Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Стрелям с очила, че съм малко късеглед И не винаги става от раз
    С кое око прицелваш, и колко диоптъра имаш на всяко око? На мен нещо не ми се получава с очила...
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #77
      От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

      Прицелвам с дясно око, на него имам към 2 диоптъра късогледство. Винаги стрелям с очила, така и така е задължително на състезание, дори и да нямаш диоптри, да предпазваш очите с очила. При мен е две в едно
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #78
        От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

        Странична релса MI и на нея кеф ти Аймпойнт Про за сериозен бой /яко е на чук / или евтинко Бушнелче или 0-4 оптика с подсветка на бърз монтаж,от темата оптика към другата минаваш за около минута и я разпъваш от 0 до 400 метра без да се замисляш.Бушнелчето съм го качвал и отпред,но това за близко,до около 150-200 метра,после си искам нормална над капака да увеличава.Това за нормални пари

        Снимки ако искаш ще ти снимам след 2-3 дни
        Последно редактирано от BENZBOSS; 03-01-17, 15:53.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Странична релса MI
          Аха, точно тая, бърз монтаж, нисък профил. Има и ментета китайски (тя най-вероятно и оригинална МИ сигурно пак е китайска) вършат същата работа, даже практически еднакви. За колегата бушидо - това е Мидуеst Индъстрис.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #80
            От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

            Абеее, страничният монтаж не ме кефи изобщо (не мога да се обоснова, но е така!) и дори не го и обмислям! Или на капака на цевната кутия, или на пикатини над газовата тръба. Не случайно питам за конкретните варианти...
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #81
              От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ...от темата оптика към другата минаваш за около минута и я разпъваш от 0 до 400 метра без да се замисляш...
              Коя тема викаш?!?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ...Снимки ако искаш ще ти снимам след 2-3 дни
              Давай! Ако успея да докарам ъпгрейдите, ще снимам и аз...

              П.п. абе в разни ловни форуми разправят, че група от 10 см. на 100 м. било максималното за SАR-a?!? Аз с гладкоцевно почти правя такава група... е на 50 м. де, ама малко по-големи очаквания имам за това отроче на БГ оръжейната индустрия...
              Последно редактирано от bushiDO; 03-01-17, 21:09.
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #82
                От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение

                П.п. абе в разни ловни форуми разправят, че група от 10 см. на 100 м. било максималното за SАR-a?!? Аз с гладкоцевно почти правя такава група... е на 50 м. де, ама малко по-големи очаквания имам за това отроче на БГ оръжейната индустрия...
                Тука някъде бях писал когато правихме подобен тест, забравил съм, ма мисля че групата на студена цев при мен беше 7 сантима. Което за тоя кютюк ме устройваше и от тогава такива тестове не съм правил, а само ъпгрейди в прикачен инвентар. Единия вече ми е излязъл на цената на придобиване, тежи повече от 4 кила, а все още не съм се спрял на оптика за постоянно, щото си имам изисквания към нея (да е по-евтина от него и да държи на удари в твърда повърхност). Смятай е сега каквото му поръчвам е на 3/4 от цената му. Освен това ако ми хареса ще пробвам и мерник/мушка за кпос дали ще биват. Изобщо тунинговам го защото съм фен, а иначе ако някой ден реша да го продавам трябва да му искам 2хил. лв и пак ще съм на загуба. Изобщо само нашествие на зомбита може да оправдае тая краста и изхарчените пари. М/у другото минах и на други патрони - руски.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #83
                  От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Не случайно питам за конкретните варианти...
                  Амии конкретен вариант ето

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fab_defense_ak_pdc.jpg
Прегледи:1
Размер:12.7 КБ
ID:5739477

                  Има и едни на зенит, ама трябва да се вземе цял комплект за да може да се монтира.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #84
                    От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Амии конкретен вариант ето

                    [ATTACH=CONFIG]896994[/ATTACH]

                    Има и едни на зенит, ама трябва да се вземе цял комплект за да може да се монтира.
                    Това не го знам - какво е?

                    П.п. Всички се праиме на какви ли не, само и само да нр лъсне крайната ни цел - зомби реди
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #85
                      От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Това не го знам - какво е?
                      Аз съм заложил на ъпгрейди фабдефенсе. Това е pdc.


                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Всички се праиме на какви ли не, само и само да нр лъсне крайната ни цел - зомби реди
                      Ха-ха верно е, още ми се сърди половината дружинка, че на последния лов не отстрелях благородните животни, дето ми излязоха. Скръцнах им със зъби, те погледнаха точно зомби килъра и се умълчаха. И без това ходя от дъжд на ветър. А не искат да ме пускат да гоня прасето в самата гора.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #86
                        От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Абеее, страничният монтаж не ме кефи изобщо (не мога да се обоснова, но е така!) и дори не го и обмислям! Или на капака на цевната кутия, или на пикатини над газовата тръба. Не случайно питам за конкретните варианти...
                        И мен не ме кефеше,но като порових малко,като накупих и накачих малко неща и на финала като му пернах МИ и заспа.4 оптики се сменят за около минута и половина,кеф ти точка или малка точица,0-4,0-6,3-15,но в последната няма смисъл,че ни пушката го може ни има патрон за нея.

                        Задрьж 2 дни да видиш кеф
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #87
                          От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                          Проба

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0122.jpg
Прегледи:1
Размер:111.5 КБ
ID:5739610

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0126.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5739611
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                            Страшни снимки ма форума качва една от 5 та мька някаква.Страничния монтаж колкото и кофти да изглежда вьобще не се усеща,че е там при стрелба или носене,а сьс свикването нямаш проблем - свикваш му за нула време.

                            Добрите страни - не мьрда,след свалянето му си остава Калашник от голите,струва никакви пари в сравнение с капака,сваля се за секунди и пак за толкова се качва,Арсеналския не трябва да го сваляш за да махнеш капака / е малко тегаво влиза ма влиза /.

                            Специално тая оптика се сваля и с кита за почистване,с дьното от пьлнителя не сьм се пробвал да я отвия,но ако я напьна не се сьмнявам,че ще падне.Всички други оптики които и пасват на тая пушка са бьрзи монтажи с палци от ляво та си зареждаш нормално без да си трошиш прьстите.

                            Аз сьм много ЗА страничния монтаж еле на Арсенал,на повечето други им стои леко в страни и дразни,но на нашенски заспива.
                            Последно редактирано от BENZBOSS; 05-01-17, 21:26.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                              Мерси за снимките! Ще го мисля окончателно, когато сдобия какалашката. Тази оптика каква е - не е ли много голяма за такъв тип пукало?

                              М/у другото това SLR, или SAR е?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #90
                                От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                                Сигурно е SAM
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X