Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли сме?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: На изчезване ли сме?!

    Честита нова година!
    Бъдете живи, здрави, щастливи и винаги усмихнати!
    Хиляди безаварийни километри и по-малко теми за ремонти!

    Наздраве на всички!
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #92
      От: На изчезване ли сме?!

      Нека е честита на всички от подфорума!
      От здраве да не се отървете и да ви слушат джипките, колеги!
      Наздраве!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #93
        От: На изчезване ли сме?!

        Честита и от мен момчета Живи, здрави, джипките много корави и .. ега се виждаме повече през тази година. Наздраве!
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #94
          От: На изчезване ли сме?!

          За много години !Много здраве и късмет!
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #95
            От: На изчезване ли сме?!

            Честита нова година и от мен колеги,аз съм нов във форума и имам Дайхатсу роки 2.8 ТД, обаче откакто го имам това джипче голяма веселба пада,използвам всеки свободен ден да изляза да покарам,дано да има тази година повече сбирки на собственици на Дайхатсу и разходки около София та да мога да се присъединя към вас. Поздрави Драго

            Коментар


            • #96
              От: На изчезване ли сме?!

              Честита 2012 и от мен! Да сме здрави, да са здрави и джипките ни!
              По темата "на изчезване ли сме?". Разбира се , че не. Преди бяхме по-активни, защото ферозките бяха нови и непознати и имаше много въпроси за обсъждане. С общи усилия във форума успяхме да отговорим на всички въпроси и сега мисля, че болшинството се радва на изправни и Ферози.
              За разходките наистина се занемарихме. Аз няколко пъти разработвам маршрути за софт разходки, но все нещо изниква в последния момент. Нищо, годината е пред нас. Освен това, преди имаше някой разходки обявени за софт, които прерастнаха в хард и това според мен отказа доста ферозаджии. Тук не става въпрос дали ферозата става за хард. Всеки сам решава за какво ще си ползва джипката и до колко я пази. Аз не намирам удоволствие нарочно да затъна в кал до средата на вратите или да ме влачат на въже по корем 100м. На всякъде в гората може да се попадне на трасе непроходимо даже за ЗИЛ. тук Феро е много силен с възможността да обърне назад. Много ценя това му качество. Установил съм, че на път широк 14 стъпки (№43) мога да го обърна и пак да карам напред.
              Идеята ми е, когато някой организира разходка да е запознат с трасето и да даде информация за какво става дума. Така всеки ще може да реши дали да се включи. Организатора също така не трябва да отстъпва лидерството на други участници (обикновено с други марки и подготовка). Подобни подмяни ми се случиха няколко пъти и завършиха зле.
              Май стана дълго, но ще извинявате ако съм ви отегчил. Още веднаж бъдете здрави и до нови срещи.

              Коментар


              • #97
                От: На изчезване ли сме?!

                Живи и здрави!
                Пожелавам на всички напук на прогнозите, 2012-та да се окаже успешна и ползотворна година и да ни е широко около врата, та да се забавляваме с тигърчетата Дайхатсу.
                Поздрави.

                П.П.
                Тоя мъж Лама-та къде се затри? Да не ни е предал?
                Георги Тонев

                Коментар


                • #98
                  От: На изчезване ли сме?!

                  Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                  Живи и здрави!
                  Пожелавам на всички напук на прогнозите, 2012-та да се окаже успешна и ползотворна година и да ни е широко около врата, та да се забавляваме с тигърчетата Дайхатсу.
                  Поздрави.

                  П.П.
                  Тоя мъж Лама-та къде се затри? Да не ни е предал?
                  Жив е той,жив е...Витяхме се преди коледа,бачка,ходи на лов и модераторства из някакви ловни сайтове,та не му остава много време.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #99
                    От: На изчезване ли сме?!

                    A, бравос! Че последно нещо много се оплакваше от кризата.
                    Като купувах моята Фероза той откликна много сърдечно с предложение за среща, тест драйв и акъл преди покупката.
                    Така или иначе аз вече се бях влюбил и като разгонен котарак се въртях на улица Любен Каравелов , където домуваше Дайхатсуто.
                    Едвам изтърпях Ян да се върне от Гърция за да го прехвърлим.
                    Оттогава вече над три години не съм слизал от него. То ми е кола "евридейка", работна каручка и източник на забавление.
                    Пу, че се размекнах сантиментално. ))
                    Георги Тонев

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли сме?!

                      Честита Коледа колеги! Весело посрещане на Новата година ! Да сте живи и здрави и повечко късмет.
                      Дано през новата година да сколасаме една разходка да организираме от нашия подфорум.

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли сме?!

                        Честита Нова година!

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли сме?!

                          Честита Нова Година! Много здраве, късмет и хиляди безаварийни километри!
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: На изчезване ли сме?!

                            Честита и от мен момчета и Марианка! Живи, здрави и дано тази година се съберем поне веднъж!
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: На изчезване ли сме?!

                              Честита и от мен!Здраве и късмет през годината!
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: На изчезване ли сме?!

                                Честита и много успешна година!
                                Аз преди нова година се разделих с моето вярно приятелче Ферозин.
                                Пет години беше плътно до моето рамо и ден и нощ - неразделни. Минахме през много премеждия, весели моменти... страшни... забавни.
                                Вече има нов собственик, който обеща да се погрижи за здравето му и вярвам, че Ферозин отново ще тича волен.
                                Не се лигавя, наистина ми липсва.
                                Не е вече пред блока, поуморен но все пак с наперена осанка...
                                Връзката ми с ключовете вече е някак си непозната.
                                Еххх...
                                Вероятно ще се пренеса в посока на Нисан форума, но в момента още търся.

                                Поздрави на всички.
                                Георги Тонев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X