Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

    Не се вижда по-добре през него, отколкото през стъклото! В това съм убеден! Ние през страничните няма да виждаме добре, пък какво остава ако и през предният не виждаме?!

    Коментар


    • #32
      До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

      ще си сложим камери и 7" скрийнчета двд тв, зависи колко често го сменяш аз и през задният не виждам вече радиатора пречи аз вече счупих един страничен и един заден

      Коментар


      • #33
        До: Re: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

        Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
        Точно за Джуди си мислех- познавам ги и съм мн доволен от тях. Имах проблем с един бренер и там ми го оправиха на място, и мой познати съм пращал при тях , всички са доволни.
        За турбото - "Реал Турбо" на околовръстното с/у бояна. Пресостата и ти можеш да си го провериш със помпичка и манометър- на 1 БАР трябва да отваря байпаса напълно. Иначе ако от турбината няма течове и колекторите са само запотени от маслени пари според мен си е наред. Хубавото на тези турбини (или гарет или ккк) е че са доста надеждни с достъпна от към пари поддръжка - има части(но всичко по тях се прави в спец. сервиз.
        За охлаждането- мн по-удачно е да е на ел. винтелатори - виското е скъпо, има ментаци, а като газиш в дълбока вода ел.прките можеш да ги изключиш, а виското не.
        На 124-ката съм с ел перка и оригинален датчик и няма никакви грижи, да не говорим че е по-евтино от виско.
        Успех!
        Турбината не сме я сваляли от колекторите, но целият възел е абсолютно чист - няма помен от петна, камо ли от масло!
        Моторчето е добро, щом Джуди казва, че главата е перфектна, само малко да я освежиме!

        Коментар


        • #34
          До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
          вече е на една година предно стъкло чистачката леко го е надраскала от калта предполагам.като го напече слънцето се опъва.
          Как се вижда през него, имам предвид предният джам? От снимката не мога да разбера добре, но има ли разлика със стъклото?

          Коментар


          • #35
            До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

            Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
            Как се вижда през него, имам предвид предният джам? От снимката не мога да разбера добре, но има ли разлика със стъклото?
            Лично аз ви съветвам, да не си правите такъв експеримент с предното стъкло ,с оглед безопасността .Действително, колко да олекне
            B+

            Коментар


            • #36
              До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

              Абсолютно и аз така мисля! А не искам, да слагам плексиглас, защото той като се счупи става на дълги и остри ивици, които могат спокойно да си ме промушат! Това, което КОКО го предлага, за страничните е добре, според мен!

              Коментар


              • #37
                До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                Абсолютно и аз така мисля! А не искам, да слагам плексиглас, защото той като се счупи става на дълги и остри ивици, които могат спокойно да си ме промушат! Това, което КОКО го предлага, за страничните е добре, според мен!
                това не е плексиглас повтарям не се чупи.бил съм парче с чук не се чупи само се плеска.нестава на ножове като плексигласа.понеже счупих два джама да два месеца и затова си го сложих като челно тъкло.стъкленото си е по хубаво ама немога да им издължам на цените с тоя темп на чупене

                Коментар


                • #38
                  До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                  пробвай да го полираш с машина мисля че ще стане и кажи после

                  Коментар


                  • #39
                    До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                    мога да ви пратя по едно парче да си го тествате.даите един адрес .нямам полир машина.да си полирам голфа. полирам само с кал

                    Коментар


                    • #40
                      До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                      Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                      това не е плексиглас повтарям не се чупи.бил съм парче с чук не се чупи само се плеска.нестава на ножове като плексигласа.понеже счупих два джама да два месеца и затова си го сложих като челно тъкло.стъкленото си е по хубаво ама немога да им издължам на цените с тоя темп на чупене
                      И аз съм пробвал с чукове не се чупи. Изкривява се като ламарина. Като се изкриви побелява и видимоста се намаля.
                      Обаче е здрав само докато е нов. След 4-5 години остарява и се чупи по същия начин както се чупи новия плексиглас само че малко по трудно. Полира се с шлаиф паста и машина много лесно.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                        Това го взимаме, за страничните и задният джам! Убедих се!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                          мишо ето ти снимка че не знам другаде къде да е сложа
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                            Мерси и аз така ги сложих!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                              Мишо, кога ще си готов за подвизи? Не те ле "сърбят" вече ръцете, бая време не си се появявал?

                              Коментар


                              • #45
                                До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                                Ох, Викторе незнам какво да ти кажа! Незнам кога ще стане, за сега най-големият ми проблем е намирането на скорости, че те останаха!
                                Надявам се до месец, два най-много да съм готов!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X