Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Варна Трофи 2007

    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
    Четейки, всичко по въпроса достигам до извода, че сме на правия път ! Има развитие и все по-малко стават грешките ! Бях само в първия ден и не мога да изразя мнение, но въпреки, че не съм фен на Пламен Тенев искам да повторя, че не трябва да обсъждаме следствието, а причината ! Все още няма приет правилник(от всички и одобрен от всички), все още не са ясни правилата, все още има възможности и пролуки в правилника за недоволни състезатели... Оценявам нервите и ентусиазма на организатора, знам какво е, НО ако БОС беше на мястото си, Пламен нямаше да изпадне в тази ситуация(предполагам) ! Според мен трябва по-скоро да се излъчатпредставители от всеки клуб, да се направи учредително събрание на БОС и се приемат ЯСНИ и ТОЧНИ правила ! Тогава на който му харесва и му стиска, кара в гората, който не, кара за разходка...




    Тодоре, просто ме просълзихте от смях с тази тема. Колко години ви трябват да оправите правилата бе хора???????? Мога да ти извадя от други форуми как преди 3-4 години са се обсъждали същите неща и оправданието е било че няма правилник!

    Чудя се тези които все още участват на подобни мероприятия как издържат? С какви нерви са тези хора?

    Колко години трябва да изминат за да:

    1. си направите правилник който да спазвате без "ама"

    2. да мине някой компетентен състезател по трасето за да провери роудбука за грешки, които АБСОЛЮТНО винаги съществуват. Ако роудбика на Сашо е бил перфектен, това е защото е проверен повече от 1 път(2-3 пъти според мен)!

    3. Да мине някой компетентен състезател по трасето за да провери за опасни места, както и за места където биха станали тапи и "първите да станат последни". Кога ще разберете че такива места не трябва да има? ИЛИ поне сложете един който да записва кой кога е стигнал до мястото на тапата и кога е влязъл да го бори, с цел да не го ощетявате човека заради това, че правите непреминаваеми препятствия с цел "да се кефи публиката" - е добре де ама и за състезателите помислете в крайна сметка!!!

    4. Кога ще направите правилник за правене на състезания, който да са длъжни да го спазват тези които правят състезанията?

    Да, може би се движите в правилната посока, ама със скоростта на куц охлюв!


    Нищо лично срещу никой, ама стегнете се малко бе хора!

    Имайте в предвид, че не всеки може да прави състезания, затова тези които не могат трябва да ги научите, нали сте един шампионат в крайна сметка!

    Коментар


    • #77
      До: Варна Трофи 2007

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      звучи като оправдание на виновен, но друг използва моят компютар за репликата
      Алекс , симпатизирам ти и наистина ми олекна.Представихте се чудесно , а сина ти е ,,железен'' - дано и моя стане такъв като порасне.
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #78
        До: Варна Трофи 2007

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение


        Тодоре, просто ме просълзихте от смях с тази тема. Колко години ви трябват да оправите правилата бе хора???????? Мога да ти извадя от други форуми как преди 3-4 години са се обсъждали същите неща и оправданието е било че няма правилник!

        Чудя се тези които все още участват на подобни мероприятия как издържат? С какви нерви са тези хора?

        Колко години трябва да изминат за да:

        1. си направите правилник който да спазвате без "ама"

        2. да мине някой компетентен състезател по трасето за да провери роудбука за грешки, които АБСОЛЮТНО винаги съществуват. Ако роудбика на Сашо е бил перфектен, това е защото е проверен повече от 1 път(2-3 пъти според мен)!

        3. Да мине някой компетентен състезател по трасето за да провери за опасни места, както и за места където биха станали тапи и "първите да станат последни". Кога ще разберете че такива места не трябва да има? ИЛИ поне сложете един който да записва кой кога е стигнал до мястото на тапата и кога е влязъл да го бори, с цел да не го ощетявате човека заради това, че правите непреминаваеми препятствия с цел "да се кефи публиката" - е добре де ама и за състезателите помислете в крайна сметка!!!

        4. Кога ще направите правилник за правене на състезания, който да са длъжни да го спазват тези които правят състезанията?

        Да, може би се движите в правилната посока, ама със скоростта на куц охлюв!


        Нищо лично срещу никой, ама стегнете се малко бе хора!

        Имайте в предвид, че не всеки може да прави състезания, затова тези които не могат трябва да ги научите, нали сте един шампионат в крайна сметка!

        Подкрепям напълно . Както обикновено Събин е кратък и ясен.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #79
          До: Варна Трофи 2007

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение


          Тодоре, просто ме просълзихте от смях с тази тема. Колко години ви трябват да оправите правилата бе хора????????
          Е сега ,чакат само да спре дъжда и сядат да го пишат тоя правилник.
          B+

          Коментар


          • #80
            До: Варна Трофи 2007

            Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
            Е сега ,чакат само да спре дъжда и сядат да го пишат тоя правилник.
            +1

            Коментар


            • #81
              До: Варна Трофи 2007

              За да освежа малко спора , а и за тези които обичат да гледат снимки се опитах да сложа малко в фтп-то. Не всички се прехвърлиха добре, но... се вижде, че лбеше готино

              Eto i link:

              https://htftp.offroad-bulgaria.com./..._trophy_small/
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #82
                До: Варна Трофи 2007

                Спор няма ,защото няма тема за спор.Всичко си продължава по староМУ.Ама така ако продължава доста от тези дето си заравят главата, трябва да пишат ТУК.
                B+

                Коментар


                • #83
                  До: Варна Трофи 2007

                  Коментар


                  • #84
                    До: Варна Трофи 2007

                    Мнение на участник във "Варна троВи" 2007:
                    1. С изключение на дистанцията 0.1120 от втория ден, роудбука си беше точен. Но и на онази точка човек можеше да се оправи с повече съобразителност. Ние лично загубихме доста време в лутане, защото не импровизирахме, а сме свикнали да разчитаме прекалено много на точност и буквалност в роудбука (като повечето от състезаващите се, BTW)
                    2. Правилника е достатъчно добър за да покрие всички ситуации, които се случиха. Трябва повече твърдост от страна на организатора (вземете пример от Ковачев)
                    3. Най-лесният начин е да търсиш грешките другаде, а не в себе си. Спрете да се оправдавате с Киро или с непълноти в правилника.
                    4. Навлизането на уазките за разходка в трасето: може да се приеме за малшанс на тези, които ги срещнахме, но още веднъж показва колко на косъм сме понякога ... Не мисля, че можем да заградим цялата Добричка област, за да си караме колите без рискове. Знаете, че винаги срещаме трактори, каруци, кърски е..чи, туристи. Обаче се касае за организирани уазки (бизнес) - значи все някой е взел решение да ги пусне в трасето, при все че беше очевидно, че върви състезание. Или е социопат или е малоумен идиот. Не бих винил организаторите, ако е било извън възможностите им да ги спрат.
                    5. Траяла си беше концептуална грешка, но иначе голямо БЛАГОДАРЯ на Тенев и другите организатори - състезанието си беше ОК. Без такива хора ще караме само за туризъм.
                    М.Смиленов - навигатор

                    Коментар


                    • #85
                      До: Варна Трофи 2007

                      Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                      В крайна сметка проблемите на Варна трофи 2007 възникнаха от компромисите които направи Пл. Тенев миналата година спрямо отбора на Кр. Илиев .
                      Тогава пък какво се е случило, че ми стана интересно.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Варна Трофи 2007

                        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                        Е сега ,чакат само да спре дъжда и сядат да го пишат тоя правилник.
                        Аз нещо хич не мога да разбера. Гледам тук - пише "Шампионат на БОС", говори се за правилник и не знам какво още, и в същото време чета:

                        Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                        трябва по-скоро да се излъчатпредставители от всеки клуб, да се направи учредително събрание на БОС и се приемат ЯСНИ и ТОЧНИ правила ! ...
                        А сега де! Има ли го БОС-а или го няма?!? Ако тепърва ще трябва да се прави учредително събрание, май излиза, че по-скоро отговорът е "Не" ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Варна Трофи 2007

                          Не ми се вярва нещата да са толко несериозни, че дори и правилник да няма.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Варна Трофи 2007

                            Радост !!! - Моят идол


                            УНИКАЛНО!!!!
                            Откриййте липсващия елемент


                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/churov/varna2007/
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #89
                              До: Варна Трофи 2007

                              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                              Радост !!! - Моят идол


                              УНИКАЛНО!!!!
                              Откриййте липсващия елемент


                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/churov/varna2007/
                              ''ФАНТАІХМЕЛ''---ААА?
                              Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                              Коментар


                              • #90
                                До: Варна Трофи 2007

                                Правилник има от повече от три години.Всяка година се допълва и усавършенства,това , че Събин гое забравил а Тодор не го е чел не е чак толкова важно.Докато излезе новия си важи стария-логично.Проблема е че сме разпасана банда и не го спазваме,а когато ни хванат и организатори и състезатели търсим от девет кладенеца вода за оправдание.В крайна сметка според мен правилника хубав или лош трябва да се спазва,решението на съдията също да се приема без коментар.Празните приказки във форума са приоритет на феновета не се плюйте пред всички,имате си телефоните,а пък и на другото състезание пак ще се видите и ще сте заедно.Тогава какво ще си кажете?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X