Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Варна Трофи 2007

    Пламене .................................... (ти си знаеш).
    За да не е пред всички.
    Терзиев така може ли.

    Коментар


    • #92
      До: Варна Трофи 2007

      Прочетох темата и реших да кажа следното:

      - щом има толкова негативни мнения има основание за тях
      - оправдание всеки лесно ще намери
      - като има правилник и никой не го спазва то какъв е смисъла и брои ли се за такъв.
      Според мен хората, които приемат поправките във валидния правилник би трябвало да се съобразяват с мненията на състезателите и да си мислят членове и алинеи по въпроси свързани с даване на грешни роудбуци и загадки с неочакван край по ПРАВЕНОТО ТРАСЕ, размествания в стартови позиции и тн.
      За мен е нормално да има разочаровани както от публиката на определени места така и ощетени екипажи. Но ми се струва прекалено да поддаваш неверни данни и т.н. на състезателите, които дават всичко от себе си .............

      Коментар


      • #93
        До: Варна Трофи 2007

        Има трима състезателя е половина дето все не им е ясно и все не са съгласни.За другите си е О.К.и е голям купон.

        Коментар


        • #94
          Re: Варна Трофи 2007

          Явно темата е с продължение....
          За мен остават някой неясноти и много ще се радвам ако някой ми ги обясни
          1. Как има правилник от три години, пък БОС се учреди миналата
          2. Как за тазигодишните състезания важи стария правилник, като вече няма "друсниполянковци" ( термина е на член на БОС)
          3. В момента има ли БОС или няма, защото няма официална реакция на това което се случи във Варна ( и добро и лошо)
          4. Когато Пламен Тенев каза, че няма да организира състезания, това означава ли че излиза от БОС
          5. Иска ли БОС публика или не. От това зависи много ( според мен).

          Това в никакъв случай не са заяджаници, защото много хора си задават тези въпроси. Въпрос на време е да се появят алтернативни състезания и тогава какво ще прави БОС?
          Лека нощ и със здраве
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #95
            До: Варна Трофи 2007

            +1!
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #96
              До: Варна Трофи 2007

              Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
              Правилник има от повече от три години.Всяка година се допълва и усавършенства,това , че Събин гое забравил а Тодор не го е чел не е чак толкова важно.Докато излезе новия си важи стария-логично.Проблема е че сме разпасана банда и не го спазваме,а когато ни хванат и организатори и състезатели търсим от девет кладенеца вода за оправдание.В крайна сметка според мен правилника хубав или лош трябва да се спазва,решението на съдията също да се приема без коментар.Празните приказки във форума са приоритет на феновета не се плюйте пред всички,имате си телефоните,а пък и на другото състезание пак ще се видите и ще сте заедно.Тогава какво ще си кажете?
              Празните приказки, ако изобщо постовете в тази тема са "празни приказки" не са приоритет на феновете или както някои ги наричат "Друсниполянковци", а са продукт на липсата на стегната и навременна информация. Тогава възникват въпроси, не дотам компетентни мнения, подозрения и т.н..
              А за да го има спорта трябва да ги има и феновете. Не очаквайте от тях да са толко навътре в нещата , колкото професионалните състезатели и организаторите, и не ги обиждайте.

              Коментар


              • #97
                До: Варна Трофи 2007

                снимки 2007



                Прикачени файлове
                Последно редактирано от krasito; 17-02-09, 08:05. Причина: допълване
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • #98
                  До: Варна Трофи 2007

                  Ето още малко снимки







                  http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                  Коментар


                  • #99
                    До: Варна Трофи 2007

                    СНИМКИ

























                    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                    Коментар


                    • До: Варна Трофи 2007

                      Браво,
                      страхотни снимки, нищо че са от по-миналата година.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: Варна Трофи 2007

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Браво,
                        страхотни снимки, нищо че са от по-миналата година.
                        Благодаря за което,не бях се регистрирала и за това чак сега ги качвам за да ги видят всички няма само аз да си ги гледам
                        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X