Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Моите ги взех за 192 лв. есента.

    Коментар


    • #17
      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Я сподели източника. Според мен - добра китайска марка за дрехи. За обувки-незнаех, че правят. Е как е? От къде и за колко?
      ,,Северната стена,, (North face) e американска компания и водеща в производството на туристическа екипировка. Цената на този модел ( JANNU 2 GTX ) в Англия e около 160 лири . В Германия и Австрия -около 180-190 евро. А в ,,Ebay,, цената на нови овувки започва от 70-80 лири , а от там -нататък всичко зависи от наддаването в търга.

      Коментар


      • #18
        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Моите струваха 189 лева..........
        LZ3YG

        Коментар


        • #19
          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Вчера за пореден път подгизах още от сутринта, минах покрай магазина на бултекс 99 по "Сливница" и взех едни http://stenso.net/spider-02-49-233.html
          Цената я пише, пък колко ще издържат...
          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • #20
            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
            Вчера за пореден път подгизах още от сутринта, минах покрай магазина на бултекс 99 по "Сливница" и взех едни http://stenso.net/spider-02-49-233.html
            Цената я пише, пък колко ще издържат...
            Похвали се като подгизнеш и с тези
            Евтини непропускащи са само гумените ботуши.

            Коментар


            • #21
              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              За сега не пропускат
              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
              Mercedes w212 E350 4matic
              Ducati Monster 600
              O888795575

              Коментар


              • #22
                От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                От нова година насам таралянкам тези: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00-0000063020_0605_big.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5570714 Много добри по показателите комфорт/изпотяване/водонепропускливост и доста "внимание към детайла". Иначе стандартните GoreTex, Vibram + още няколко маркетингови етикета. Като дизайн са доста нестандартни и на мен много ми допадат (въпрос на вкус ). Имат едно дребно но полезно свойство - стелката се разделя на 2 слоя - долния се маха, ако ги носиш с по-дебели чорапи, или крака ти е по-"месест".... Остава да видя колко ще издържат на експлоатация, но лошото е че не ги нося много интензивно...
                Последно редактирано от bushiDO; 12-03-14, 22:40. Причина: допълнение
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #23
                  От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  От нова година насам таралянкам тези: [ATTACH=CONFIG]690849[/ATTACH] Много добри по показателите комфорт/изпотяване/водонепропускливост и доста "внимание към детайла". Иначе стандартните GoreTex, Vibram + още няколко маркетингови етикета. Като дизайн са доста нестандартни и на мен много ми допадат (въпрос на вкус ). Имат едно дребно но полезно свойство - стелката се разделя на 2 слоя - долния се маха, ако ги носиш с по-дебели чорапи, или крака ти е по-"месест".... Остава да видя колко ще издържат на експлоатация, но лошото е че не ги нося много интензивно...
                  Ха! И аз от няма и месец купих такива. Чудех се между малко по-ниския модел и този. Мисля, че правилно избрах този. Засега само съм ги раздвижил няколко пъти по равен терен - общо не повече от 20км. Засега ми изглеждат много удобни. По принцип не обичам да се хваля с нови обувки
                  TOYOTA LAND CRUISER 120
                  OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                  YAMAHA TDM 850 4TX

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Аз ползвам тези - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-поглед и ги редувам с тези - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-не-само и още не мога да реша от кои съм по-доволен.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Аз от тоя сезон ще се подвизавам като ловец и по случая се сдобих с чифт такива (Jack Pyke):
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Hunter_Boot_Pic_NEW.png
Прегледи:1
Размер:214.2 КБ
ID:5612541
                      Още нямам впечатления, защото ги носих само в хола. Определено салевата изглеждат много по-"барнати" (а и вече ги поносих и съм очарован), ма то си личи и от цените де.... Абе тази кожа как се поддържа?
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Ей сега отивам да направя снимки на моите.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Пробвам различни зимни отбувки от 7-8 години.
                          Преди работех като доставчик, работа в която ми трябваше да повдигам с крак разни неща , съответно обувките бързо се скапваха на пръстите на десния крак. Тези с метал отпред изобщо отпадаха, защото са неудобни за каране , тичане по стълби и тнт. Проблема винаги беше , че като стоя малко повече време или почваха да ме болят петите или краката се изпотяваха (няма значение с какви чорапи).
                          В университета в който уча ги гледам всички ходят с едни "калцуни" буквално. Грозни , ама дори професорите с таквиа. Разтърсих се и попаднах на фирмата Waldviertel , тукашна продукция, 1 година гаранция, срещу 30евро ти сменят подметката ако се изтърка, чиста кожа.

                          Избрах си модела и въпорса беше дали няма да ми е студено ако няма пухено вътре , и дали няма да ми се потят краката ако ибера тези с пух.
                          Взех модела Eisbaer ... с вълна вътре.


                          Подметката:


                          На първо чететене (от магазина до нас) .... не си заслужаваха 180евро (бая скъпички).

                          Преди да обуя новите , ходех цяло лято с обувки на vivobarefood , които са с една тънка подметчица ... буквално си бос (което се оказа доста добре за петите и кръста ми), тоест едни от най-удобните които съм имал.


                          Носих ги 2-3 дни новите и всякаш заспаха по крака ми.
                          Няма значение дали е +20 или -2°C (толкова беше най-студеното) нито ми е студено на краката нито се потят (дори да седя цял ден на затворено с тях)
                          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Душков, един акъл ще ти дам за ежедневните обувки. Ако вместо един, имаш два чифта и ги сменяш през ден, ще им удължиш живота в пъти. За краката ти също ще е полезно. При това условие и със съответната поддръжка разбира се, имам чифтове дето съм ги носил или нося по повече от десетилетие. Всеки делничен ден, до работа, там и обратно, по 3-4-5 км. понякога и доста отгоре. Иначе все още съм фен на българското, в частност габровското и да не е скъпо

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Днес...бях доста неприятно изненадан,от обувките Garmont dragontail.
                              Силен дъжд ме подкара в София...на 20та секунда почуствах неприятна хладина,
                              в предната част на ходилото,пропускаха в основата на езика!Не исках да повярвам,но
                              това си беше живата истина.След 10 мин.бях подгизнал.
                              От всичко най много ме яд,че протекоха веднага!!!! А ги закупих преди 3месеца.
                              Ако си бях взел плетени обувки от пазара за 6лв.... времето за което щяха да са ми сухи краката беше същото.
                              Леко съм бесен...ама Здраве да е..то от мокри крака не се настива!

                              Коментар


                              • #30
                                Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                И аз имам лоши спомени от Гармонт. Като цяло много дизайн, много шевове и накрая мокри крака.
                                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                                Drag Grand Canyon Daily
                                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                                LZ1JYM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X