Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

    Моля за помощ, развали ми се механизма на ел. стъклото (предно ляво) и сега едвам съм закрепил стъклото да е затворено.Търсих на старо обаче няма и се отказах от този вариант, сега търся някой да предлага ново, още не сам проверил в магазина на Nissan знам че цената там ще е сериозна. Ако може някой да помогне ще съм много благодарен
    Ако някой знае каде мога да поръчам вежди за калници за Nissan Terrano II 94 2.7 TDI, също ще съм му задължен
    Предварително благодаря

  • #2
    Re: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

    моторче ли се е съсипало или механизъм или реле някое и за коя врата става въпрос?
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Re: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

      Става въпрос за шофьорската врата - моторчето е в перфектно състояние обаче мястото в което влиза жилото е запецнато от счупени пластмаски от механизма и е капсоловано (механизма е издал багажа)
      Ако можеш да ми помогнеш да намерим ново или на старо ще сам благодарен
      Приятна вечер

      Коментар


      • #4
        Re: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

        Дали не са идентични с на Патрола? Виж в някоя морга , Патролите се срещат по - често.

        Коментар


        • #5
          Re: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

          Зададох въпроса, защото имам моторче от 200sx (цялата врата, но механизмат не е с жило...) и моторчето предполагам, че е същото, но щом не е то проблема трябва да се потърси в морга! Във всеки случай във Врачанските морги няма разглобен такъв модел!
          4ао и успех
          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

          Коментар


          • #6
            Re: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

            Благодаря ви за помоща! Аз реших проблема - взех механизъм с моторче от една автоморга за 200 лв. оригиналното ново е 568лв. никога повече няма да си търся кола или джипка с ел пакет (макар че новите са всичките фабрично с ел)
            Ако някой опре до моторче за Terrano да звънка вече имам едно перфектно(без механизам) илишно
            Успех на всички

            Коментар


            • #7
              До: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

              Здравей, отскоро имам Терано ІІ, 2,7 TDI, 2001 г. В момента го постягам. В сервиза ми казаха, че е изгоряло моторчето на предно дясно стъкло. тел 0894 570 107, звънни ако още го продаваш твоя.

              Коментар


              • #8
                До: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                Днес получих мотора, много благодаря. Остана да го монтираме и да работи.

                Коментар


                • #9
                  До: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                  Само да вметна,че когато на някой му се случи да му работи моторчето а механизма да му прави въртели просто си разглобява механизма(нищо че е капсулован),нагляся самото жило където му е мястото и готово.Съжалявам че не видях темата по-рано и си изгорял с 200лв.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94



                    Кит за електрифициране на стъклата на ДВЕ врати - 240лв.
                    линк

                    Коментар


                    • #11
                      От: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                      Малко да вдигна темата.

                      След закупуването мойта дясна машинка се беше разкачила и надъвкала жилото. Закрепих я, но след над 2г. експлоатация отново все да издава странни звуци. Тоя път разправията с ремонта щеше да е доста голяма, и реших да купувам нова.

                      Към момента:
                      - цена на нова 300-400лв
                      - цена по морги - между 80 и 120лв.

                      Конкретно, за 80лв си взех перфектна от немско терано 2001-ва година. По моргите ги има масово, и ако ви искат повече пари - не им давайте, а звъннете на следващата обява. От 5 обяви в мобилето, и на 5-те имаше налични машинки в посочения ценови диапазон.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                        В Стара Загора има един който продава 2 предни врати и разни други работи, брони, огледала и разни дреболии от купето.... има и ел.моторчета, ако на някой му трябват мога да посреднича )
                        Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                        X-trail 2.2 Di 2003
                        Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                        Коментар


                        • #13
                          От: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                          Аз си търся машинка за предна лява врата. Колата е от подписа. Дайте инфо.
                          Благодаря.
                          Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                          Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                          Opel Campo 3,1 TD '99
                          Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                            Подкарваш мобилето за регион софия за терано 2 на части. Навсякъде, където звъннах, имаше. Просто си избери подходящо място.

                            Въпросното беше Evromobile и се намира на ломско шосе 250 - близо то кръстовището на ломско шосе и околовръстното. Лява машинка имаше, но от къса база. 99% съм сигурен че са еднакви, но все пак живота крие и изненади.

                            Ако проблема е в мопторчето, а механизма е здрав, имам здраво моторче, ако се окаже същото. Срещу 40 кинта е твое.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Механизъм ел. стъкла - поръчка на нов, вежди за калници Nissan terrano II 94

                              Дано да съм от полза на някого . Преди седмица ми прещрака нещо във вратата и след като направих опит да вдигна стъклото на предна лява врата започна бавно да се движи и да стърже. Разглобих вратата и се оказа ,че една пластмаска , която играе ролята на водач и се намира на една планка с ролката се е счупила. Жилото се влачеше вътре свободно. След като го зяпа един приятел със сервиз и каза : ще го побългарим. От магазин за строителни матеряли взехме дюбел за корниз - 12 ст. Скъси го и понеже е от някаква твърда пластмаса го резна и му направи улеи като на оригиналното. Сега си върви нормално. Ако разглабям пак вратата ,ще снимам как е станало.
                              Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
                              0885544754 Светослав Стоянов

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X