Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

    Да напиша това, което знам по въпроса.
    Сутринта след първото слизане на плажа /нощното/ няколко човека вкл. и Джанго казаха, че от общината щели глобяват по 500лв тези, които са били на плажа извън трасето за състезанието. Това явно не се е случило, защото на никой не е писан акт. В деня на състезанието Стоян сподели, че вече е имал, а и не се знае още колко ядове ще има с концесионера на плажа. Човекът няколко дни преди да отидем платил на трактор за почистване и подравняване на плажа. Отделно от него и от обшината щели да "пискат". Не знам дали някой е, или ще бъде глобен, но на Стоян му направихме проблеми, това е 100% сигурно. Нека той напише /ако му се говори по въпроса/ дали се е оправил с концесионера и общината и дали заради това бихме имали проблеми ако се реши събора пак да е там.
    LZ1PER

    Коментар


    • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

      Каквото е имало - да се каже, за да го няма следващия път. А ако се беше казало на място, сигурен съм че проблема щеше да се реши и без глоба, а на сутринта плажа да е изглеждал по-добре от преди да се влиза там. И ние си бяхме докарали достатъчно трактори, в крайна сметка. Ако е имало някакви разходи покрай това, редно е и да си платим вересиите. Факт е че на момента никой нищо не каза, както и нищо не се чу до края на събора. Друг факт е че ден преди да си затръгвам, така или иначе махаха чадърите от плажа.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

        До колкото знам е имало проблем със Полицията.
        Два джипа караха по Дюните а там е абсолютно забранено.
        Но нека си каже Стоян той беше в течение на случката.

        Коментар


        • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Каквото е имало - да се каже, за да го няма следващия път. А ако се беше казало на място, сигурен съм че проблема щеше да се реши и без глоба, а на сутринта плажа да е изглеждал по-добре от преди да се влиза там. И ние си бяхме докарали достатъчно трактори, в крайна сметка. Ако е имало някакви разходи покрай това, редно е и да си платим вересиите. Факт е че на момента никой нищо не каза, както и нищо не се чу до края на събора. Друг факт е че ден преди да си затръгвам, така или иначе махаха чадърите от плажа.
          Подкрепям Спарки.
          Мисля, че писането за проява за която никой не знае нищо е смешно.
          Един ни обвинява, друг го подкрепя, едни си признават, друг иска да плаща нещо, ама не знае кво, други го подкрепят, щото сме свестни, едни мислят, други знаят, въобще ега ти кашата.
          Ако някой знае истината, да каже, ако не, да замълчим завинаги.

          Коментар


          • От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

            А, стига с тоя плаж, де.
            Някой неудовлетворен пуска някаква партенка, веднага се намират двама-трима рицари на печалния образ и почва дълга и безсмислена дискусия в трето лице.

            Написах простичко:
            Плажа го разорахме ние.
            Телефона ми е в подписа.
            Стоян може да чете и не е малоумен.

            Вярвайте, ще се разберем.

            ПП Не знам какво прави арендатора с ония джипове които пускат джетове на плажа. Аз лично вадих един закопан не по-зле от Калаша.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X