, всичко трябва да тръгне от раз!

      Коментар


      • #4
        От: Garmin nuvi 1390 не показва друг файл със спийд камери

        Май вече така ги продават:
        Прикачени файлове

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X