Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено Фуего

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рено Фуего

    Здравейте колеги дядо ми има рено фуего гтх 2.0 мисля че е 84-85 година.Та въпроса ми е колата влиза ли в ретро машините.Колата е в изключително здраве за годините си.Стой в гараж завита с брезент.Ето някоя снимка малко е прашна но тогава стоеше в този гараж.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0012.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5937917Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0013.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5937918Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0014.jpg
Прегледи:1
Размер:122.9 КБ
ID:5937919Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0015.jpg
Прегледи:1
Размер:169.4 КБ
ID:5937920Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_0016.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5937921 Поздрави.

  • #2
    От: Рено Фуего

    Да, минали са двадесет и пет години от производството и.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Рено Фуего

      И друго ми грабна окото като дядо ми докара колата.Тя е тарга с кожен гюрук който е електрически...Има и ел.стъкла,и кожен салон по онова време имало ли е такива работи.

      Коментар


      • #4
        От: Рено Фуего

        За 1884г ли говорим? - Та задаваш такива въпроси!
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Рено Фуего

          Не но просто ми стана интересно,че по онова време е имало такива екстри.

          Коментар


          • #6
            От: Рено Фуего

            Има ги от началото на 50-те...на миналия век. А колата е екзотика, бях забравил за този модел...красива машинка, даже дизеловия вариант е с максимална скорост над 170 км/ч.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Рено Фуего

              Един от най-навиканите модели на Рено. Много дефекти, но като ретро е супер! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:icon_biggrin.gif
Прегледи:17
Размер:172 Байта
ID:5296113
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                От: Рено Фуего

                Имах такава, бензинка. Не знам как дизелът е вдигал 170, моята ги правеше с 300 зора. Нищо особено, изглеждаше отстрани по-добре отколкото беше всъщност.

                Коментар


                • #9
                  От: Рено Фуего

                  Еми не знам за дефекти но дядо ми,я има от около 5 6 години,и за това време е сменил само генератора.До колкото знам двигатела е 120 к.с и бая върви.А вярно ли е че са се произвеждали в България в БУЛГАР Рено

                  Коментар


                  • #10
                    От: Рено Фуего

                    Гюрукът е оригинална заводска опция.

                    А ТД-то си ги вдигаше 180. На бензинките, особено ако са внос от Франция, пета скорост е супер дълга, и няма как да се развърти до тия километри. На дизелите хем въртящия момент е по-читав, хем предавателното число е както трябва, предвид че те имаха данъчни облекчения.

                    До края на 90те във Франция системата за изчисляване на фискалната мощност беше турбо дебилна, и повечето бензинови коли идваха с доста дълга крайна предавка. Дори при някои модели имаше по два варианта, един с предавателно число както си трябва, с по-скъпа винетка, и един с гадна дълга пета скорост, за евтина винетка.

                    После данъчните се поокопитиха и промениха нещата.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      От: Рено Фуего

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Fuego

                      Гоблин, кажи накратко за тая система с данъците, че ми е интересно, пък едва ли има къде да прочета, а и да има не знам как да търся.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Рено Фуего

                        Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
                        ...А вярно ли е че са се произвеждали в България в БУЛГАР Рено
                        Връщаш още двайсетина години назад и става вярно (при съответните, актуални модели).
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Рено Фуего

                          Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
                          Еми не знам за дефекти но дядо ми,я има от около 5 6 години,и за това време е сменил само генератора.До колкото знам двигатела е 120 к.с и бая върви.А вярно ли е че са се произвеждали в България в БУЛГАР Рено
                          Фуего никога не се е произвеждало в България.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Рено Фуего

                            Е, в Ловеч правеха нещо много подобно, поне на външен вид (2141 и 21412)
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Рено Фуего

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Гюрукът е оригинална заводска опция.

                              А ТД-то си ги вдигаше 180. На бензинките, особено ако са внос от Франция, пета скорост е супер дълга, и няма как да се развърти до тия километри. На дизелите хем въртящия момент е по-читав, хем предавателното число е както трябва, предвид че те имаха данъчни облекчения.

                              До края на 90те във Франция системата за изчисляване на фискалната мощност беше турбо дебилна, и повечето бензинови коли идваха с доста дълга крайна предавка. Дори при някои модели имаше по два варианта, един с предавателно число както си трябва, с по-скъпа винетка, и един с гадна дълга пета скорост, за евтина винетка.

                              После данъчните се поокопитиха и промениха нещата.
                              А пък сега е битурбо дебилна. На моя Гранд 5,2 талона му струваше 400 /четиристотин/ евро. Добре, че съм фирма и съм освободен от това да сменя талона.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X