Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеокамера CANON или SONY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Видеокамера CANON или SONY

    да я позваш със здраве!!!Аз си взех още една батерия,карта и зареждащо 12 волта общо за 45 долара + калъф за 8 долараhttp://s.dealextreme.com/search/sony%20digital%20camera
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #17
      От: Видеокамера CANON или SONY

      Първоначално публикуван от galinikos Преглед на мнение
      На видеото смятам да наблегна и вече я поръчах(че нямали в черно),в петък живот и здраве ще я взема.

      Последно - кой модел ? СХ 130Е ли ?
      И ако е тя - какво излезе , има ли си хард диск и ако да - с какъв обем е ?
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #18
        От: Видеокамера CANON или SONY

        Да, CX 130E ,за хард диск така и не разбрах има ли,няма ли.В петък като я взема ще ви кажа. Благодарности за линка от tanosliven ,макар,че като пощраках първите няколко страници нямаше нищо за този модел,но ще го проверя по-обстойно като съм по-свободен.

        Коментар


        • #19
          От: Видеокамера CANON или SONY

          И така,току що я взех.И да ви информирам камерата НЯМА хард диск.Купих си отделно карта 32гб,казаха ми ,че стигала за около 4 часа,батерията издържала 150 мин.,сега се зарежда,после ще я пробвам.

          Коментар


          • #20
            От: Видеокамера CANON или SONY

            Първоначално публикуван от galinikos Преглед на мнение
            И така,току що я взех.И да ви информирам камерата НЯМА хард диск.Купих си отделно карта 32гб,казаха ми ,че стигала за около 4 часа,батерията издържала 150 мин.,сега се зарежда,после ще я пробвам.
            Айде честито ! И хубави клипове да правиш !
            Това че няма хард е без значение , картата върши същата работа . Хубаво е по-нататък да помислиш за втора батерия , щото ( то зависи къде ще я ползваш де ) не навсякъде има възможност за зареждане от мрежата .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #21
              От: Видеокамера CANON или SONY

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              Не е възможно !
              За Сони и Канон това си е стандарт - хард диск.
              Има си и диск (40-80 и нагоре гига) има си и слот за карта памет - при Сони е един слота.
              Сони са на друго мнение
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                От: Видеокамера CANON или SONY

                Мерси,ще покажа как снима.За харда май наистина по-добре ,че няма.По-лесно се развалял четох из разни форуми и не носил много на удари.За батерия аз и сега като ходих в магазина се замислих,имаше една с издръжливост 650 мин,но струва към 150 евро.

                Коментар


                • #23
                  От: Видеокамера CANON или SONY

                  Първоначално публикуван от galinikos Преглед на мнение
                  ... За харда май наистина по-добре ,че няма.По-лесно се развалял четох из разни форуми и не носил много на удари. ..
                  Картите памет са си много добро и удобно решение.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Видеокамера CANON или SONY

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Картите памет са си много добро и удобно решение.
                    Нормално . Без хард : по-ниска себестойност , по-компактен и надежден апарат . Изглежда това е надделяло в стратегията на Сони

                    Що се отнася до батерията : Верно , че скъпа Всъщност един колега по-горе беше постнал и зарядно на 12 волта . Това също е решение . Най-малкото от гледна точка на мобилност . ... стига да не е съизмеримо с цената на въпросната батерия ( а и да се намира на пазара ) , че не обърнах внимание на цените .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Видеокамера CANON или SONY

                      Ето и 2 снимки които направих днес за проба на първата съм снимал мотора от далеко без зум,а на втората съм го зумирал колкото може,правени са при ясен слънчев ден,от едно и също местоположениеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00027gg.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5304043Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00029.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5304044,пробвах и вечер в стая на лампа,но резултата беше плачевен.Мислех да кача и клипче,но там започнаха проблемите-не тръгва с програмите които имам на компа.с някои тръгва но засича ужасно и се размазва на моменти ,иначе като тръгне за 1,2 сек. се вижда перфектно.Да кажа,че дотук снимах с фабричните настройки,както я извадих от кутията.После пробвах да променя настройките на видеозаснимането ,човърках разни 50i , 50p , std , и тогава клипчетата тръгваха но бяха с трагично качество. Та ,ако някой има идея как да реша проблема,да гледам клипчетата в HD формат(всъщност е MTS,до колкото разбрах),нека сподели,няма да му се разсърдя.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Видеокамера CANON или SONY

                        Първоначално публикуван от galinikos Преглед на мнение
                        ......Ето и 2 снимки които направих днес за проба на първата съм снимал мотора от далеко без зум,а на втората съм го зумирал колкото може,правени са при ясен слънчев ден,от едно и също местоположение,пробвах и вечер в стая на лампа,но резултата беше плачевен.Мислех да кача и клипче,но там започнаха проблемите-не тръгва с програмите които имам на компа.с някои тръгва но засича ужасно и се размазва на моменти ,иначе като тръгне за 1,2 сек. се вижда перфектно.Да кажа,че дотук снимах с фабричните настройки,както я извадих от кутията.После пробвах да променя настройките на видеозаснимането ,човърках разни 50i , 50p , std , и тогава клипчетата тръгваха но бяха с трагично качество. Та ,ако някой има идея как да реша проблема,да гледам клипчетата в HD формат(всъщност е MTS,до колкото разбрах),нека сподели,няма да му се разсърдя......
                        Първо за снимките : като за камера и то в слънчево време , са си чудесни
                        Второ : Вечерта на изкуствено осветление е ясно , че качеството на снимките ( особено при липса на светкавица ) няма да е като дневното . Само че при наличие на варио , плюс ефектите които са описани , би трябвало да има компенсация на слабото осветление . Чети в ръководството !

                        Странно ми се вижда за видеоклиповете обаче . Сони снима във формат MPEG-4 и клипа се подкарва с който хванеш плеър . Качи клиповете на друг комп и пробвай - да не би проблема да е в твоя РС ? В смисъл - да ти липсват някакви кодеци .

                        Що се отнася до играчката с 50р и 50i. Снимай си във формат HD . Качеството е най-добро . При по-ниска разделителна способност пестиш единствено обем от картата , но качеството на изображението пада драстично . От собствен опит : при размер 1440х1080 и надолу , що годе качествен образ излиза при силно слънце и отблизо , без зуум . То нали и затова даваме по една капа пари за възможност HD .

                        Изобщо , прочети първо подробно ръковоството за експлоатация !
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Видеокамера CANON или SONY

                          Да,да и аз съм доволен от снимките.Днес пробвах и на облачно време около обяд без грам слънце,пак станаха чудесни единствения недостатък е,че няма светкавица..Днес инсталирах диска,който беше в кутията с камерата,и о чудо клиповете тръгнаха,но само с някакъв PLAYER for AVCHD format,който се е инсталирал от въпросният диск.Така въпросът е на 50% решен-аз мога да си ги гледам,но ако ги пратя на някой друг той май няма да може. Трябва да пращам и диска .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Видеокамера CANON или SONY

                            http://www.youtube.com/watch?v=pdjRlRpU0QY


                            http://www.youtube.com/watch?v=9nLDE7PlAaI



                            Пробвах да кача 2 клипа,който иска да хвърли едно око.
                            Последно редактирано от galinikos; 20-09-11, 20:07.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Видеокамера CANON или SONY

                              Снимаш в 50p инсталираш the kmplayer или media player classic - добре е да дадеш някаква характеристика на какъв компютър ги пускаш защото avhcd е доста тежък кодек може машинката да издъхва.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Видеокамера CANON или SONY

                                пробвал съм с тези два плейъра,но не става на моя компютър.Току що пробвах на лаптопа на един приятел и тръгнаха без проблем с media player classic.Явно проблема е в моя комп.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X