Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
    ...и някакъв по евтин SUV за извън града. За 20 000 спокойно може да си купиш CR-V около 2003 и малка лека кола за 5-6 бончета...
    Другия вариант, взимаш си един SMART и тогава разхода в града ще ти е 3-4 на 100 :
    че аз си правя сметка да взема "скъп" SUV за 25000лв и да не е по-дърт от 2007г...
    ако взема за 20000 някъв ветеран 2003-та и малка кола за 5-6 бона, къде ще ми излезе сметката...
    За какво да взимам СМАРТ като нормален размер кола (например и30 дизелова) харчи 5-6/100
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      Тедо що ли имам чувство, че пак ще клекнеш на Санта Фе, ама дизел?!
      Аз писах вече няколко пъти - преди 2-3 години тествах и Х-трейла, и Кашкая, и Аутлендера! Гледах Колеоса! Ама накрая пак Хюндай! Сантя Фе! Голям, пълноценни 7 места! За 2.5 години и 100 хил. км никакви проблеми! Свалял съм го на дълъг път до 6.5 л., градско около 9-10 л.! В София! Магистрала 8!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Тедо що ли имам чувство, че пак ще клекнеш на Санта Фе, ама дизел?!
        ...
        май-май натам отиват нещата... някой беше писал "Не разбирам защо е пълно със Санта Фе-та...."... Ами с няколко дребни недостатъка, всимко друго са плюсове...
        Недостатъците за мен са:
        - не особено удобни предни седалки, но пък задните са супер и с това накланяне назад са направо супер - децата могат да спят удобно...
        - пластмасите на таблото леко поскръцват... ама чух подобно оплакване и за новата ес-класа
        - малко повечко люлее при ниска скорост и неравности... Х-трейла сякаш вози една идея по-добре...
        - модела 2007-2009г е с 5ст скорости - 6-тата предавка направо липсваше на бензиновото за да свали разхода - петата си беше супереластична дори в градско поддържаше 60-ина км/ч на 5-а... но на магистралата при 140кмч беше на 4000/мин
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
          Аз този път съм го минал, с абсолютно същото чудене. ОТ всичките се бях спрял на СантаФето, карах го 2 дни, ако караш споскойно с 90км разхода е учудващо нисък, има нормален, но висок багажник и прилични задни седалки. И нисана и кии ме разочароваха, аз разглеждах още и Хонда ФРВ - шестместен СУВ с противоречива външност, но се въздържах. От СантаФето пък се отказах поради честото посещение на сервиз за периодично обслужване и масла по време на 5годишната гаранция. И се спрях на 7-местен ВАН.
          - Икономичен,
          - по-широк вътре и по-комфортен,
          - с много възглавници за безопасност,
          - и върви при това.
          Колега, би ли споделил какъв ти е ВАН-ът? за да тествам и аз такъв...

          Между другото, с колко еърбега е (СФ 2008г е с 10бр)?
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            сетих се за още 2 модела /близнаци/, които отговарят на изискванията дизел, 6+1 места и цена за автомобил не по-стар от 2007г... Шевролет Каптива и Опел Антара... Ако някой има или е имал такъв, моля да сподели отзиви.
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              сетих се за още 2 модела /близнаци/, които отговарят на изискванията дизел, 6+1 места и цена за автомобил не по-стар от 2007г... Шевролет Каптива и Опел Антара... Ако някой има или е имал такъв, моля да сподели отзиви.
              Тука мисля, че ще се наиграеш! За ван, моят фаворит е VW TOURAN!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #22
                От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                и на мен "Шевролет" не ми звучи много добре... ама все пак
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #23
                  От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  Аз мога да споделя суперлативи за Санта Фе -то! ...Имаме три на разположение и трите са перфектни откъм здравина,разход,динамика,комфорт и стабилност!Едното го върнахме в ИНД,защото направи 150 000хил.км за 4години и дефектите му бяха незначителни!Подръжката им е приемлива във сравнение с другите изброени от теб марка,да не кажа,че е най-изгодна впредвид с това,което получаваш!Маневрени са и са перфектни,както за дълъг път,така и за в града!
                  За Сорентото немога да кажа хубави неща!Карах служебно чисто ново(2008г) ....до 60000км даде доста проблеми,пак не фатални,но разходъд му и поведението му на пътя са нелепи! ....Като цяло не смятам,че трябва да е категорията със СУВ-ове,които си избрал!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • #24
                    От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Тука мисля, че ще се наиграеш! За ван, моят фаворит е VW TOURAN!
                    Доколкото знам, поддръжката на TOURAN извън-гаранционно е на космически цени...

                    Коментар


                    • #25
                      От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      Първоначално погледнах несериозно на въпроса "СУВ със 7 места около 20 000лв", обаче като се замислих и започнах да оглеждам, разбрах казуса... Моят фаворит /ако ще става въпрос за кола до 5 години/ е Киа Соренто 2.5 CRDI. Новите Санта Фе също ми харесват, особено 2.5 дизела със 169 к.с. и автоматична СК, но са извън бюджета, за сега.
                      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                      Коментар


                      • #26
                        От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                        Доколкото знам, поддръжката на TOURAN извън-гаранционно е на космически цени...
                        Aми не знам какво се разбира под "космически". Сравнено с нещо друго ли имаш впредвид? Моя е вече извън гаранция, поддържа се с най-доброто, което се продава в Бг и... не мисля че съм космонафтин...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          и на мен "Шевролет" не ми звучи много добре... ама все пак
                          Хюндая ,Кията и Шевролета се произведени в Корея ..... така че качеството е едно.
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #28
                            От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                            Хюндая ,Кията и Шевролета се произведени в Корея ..... така че качеството е едно.
                            Абеее, то и Мерцедес и Опел са произведени в Германия, ама качеството не е едно!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #29
                              От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Абеее, то и Мерцедес и Опел са произведени в Германия, ама качеството не е едно!
                              Абе то и Мерцедес е с едно качество ........ Относно качеството на Шевролета и Опела не намирам разлика.
                              Това е мое мнение и не ангажирам никой с него !!!
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • #30
                                От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                                Е колеги!!!....Прекаляваме вече! ....Нека изразяваме конкретни мнения,за конкретни коли!
                                Аз давам глас за Санта Фе!
                                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X