Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самурая на Трол

    Е тва е щото сега има повече въздух от преди. Ше го нагласим - пек минути работа е
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Самурая на Трол

      Утре ще тестваме шнорхела,ще пусна и тук линк с теста.
      Близката седмица ще сменим задния мост с витаров и в предния пиньона и короната- получаваме с ок 25-30% по бавно предаване и малко повече здравина, следва да мисля за блокажи.
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • От: Самурая на Трол

        Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
        Малко безмислени преправяния ще дойдат накрая. За 35-ци си трябват по здрави мостове. Няма смисъл от витарови или самурайски ако ще се експлотира както трябва, направо нещо по здраво, поне мостове има.
        За 35-ци трябва и по-здрав мотор, че да може да строши мостовете. На тоя просто няма да му стигнат силиците. Поне за задния де.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Самурая на Трол

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          За 35-ци трябва и по-здрав мотор, че да може да строши мостовете. На тоя просто няма да му стигнат силиците. Поне за задния де.
          На тоя двигател перфектно му ляга турбинка (ако вече си няма де, не съм чел цялата тема) и силицата му идва таман колкото да потроши всичко при добро желание
          Все пак няма ли да са му тежички толкова големи гуми на Самика, чисто от към съотношение собствено тегло - неподресорени маси?
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Самурая на Трол

            Мотора е достатъчен, че да ги строши тях, пък и други части по силовото предаване. Все пак гумите са тежки съчетано с кален грайфер и агресивно каране мостовете ще заминат.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • От: Самурая на Трол

              Новия мост е по-широк с ок. 10 см., което ще ми помогне за да не опират гумите в шоковете ( фланците и изнесените джанти не са достатъчни).
              Ще се наложи да преправим захватите на носачите понеже при пълно сгъване предния носач се удря в рамата и единия се е изкривил (може би ще се наложи направата на нов), а задните захвати ще бъдат разширени, понеже при пълно разгъване задните носачи стържат яко в тях,ще правим и карето на предния кардан, тоест има да направим доста неща за да може да се кара нормално.
              Последно редактирано от трол; 21-04-13, 22:21.
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар


              • От: Самурая на Трол

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е тва е щото сега има повече въздух от преди. Ше го нагласим - пек минути работа е
                Чак 5 минути не е. Пуснах днес едни буболечки в тролската глава и ще стане, ама трябваше първо да изчакам да видите как двигателят гасне от слаб до умерен вятър в подходящата посока.

                Много маркучлета и жици има по тоя двигател, трябва да се приведе в офроуд-състояние.

                Коментар


                • От: Самурая на Трол

                  Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                  ... за да може да се кара нормално.
                  Не смея и да си помисля какъв смисъл влагаш в това...
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Самурая на Трол

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Не смея и да си помисля какъв смисъл влагаш в това...
                    Ми натопорчил си пухогегата - иди на една разходка с него.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Самурая на Трол

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ми натопорчил си пухогегата - иди на една разходка с него.
                      Нямам подходяща баня, за влизане с дрехи! Иначе, с удоволствие!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Самурая на Трол

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Нямам подходяща баня, за влизане с дрехи! Иначе, с удоволствие!
                        Епа ше караш гол бе
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          Имаше малко пране с маркуч с яка струя и търкане на интериора, след което оплътних и боядисах допълнително няколко места, пробих дупчици на фаровете(понеже водата не излизаше), също измислих леко подобрение на шнорхела - задното колело хвъряше право в него. Сега търся крушка за фара- тази .
                          и някой да ми погледне мотора- налага се да му ограничавам въздуха много, иначе не върви добре а щом върна газта гасне , пробвах да си игая с какво ли не, но освен ограничаването на въздуха не мога да постигна друго. Пробвах това , което ме посъветва Ясен- да свържа дупката на изпарителя с въздуха скед филтъра, но ефекта беше само че мотора се дави яко и не работи, пробвах да завинтя кранчетата почти до край, но и това не помогна...Имам нужда от професионална намеса и центровка! Препоръчайте ми нещо моля.
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            Ти си направил само едно от всичките неща, за които ти разказвах. Ще го нагласим, само време да имам, че напоследък е страшно.

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Утре го оставям за смяна на мостовете, и като свърша филма, който започвам да снимам ще се занимавам пак
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ти си направил само едно от всичките неща, за които ти разказвах. Ще го нагласим, само време да имам, че напоследък е страшно.
                                Ясене ... знам, че не си вчерашен, но само за всеки случай - не се улисвай с "подобряването" на вакуумчетата. В общи линии има 2 излишни - ЕГР (ако има такъв и ако е до 95та) и вентилацията на резервоара (ако вече не е затапен).
                                Това, дето го беше споменал по-рано, че като духне вятър ще гасне - нещо не го разбрах. При изправна система за оборотите, няма никакъв начин да угасне от вятър и/или скорост.

                                Тролий, къде ограничаваш въздуха? Ако ще правиш глупости, сложи някаква пречка директно на смесителя. Достатъчно яка, че да не я смукне в мотора, естествено. Ако диаметъра на отвора на смесителя е над 40мм, лепни някоя 15мм шина и си в играта ... макар, че това е тъпотия неземна
                                Ако си с чисто вакуумен изпарител, просто смени мястото на малкото вакумче, току виж всичко си седнало на д-то.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X