Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самурая на Трол

    Ето че и аз се сдобих със Самурайче..Със жена ми много му се радваме!
    Постепенно започва неговата подготовка, като начало махнахме разни излишни неща като теглич, стабилизираща щанга и разни подобни дреболий...И разбира се последваха няколко теста. Доволен съм като цяло..
    Мисля че прочетох всички теми свързани със Самурайте, НО все пак ще попитам знаещите няколко неща..Ще съм много благодарен за всяка помощ!
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-11-12, 22:07.
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

  • #2
    От: Самурая на Трол

    Честито и със здраве да го карате! И снимки да пускаш при подготовката!
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #3
      От: Самурая на Трол

      Честито и от мене! Аз защо останах с впечатление, че е Джимни?! Нещо съм проспал....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        От: Самурая на Трол

        Разубедиха ме от Джимнито, а самурая дето бях намерил на пружини се оказа с кофти документи и много скъп та понеже не ми се чакаше (без джип)си взех този
        Клипчето е от първия ден на самика при нас..
        Тепърва предстой МНОГО работа по него, но всичко с времето си..
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #5
          От: Самурая на Трол

          Ето ти VIN декодер и каталог за части:
          http://epc.japancars.ru/suzuki/

          Като ти покаже модела и прочие, цъкни върху някое от тях, и си в каталога. От там нататък и сам си знаеш.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Самурая на Трол

            Супер! Мерси много!
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #7
              От: Самурая на Трол

              За нищо.

              Между другото, на тоя сайт декодерите са вероятно едни от най-пълните въобще. Нисанския декодира номера, които никой друг не е поискал.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Самурая на Трол

                Честито нова придобивка ! Много кални разходки с него и да не закъсваш като с Исузото. Да ти покажа един интересен екземпляр от нашия регион. Брониран и с " либетка ".Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02343.jpg
Прегледи:3
Размер:148.8 КБ
ID:5299836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02344.jpg
Прегледи:3
Размер:144.6 КБ
ID:5299837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02345.jpg
Прегледи:3
Размер:132.1 КБ
ID:5299838
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #9
                  От: Самурая на Трол

                  Мдаа.. Мерси Няма да закъсвам като с Исузото... а много повече пак мерси
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: Самурая на Трол

                    Честито!!!

                    Отпуски, това-онова, и за една бройка да пропусна новината, че и ти си се ориентирал към правилната марка. При това с модел, подходящ за луди глави...

                    Със здраве да си го караш и много да те радва!

                    И по-рядко да изпадаш в ситуацията на юначагата на приложената по-долу снимка.

                    Поздрави!



                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lulin 005.jpg
Прегледи:1
Размер:172.6 КБ
ID:5306770
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Самурая на Трол

                      Мерси!!Сега се оглеждаме за парчета рифел 135/106см. И 248/20см. Не можем да дадем 700лв за цял лист.... Много ми се щеше с парите от тавана да си купим рифела...
                      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                      Коментар


                      • #12
                        От: Самурая на Трол

                        Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                        Мерси!!Сега се оглеждаме за парчета рифел 135/106см. И 248/20см. Не можем да дадем 700лв за цял лист.... Много ми се щеше с парите от тавана да си купим рифела...
                        Много скъп тоя рифел ...да нямаш грешка нещо... Колко дебел рифел търсиш ?
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #13
                          От: Самурая на Трол

                          Смятам че проритета трябва да ти е гуми
                          SUZUKI SAMURAI
                          http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                          Коментар


                          • #14
                            От: Самурая на Трол

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            Мерси!!Сега се оглеждаме за парчета рифел 135/106см. И 248/20см. Не можем да дадем 700лв за цял лист.... Много ми се щеше с парите от тавана да си купим рифела...
                            Кви 700лв за лист!?!? Кой те е качил на летящото килимче. Друг вариант е да са скочили цените но пък от 100лв. за лист 2/1 м. до 700
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              От: Самурая на Трол

                              И това е така...
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X