Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

    Колега прочети мнението преди твоето и ще ти стане ясно

    Коментар


    • #17
      От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      Колега прочети мнението преди твоето и ще ти стане ясно
      ...а нита(болта) и него ли ще ти сложат, щото не ми е ясно, де?

      Коментар


      • #18
        От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

        Всъщност и на трите коли, за който знам, че сменяли там номерата са все предните. Ако някой е запознат ще пише, ако не до няколко дни ще питам и ще пиша тук!

        п.п. няма да се учудя ако при смяна на заден номер сложат и нит със съответния номер, разбира се може би струва нещо допълнително и сигурно пак трябва да се върне стария, но това е мое предположение!
        LZ1PER

        Коментар


        • #19
          От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

          За промяна на задния номер нека колегата отиде при производителя и да ковори с някой от шефовете. Като цяло няма нищо незаконно, просто си е сменил вратата, а случая е сходен с такъв, където един модел за Европа се сдобива с врата втора употреба от такъв за американския. Една кола, с един VIN и двигател, със същия талон. Така, че няма нищо подправено. Но идеята да говори с шефовете е да ги попита дали подават в КАТ инфо, кой номер с каква форма е. В документите не е записано, но евентуално в базата данни може и да е. И когато отиде да подменя номера или да бракува колата може да се заядат. В КАТ ако обясни на подходящия човек и той ще му каже подходящо решение. В това няма нищо лошо, да попита.
          В отговор на Faca - Преди години ми разбиха колата и огънаха задния капак до форма близка на колянов вал. Купих си капак, монтирах го и в КАТ със смачкания капак в колата. Питах на инфо и ме пратиха при хората, които слагат номерата. Пратиха ме пак на инфо...( познато ви е) И тъкмо тръгнах отговорника ме върна, като разбра какъв ми е проблема. Взе талона, видя номера на нита и сложи нов истински. А сега познайте колко от колите с нитове са нитовани? Другия вариант е да си го лепне с поксипол за лебетки. (както каза Спарки, ако не бъркам)
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #20
            От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

            Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
            А ако нита е махнат ... и съм без нит на задния номер какво се случва ?

            Моя го махнах преди 2 зими , защото бяха сложили така номера, че неможеше да ми се отваря автоматичната ръчка за багажника.
            Нита го пазя още ... но е скъсан и няма как да се монтира пак.

            Същото нещо може да се случи ако паркирам някъде където нетрябва в някоя чужда държава и ми свалят номерата ... (това ще ми е извинението ако ме барнат)

            Някой ми беше казвал, че срещу малка сума можело в КАТ да ми сложат нит със същия номер ... има ли такова нещо или трябва да се попълват документи и тнт ?
            Така е, или поне така беше преди година и половина - срещу 10 лв. ти слагат нов нит. Става за минути /поне в провинцията.../
            И не забравяйте погворката, че с питане ....

            Коментар


            • #21
              От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

              Здравейте. В отговор на didogen в КАТ имат инфо. и за формата на номера. Бъдете здрави.

              Коментар


              • #22
                От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                Здравейте.За да не пускам нова тема питам тука,като описвам и ситуацията:

                -Изгубен преден номер/регистрац.табела/ на микробус.Регистрацията и документно буса е редовен,но собственика е в чужбина и е трудна връзката с него.Налага се микробуса да се ползва по предназначение .
                Въпроса е дали е възможно,без наличие на увредена предна регистрационна табела да се изработи законно дубликат в по горе посочената фирма?
                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                Коментар


                • #23
                  От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                  Мисля, че не. Това, което съм чел е, че за изработка на нова табела се изисква старата, или по-голямата част от нея поне. Във вашия случай - пререгистрация, нови табели и талони. За съжаление това до колкото знам е единственият вариант.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    Мисля, че не. Това, което съм чел е, че за изработка на нова табела се изисква старата, или по-голямата част от нея поне. Във вашия случай - пререгистрация, нови табели и талони. За съжаление това до колкото знам е единственият вариант.
                    Абсолютно верно.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                      Здравейте. Някой можели дами помогне да си намеря накъде регистрационни номера. Искам просто да я от пиша пред кат. Защото преди година половина мия конфискувана в Гърция и неми връщат номерата. Моля някой дами помогне. Ще предоставя нужните документи голям талон малък и лична карта. Нека е ясно че е ние някакъв вид измама, просто не искам цял живот да плащам данъци.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                        Режеш от алуминий два правоъгълника и си пишеш буквите и цифрите.

                        п.п. Е нЕма такъв въпрос.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                          Първоначално публикуван от Maslarov Преглед на мнение
                          Здравейте. Някой можели дами помогне да си намеря накъде регистрационни номера. Искам просто да я от пиша пред кат. Защото преди година половина мия конфискувана в Гърция и неми връщат номерата. Моля някой дами помогне. Ще предоставя нужните документи голям талон малък и лична карта. Нека е ясно че е ние някакъв вид измама, просто не искам цял живот да плащам данъци.
                          Майтапчия!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                            Първоначално публикуван от Maslarov Преглед на мнение
                            Здравейте. Някой можели дами помогне да си намеря накъде регистрационни номера. Искам просто да я от пиша пред кат. Защото преди година половина мия конфискувана в Гърция и неми връщат номерата. Моля някой дами помогне. Ще предоставя нужните документи голям талон малък и лична карта. Нека е ясно че е ние някакъв вид измама, просто не искам цял живот да плащам данъци.
                            Я, кажи регистрационния номер, който ти трябва. Имам нещо наум!
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                              На мен като ми трябва номер , отивам в гората е там си намирам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1027.jpg
Прегледи:2
Размер:247.7 КБ
ID:5734391...
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #30
                                От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                                Ама по дърветата или в гьола?
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X