Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да го познава този Ягуар?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да го познава този Ягуар?

    Обикаляйки насам натам попаднах на този Ягуар. Съдейки по номерата трябва да е регистриран някъде в в периода 1975 - 80 година и през онези години едва ли е бил на някой простосмъртен. Състоянието му поне външно е добро и е практически без липси . Съдбата му сега се решава дали ще отиде в ръцете на известен в средите ретро фен или ще си търси кой да го въстанови . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6664.jpg
Прегледи:1
Размер:266.3 КБ
ID:5937838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6662.jpg
Прегледи:1
Размер:261.2 КБ
ID:5937837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6665.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5937839
    Последно редактирано от sek.1; 12-08-11, 07:59.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Някой да го познава този Ягуар?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Обикаляйки насам натам попаднах на този Ягуар. Съдейки по номерата трябва да е регистриран някъде в в периода 1975 - 80 година и през онези години едва ли е бил на някой простосмъртен. Състоянието му поне външно е добро и е практически без липси . Съдбата му сега се решава дали ще отиде в ръцете на известен в средите ретро фен или ще си търси кой да го въстанови . [ATTACH=CONFIG]353505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]353504[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]353506[/ATTACH]
    Тук в Харманли в сервиза на един колега има същия и в доста по-добро състояние модела е от 1967 година на този модел тук джантите са със спици и само една централна гайка.Двигателя е 2,4 бензин с 2 карбуратора някъде имах снимки,ако ги намеря ще ги кача.
    0885719173-Красимир

    Коментар


    • #3
      От: Някой да го познава този Ягуар?

      Подобен, ако не същия дълго време седеше пред един охраняем паркинг в Манастирски ливади. Цвета и модела са същите, но оня май беше леко загнил. Дано имат добра съдба тия коли, наистина са страхотни.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Някой да го познава този Ягуар?

        Преди няколко години Мото Пфое предлагаше такъв, но не помня цената. Не знам и кой го взе.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: Някой да го познава този Ягуар?

          цената сигурно ще е убийствена за екземпляр в това състояние. А не изглежда никак зле.

          Коментар


          • #6
            От: Някой да го познава този Ягуар?

            Този не го познавам
            Колата е МаркІІ и в прекрасно състояние за възраста си. Възкрисал съм по-следващия XJ V12 първа серия .... ако има въпроси звънкайте, където мога ще помагам
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Някой да го познава този Ягуар?

              Цената още е неизвестна но седейки на открито определено нито тя се качва нито състоянието на автомобила става по добро . Това което знам за него е че не е пален 10 години и че му липсва единя карбуратор което налага отварянето на двигателя за ревизия което въобще не е ефтино на стара английска кола . Вътре интериора е кожа и махагон въстановяването им до оригиналното състояние също няма да е лесно и ефтино . Като цяло този автомобил иска много повече от само труд и ентусязъм.
              Последно редактирано от sek.1; 13-08-11, 05:06.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Някой да го познава този Ягуар?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0070.jpg
Прегледи:1
Размер:128.8 КБ
ID:5295750Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0072.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5295747Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0069.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5295744Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0071.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:5295751Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0073.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5295748Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0067.jpg
Прегледи:1
Размер:51.2 КБ
ID:5295745Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0074.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5295752Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0068.jpg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5295749Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0065.jpg
Прегледи:1
Размер:122.7 КБ
ID:5295746Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0066.jpg
Прегледи:1
Размер:68.8 КБ
ID:5295743
                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Цената още е неизвестна но седейки на открито определено нито тя се качва нито състоянието на автомобила става по добро . Това което знам за него е че не е пален 10 години и че му липсва единя карбуратор което налага отварянето на двигателя за ревизия което въобще не е ефтино на стара английска кола . Вътре интериора е кожа и махагон въстановяването им до оригиналното състояние също няма да е лесно и ефтино . Като цяло този автомобил иска много повече от само труд и ентусязъм.
                Този Ягуар който е тук в Харманли си е в запазен вид собственост на гръцки гражданин,по негови думи са му давали в гърция 50 000 евро но тои не го е продал.Тук е в сервиза за сменяне на гумените съединения и ремонт на електрическите подкачващи помпи за бензин.
                Последно редактирано от Красимир Канев; 13-08-11, 08:27.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • #9
                  От: Някой да го познава този Ягуар?

                  Здравейте,номер СН е "корекомски" от самия край на 60те и началото на 70те.Този Ягуар го знам от ученик (80те) ,дълги години се намираше в близост до Централна гара,преди десетина години се "премести" пък в Дружба 2

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой да го познава този Ягуар?

                    http://www.hemmings.com/classifieds/...e/jaguar/mk_2/

                    50 000 Евро... Малко множко ми се струват. За толкова пари ще ви докарам 3 калифорнийски без грам ръжда. Гърка май се е поизхвърлил като имаме в предвид състоянието на неговата кола.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой да го познава този Ягуар?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      http://www.hemmings.com/classifieds/...e/jaguar/mk_2/

                      50 000 Евро... Малко множко ми се струват. За толкова пари ще ви докарам 3 калифорнийски без грам ръжда. Гърка май се е поизхвърлил като имаме в предвид състоянието на неговата кола.
                      Нямам си напредстава за цената на колата това си е по негови думи.И на мен ми се видяха доста парички а и колата не е чак толкова уникална.
                      0885719173-Красимир

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой да го познава този Ягуар?

                        Първоначално публикуван от icco Преглед на мнение
                        Здравейте,номер СН е "корекомски" от самия край на 60те и началото на 70те.Този Ягуар го знам от ученик (80те) ,дълги години се намираше в близост до Централна гара,преди десетина години се "премести" пък в Дружба 2
                        Нищо общо ( грешка! )..................., от "централна" модела е 420 или сродния му Mark_X......
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой да го познава този Ягуар?

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Нищо общо ( грешка! )..................., от "централна" модела е 420 или сродния му Mark_X......
                          И на белия модела му е 420 дори преди си мислех,че е 4,2 мотор но се оказа 2,4 ако някой иска някоя по-добра снимка на някоя част от колата мога да я снимам колата е тук и е на разположение.
                          0885719173-Красимир

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой да го познава този Ягуар?

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Подобен, ако не същия дълго време седеше пред един охраняем паркинг в Манастирски ливади. Цвета и модела са същите, но оня май беше леко загнил. Дано имат добра съдба тия коли, наистина са страхотни.
                            Онзи в Манастирски ливади беше Марк 10,а този е Ес-Тайп.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой да го познава този Ягуар?

                              Здравейте ! Разбра ли се къде е колата и дали я продават ? Пишете имам интерес за възстановяване .Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X