Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зареждане на пожарогасители ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зареждане на пожарогасители ?

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    След приключението ми с нестопяемия предпазител със страшна сила изникна въпроса за исправноста на пожарогасителите ми . В случая просто не се наложи да го ползвам но понеже е от новите модели с едно манометърче от страни странно защо не му вярвам много . Имам 3 броя прахови Янтрус но те не са зареждани от едни 10 години и до колкото знам вътре праховата смес се "вкаменява" за по малък времеви период . Където и да питам за истинска профилактика и зареждане на всякъде вдигат рамене . Та къде в тая София извършват тая услуга истински не само да ми лепнат някъкъв стикер.
    Виж в ж.к. Манастирски ливади запад на ул Т. Каблешков, зад детския магазин там има специален сервиз за всякакви пожарогасители.
    AUDI Q5, 2TDI

    Коментар


    • #17
      От: Зареждане на пожарогасители ?

      Здравейте,искам да попитам,каде да си презаредя пожарогасителя?

      Коментар


      • #18
        От: Зареждане на пожарогасители ?

        Колега, колко от предходните мнения прочетохте?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          От: Зареждане на пожарогасители ?

          Пък и ако се знае за кой град/село пита колегата - може и да му се помогне (в профила има поле за Място)...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #20
            От: Зареждане на пожарогасители ?

            Презаредих го вече. Някаква фирма,намерих в нета.Работят със спийди и не ми се видя скъпо.

            Коментар


            • #21
              От: Зареждане на пожарогасители ?

              За прахов, воден или CO2 става въпрос? Сподред мен куриерската услуга ще излезе по скъпо от самото зареждане.

              Коментар


              • #22
                От: Зареждане на пожарогасители ?

                Ние ползваме
                <a href="https://www.kat-eood.com">Противопожарна Техника КАТ ЕООД</a> за обслужване на пожарогасители в офиса. Имат мобилен сервиз и като дойдат на място в офиса за проверяват пожарогасителите и пожароизвестителните системи заверявам и пожарогасителя за колата.
                Много по-удобно ми е, отколкото да ходя по сервизи и да губя часове в трафика .
                За Дискавърите по препоръчаха 2кг прахов, а не 1кг. Доста нафта държи ако е пълен

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X