Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

    Колеги преди 4 дни открих страшен филм за outback challenge в е-муле ама понеже не съм добре с интернеишънъл пиъринга може и да успея да го сваля след 400 години филма не е малък 2,19gb е ако някои може да го свали и след това да го качи тук ще съм му благодарен след като влезете в е-муле пишете в търсачката Outback challenge 2003 филма излиза ако някои може нека го свали за да го гледаме ще е супер аз същевременно ще продължа жалките опити да видим какво ще излезе
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

    emule-то, става за сваляне на музика, клипове и т.н, но за филми определено не става - скоростта е сравнително ниска и просто трябва да се чака много... Филм да сваляш 6-7 часа .Има си торент сървъри за това.Няма ли го качен другаде?
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

      Ами не няма го това е проблема защото както каза ти Мулето си става за сваляне на нещо по малко обемно но в случея го няма никъде прерових много места няма го до тук за 4 дни съм свалил 97.мб преди врем успях за седмица да сваля един 800мб филм незнам но имах късмет с постоянен данлоуд а сега просто неще да се закача има потребители но не тръгва ако вървеше за 20 30 дни ще съм го свалил но нещо ми куца за това се обръщам тук гледах това което съм успял да сваля супер яко е просто много добро дано захапе та да се свали
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

        Аз го захапах също, към момента свалям с над 40кб/с .... пък ще видиме
        [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

        Коментар


        • #5
          Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

          А аз по торентите намерих от 2006 година, но не ми е хич приятно с 3к/с Ако има желаещи да казват
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

            Някои имали напредък????
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Re: Молба за сваляне на филм за Outback challenge от Е-муле

              Аз пробвах,но не иска да се закачи при мен.
              MG RACING

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X