Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боеприпаси за Глок 19

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боеприпаси за Глок 19

    Предложете какви боеприпаси(FMJ) да закупя за самоотбрана за Глок 19.

  • #2
    От: Боеприпаси за Глок 19

    Всички боеприпаси кал.9х19мм. с цяла метална ризница са подходящи...избора е много голям и по магазините има най-различни марки... може да прозвучи като реклама ако ти препоръчам нещо конкретно.Разходи се виж цените....прочети тук там ..... информация вече има много.
    Би трябвало когато ти издават разрешението за придобиването на оръжието да са ти вписали в него и определеното от закона количество боеприпаси....ако си го купил без патрони, ще трябва да пуснеш ново заявление в КОС и да си платиш още една такса за придобиването им....
    LZ3YG

    Коментар


    • #3
      От: Боеприпаси за Глок 19

      При така заложения въпрос-най добре си вземи каквото ти дават,сложи пищова и патроните в касата и забрави за тях.
      Ако обаче имаш интерес към оръжията ,ще постреляш с различни боеприпаси,ще видиш твоя,а после ще избереш боеприпас с мек връх,който дава най добри попадения с твоето пушкало.FMJ може да те хлъзне лошо в съда //не дай си боже//
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • #4
        От: Боеприпаси за Глок 19

        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
        .FMJ може да те хлъзне лошо в съда //не дай си боже//
        Само че по сега действащия закон всичко друго може да бъде вкарано в категорията експанзиращ боеприпас и пак ще те хлъзне още по лошо ако не дай боже се наложи да си използваш КНОто по предназначение. Тълкуването на термина експанзиращ боеприпас е по растегливо и от ябланишки локум .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Боеприпаси за Глок 19

          Първоначално публикуван от west222 Преглед на мнение
          Предложете какви боеприпаси(FMJ) да закупя за самоотбрана за Глок 19.
          От скоро имам ГЛОК 19 СЕТ, и аз като теб доста се поразрових из нета да реша какви патрони да си купя. Основно търсех повишен стопиращ ефект и да отговарят на законовите изисквания - трудна работа. След доста четене, питане и т.н. се бях насочил към тежки (147 грейна) с куршум тип "пресечен конус" - има доста такива които не са скъпи. Когато отидохме с колегата да си купуваме пистолетите, се оказа че точно тези към които се бях насочил ги няма в наличност. Като цяло нямаха тежки с пресечен конус. Така че - каквото и да те посъветват тук ти ще си купиш това което има в магазина Най-добрия вариант е в магазина да има това към което си се насочил.
          В крайна сметка понеже бяхме двама купихме една кутия скъпи патрони - тези: http://www.guns.bg/Lapua_9x19_CEPP_S...edReg=&outlet= и една кутия с класическа форма на куршума (бяха на ФЕДЕРАЛ) и в последствие си ги делнахме на половина. Естествено за прострелката на оръжието дадохме от евтините
          Обаче ако бях сам - нямаше да си купя цяла кутия патрони от по 1,65 лв бройката - малко множко ми се вижда.
          Така че - купуваш - каквото има на магазина и избора го правиш на място. Ако си се насочил точно към определени боеприпаси и си сигурен че ще купуваш от точно определен магазин а ги нямат - предполагам че няма да е проблем да ги капарираш и те да ги доставят до момента на покупката. Ние така направихме с пистолетите и щях да поръчам и патрони ако знаех че ги няма но просто не очаквах че при големия избор който имаха нямаше от тези към които съм се насочил.

          Коментар


          • #6
            От: Боеприпаси за Глок 19

            Няма лоши патрони има малко патрони

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X