Обява

Свий
Няма добавени обяви.

.17 HMR или .22 magnum Моля съвет!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: .17 HMR или .22 magnum Моля съвет!

    За да е по интересно можеш и с 22LR да ги трепеш мишките . Стръв и издебване му е майката Лично съм го тествал. Но трябва да има много плъхове и мишки и се получава голяма веселба

    Коментар


    • #17
      От: .17 HMR или .22 magnum Моля съвет!

      Карай си с класиката на 22-рия калибър, все още тук / в БГ / 17хмр си е екзотика....пък и имаш по голям избор като разнообразие на боеприпаси 22 калибър.....
      LZ3YG

      Коментар


      • #18
        От: .17 HMR или .22 magnum Моля съвет!

        Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
        Карай си с класиката на 22-рия калибър, все още тук / в БГ / 17хмр си е екзотика....пък и имаш по голям избор като разнообразие на боеприпаси 22 калибър.....
        Преди години имах едно револверче .22магнум и за да компенсирам разликата от микрон ползвах....сламки........в,които пъхах патрони .22short или .22long rifle и после изрязвах до дължината на барабана..................става също и като изрежеш дъното на гилза от .22WMR,но е голем чанч........

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ERMA WERKE ER-442.jpg
Прегледи:1
Размер:39.6 КБ
ID:5337616

        Коментар


        • #19
          От: .17 HMR или .22 magnum Моля съвет!

          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
          Здравейте,

          Мисля да си взема малокалибрена пушка и съм се спрял на тези 2 калибъра. Някой има ли наблюденение върху тях и какъв съвет ще ми дадете. Единия е жестоко утвърден и ясен, но никога несъм ползвал .17 хмр и когато отидох да закупя .22 магнум ми го предложиха и сега съм пред дилема. Гледах им балестични данни но друго си е мнението на човек ползвал ги. Интересено ми е и разликата на шума при 2та.

          Бладоря предварително!
          watch watch0 :59 Pig Nap - Hog vs .17HMR

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X