Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български газов инжекцион "ФОБОС"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

    Първоначално публикуван от martinbar74 Преглед на мнение
    аз си сложих Cag gas, за сега около 4000 км съм доволен , всичко 900 лв с поставянето .
    Разход ОФА ДБ 2,4i 10-12 извън градско .
    OK. Благодаря за мнението.

    Поздрави

    Коментар


    • #17
      От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

      Аз също съм с КАР ГАЗ и на джипката(850лв) и на комбито(950лв с торо бутилка).Доволен съм.

      Коментар


      • #18
        От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

        Първоначално публикуван от gogodimo Преглед на мнение
        Колеги,
        има ли някой мнение пряко или коствено за газовите инжекциони на този производител.
        Как се държат по време на експлоатация "хардуерно" и "софтуерно"?
        За жалост нямам познати или приятели със монтирана такава газова система.
        В момента съм със "обикновено" газово BRC, и смятам да го подменя със гореспоменатата уредба.
        На първо четене се спирам на "Фобос" и заради почина "Избери Българското", но най вече, че ако има проблеми ще реагират бързо и адекватно (за сега поне така си мисля и се надявам).

        Предварително Благодаря.

        Поздрави
        Колега аз съм с такъв от 5 месеца.На ауди 2.8 6 цилиндра.Работи перфектно да не я урочасам.Никви ядове и нищо не съм барал или отреголирвал от както сме я качили.
        sigpic

        Коментар


        • #19
          От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

          Oт 5 години монтирам газов инжекцион Фобос. Мога да кажа само едно -ПЕРФЕКТЕН

          Коментар


          • #20
            От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

            От една година съм с Фобос на бмв 1.8 142hp и само ядове ми прави . С много лошо мнение останах от сервиза в софия . Не само че не можаха да я монтират и настроят кадърно но и нанесоха за около 300лв щети по колата

            Коментар


            • #21
              От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

              Първоначално публикуван от refleks Преглед на мнение
              От една година съм с Фобос на бмв 1.8 142hp и само ядове ми прави . С много лошо мнение останах от сервиза в софия . Не само че не можаха да я монтират и настроят кадърно но и нанесоха за около 300лв щети по колата
              От сервиз до сервиз има разлика, както и от "майстор" до Майстор! Масово се работи мърляво и идеята е да се претупат нещата и да се вземат кинтите на клиента...
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар


              • #22
                От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

                Здравейте имам Опел Монтерей 3.5 литра автоматик с монтирана Фобос некст и ми дава разход 30/100 градско настройката по таблица е както трябва някой има ли представа за този двигател какъв трябва да е разхода

                Коментар


                • #23
                  От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

                  Първоначално публикуван от petrol c20xe Преглед на мнение
                  Здравейте имам Опел Монтерей 3.5 литра автоматик с монтирана Фобос некст и ми дава разход 30/100 градско настройката по таблица е както трябва някой има ли представа за този двигател какъв трябва да е разхода
                  А колко ти харчи градско на бензин ако ти е изправна бензиновата уредба?

                  На бензин е нормално при теб да харчи градско малко над 20 литра, така че този разход на газ е почти нормален.
                  Последно редактирано от Еделвайс; 04-11-18, 13:55. Причина: Пояснение

                  Коментар


                  • #24
                    От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

                    На бензин не съм го засичал точно но го дават някъде 20 по характеристиките ама с 10 литра газ от горе си е бая трябва да направя точна засечка на бензин ако не го смъкна разхода на газ по някакъв начин за това ми се искаше някой който кара такъв да сподели

                    Коментар


                    • #25
                      От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

                      20 е нормално-30 не.
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #26
                        От: Български газов инжекцион "ФОБОС"

                        От градско, до градско- Балкан разлика.
                        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X