Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любопитно за CR-V второ поколение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любопитно за CR-V второ поколение

    Здравейте на всички от този уникален форум от където човек може да научи страшно много неща за всичко!
    Аз не съм от утвърдените учасници тук, но редовно следя това което ме интересува!
    Та напоследък забелязвам (2-3 месеца), че драстично са намалели обявите (тук в България) за ЦР-В второ поколение (нормалните с ляв волан), затова исках да отворя тази тема, защото все още нямам отговор на въпроса защо е така, на какво се дължи?

  • #2
    От: Любопитно за CR-V второ поколение

    Виждам че темата е или доста скучна или голяма въпросителна! Само искам да добавя че това мое наблюдение е в продължение на година и половина, най-малко! И още нещо за останалите обяви те са вече с коригирани цени нагоре, което е пък още по необяснимо! Няма логика преди една година да се обявил една цена а сега да е по висока! Не знам за вас, но това е моето мнение и наблюдение!

    Коментар


    • #3
      От: Любопитно за CR-V второ поколение

      Любопитно!? Карат си ги...
      Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

      Коментар


      • #4
        От: Любопитно за CR-V второ поколение

        Първоначално публикуван от kalintry Преглед на мнение
        Любопитно!? Карат си ги...
        А щом хората си ги карат не би ли следвало да има и по голямо предлагане, за да ги карат повече хора?

        Коментар


        • #5
          От: Любопитно за CR-V второ поколение

          Първоначално публикуван от chakala80 Преглед на мнение
          А щом хората си ги карат не би ли следвало да има и по голямо предлагане, за да ги карат повече хора?
          Така е, аз предлагам всеки да си купува по 2, за да предложи едната на другите да карат и те.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Любопитно за CR-V второ поколение

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Така е, аз предлагам всеки да си купува по 2, за да предложи едната на другите да карат и те.
            Ей на това му казвам Соломоновско предложение, ако всички мислеха като теб, такива като мен нямаше да бъдат толкова любопитен и нямаше да питам толкова много!

            Коментар


            • #7
              От: Любопитно за CR-V второ поколение

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Така е, аз предлагам всеки да си купува по 2, за да предложи едната на другите да карат и те.
              ей че си жлъчен ,
              най вероятно не са започнали да ги сменят в "белите" страни заради наложената ни изкуствена световна криза
              -------Honda CR-V 128к.с.--------
              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

              Коментар


              • #8
                От: Любопитно за CR-V второ поколение

                Първоначално публикуван от chakala80 Преглед на мнение
                Здравейте на всички от този уникален форум от където човек може да научи страшно много неща за всичко!
                Аз не съм от утвърдените учасници тук, но редовно следя това което ме интересува!
                Та напоследък забелязвам (2-3 месеца), че драстично са намалели обявите (тук в България) за ЦР-В второ поколение (нормалните с ляв волан), затова исках да отворя тази тема, защото все още нямам отговор на въпроса защо е така, на какво се дължи?
                А случайно да си забелязал,че вече бъка от първа генерация и цените им са горе доло нормални.Явно тези камиончета от първа генерация са по по джоба на българина и явно и по непретенциозни-тогава защо да набиват по още 5000-8000лв отгере за втора генерация,като първото дзвере още си кюта.По Италия,швейцария та дори и австрия втора генерация колкотоси щеш,но цената и е къде къде над първата при никакви по добри характеристики на мотор 2000 кубика,даже и където е задния диф има вече някаква подложка и е по никса,ами защо да ги внасят тогава????
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  От: Любопитно за CR-V второ поколение

                  pavle вече ти отговори на въпроса, но и аз да добавя две думи - на практика разлика между 1 и 2 ген. няма. Поне в техническо отношение. Но разликата в цената е голяма - между септември 2001 и март 2002 цената скача с 5 к и повече. Имам познат който внася само хонди. От ЦР-В-тата внася само 1 ген. Причината е в цената - 1 ген. вече им падна цената до джоба на средния българин а 2 ген. още държат цена и в германия и в италия и затова не се внасят - продават се по-трудно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Любопитно за CR-V второ поколение

                    Първоначално публикуван от kalintry Преглед на мнение
                    Любопитно!? Карат си ги...
                    Именно!
                    Който се е "излъгал" да си купи такова нещо, няма да се излъже да го продаде.
                    И да, цената на 2- ра ген. е много по-висока от цената на 1-ва.

                    Разлика в техническо отношение? По-добър двг. за сметка на ш***ният Макферсон!
                    Защо им трябваше да се отказват от дабъл уишбоун?
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • #11
                      От: Любопитно за CR-V второ поколение

                      Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                      А случайно да си забелязал,че вече бъка от първа генерация и цените им са горе доло нормални.Явно тези камиончета от първа генерация са по по джоба на българина и явно и по непретенциозни-тогава защо да набиват по още 5000-8000лв отгере за втора генерация,като първото дзвере още си кюта.По Италия,швейцария та дори и австрия втора генерация колкотоси щеш,но цената и е къде къде над първата при никакви по добри характеристики на мотор 2000 кубика,даже и където е задния диф има вече някаква подложка и е по никса,ами защо да ги внасят тогава????
                      Да и мен ме води натам логиката а именно цената е определяща и тя е двойно повече от тази на първа генерация! В Швейцария наистина е пълно с втора генерация но по джоба на средно-статистическя европец, а не за псевдо-европейци като нас по отношение на стандарта! За характеристики не знам и не мога да ги коментирам защото дори и първа генерация нямам, а всички тук сте доста по компетентни в тази област от мен (затова съм се регистрирал в този форум да науча нещо) А тук наистина могат да се научат страшно много неща за всичко което те интересува, затова и благодаря на всички които пишат по темата!
                      И в крайна сметка се налага да се изчака година две за да паднат цените и да станат по нашия джоб, за да започнем да караме по новия вариант на първата ЦР-В!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X