Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗиС 110

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗиС 110

    Колега - това да не е телевизия или радио Всички пишат сайтове и линкове - напиши го и ти !!!!!!!!

    Коментар


    • От: ЗиС 110

      Да съживим малко темата:
      http://www.vbox7.com/play:695d63830b
      http://www.vbox7.com/play:ff4a33eaf2
      П.П- знам че не е точно по темата но исках да го споделя с вас колеги. Реших да не отварям нова тема. Ако не е на правилното място ще помоля модераторите да го преместят.

      Коментар


      • От: ЗиС 110

        Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
        Да съживим малко темата:
        http://www.vbox7.com/play:695d63830b
        http://www.vbox7.com/play:ff4a33eaf2
        П.П- знам че не е точно по темата но исках да го споделя с вас колеги. Реших да не отварям нова тема. Ако не е на правилното място ще помоля модераторите да го преместят.
        Ето го клипа и за ЗиС 110:
        http://www.vbox7.com/play:dd9fe1e5

        Коментар


        • От: ЗиС 110

          Абе май само си чешем езиците Към автора- какво стана със ЗиС-а плевник, позаинтересува ли се, ходи ли на място и да видиш как стоят нещата?

          Коментар


          • От: ЗиС 110

            Първоначално публикуван от goshito Преглед на мнение
            Абе май само си чешем езиците Към автора- какво стана със ЗиС-а плевник, позаинтересува ли се, ходи ли на място и да видиш как стоят нещата?
            За жалост към момента е така. Иначе със ЗиС-а плевник положението е следното - обадих се на един приятел от Монтана да отиде да види дали озобщо е останало нещо от него, той обеща и естествено не ми свърши никаква работа и ще трябва да ида лично. Имах пътуване до Михайловград през декември и исках тогава да се отбия, но то за сега отпадна. Да отида специално до Сливовик без да знам дали въобще тези останки съществуват ми се струва неоправдано, защото това са поне 200 км. в едната посока. Щом ходя до Северозапада непременно ще мина да видя какво е положението. Междувременно чакам собственика на Зиса в Кнежа да ми се обади и потвърди продажбата или нейното отпадане (тъй като разговаряхме вече няколко пъти и ми е неудобно да го безпокоя повече, той пое ангажимента да ми се обади). Ако ходя до Габрово ще проверя и там какво е положението. Та това е за сега.
            Но няма лошо междувременно да си "спамиме" по темата, защото ако се пише само когато нещо се случва сигурно нямаше да има и три коментара .

            Коментар


            • От: ЗиС 110

              Здравейте всички!Аз съм от Украйна и често в България.Аз съм много се интересуват от автомобили ЗИС и ЗИЛ.


              Модератор: Добре дошли в нашия форум.
              Последно редактирано от Димо; 29-11-12, 01:02.

              Коментар


              • От: ЗиС 110

                Гледам,Зис-а от Кнежа от известно време го няма там,а колегата отдавна не е писал.Ако той го е взел,нека сподели как вървят нещата.

                Коментар


                • От: ЗиС 110

                  Здравейте колеги. С две думи никакъв ЗИС не взех.
                  Със собственика на този от Кнежа разговаряхме поне 5 пъти по телефона в продължение на два месеца и той всеки път ми казваше, че е обещал на човек от София да му го продаде и подготвят документите и превоза, да се обадя след седмица и ако се откаже купувачът да го взема аз. Та така два месеца и накрая се продаде. Яд ме е малко, че изобщо не трябваше да го чакам, а да отида до Кнежа, да му дам исканите 2000 лева и да се приключи, но пък ми мина през главата все пак да не отида и да откаже с оправданието, че го е обещал вече. Щом окончателно стана ясно, че е продаден, реших този път да пътувам до Сливовик и ако може поне да взема остатъка от другия. Уредих някакъв транспорт, който трябваше да дойде ако нещата се развият добре. Според местните ЗИС-а - плевник е докаран от СССР преди доста години, като там е обслужвал партийни величия преди това. Бил е много запазен и е каран изключително малко в БГ. Години наред е стоял в двора, но когато е "изхвърлен" на поляната са започнали набезите и се е превърнал в скрапта от снимките. С доста разправии намерих къщата и се оказа, че преди година-две е даден за желязо. Бях доста афектиран и не обърнах внимание на един човечец, който ми предлагаше някаква запазена Варшава на "изгодна цена". Сега като се замисля, трябваше поне да я видя, пък така и така имаше възможност за транспорт, поне да не съм капо. Но здраве да е. За сега май се отказах да взимам, пък ще видим. Дано ЗИС-а от Кнежа най-сетне е попаднал в ценител, който да има времето и възможностите да го върне към живот.

                  Коментар


                  • От: ЗиС 110

                    Добре де. След като си толкова мераклия, защо не направиш компромис и не вземеш нещо друго стойностно. За намирането на ЗиС ми се вижда малко обречена кауза, но знае ли човек... Все пак ще е жалко, като си натрупал толкова хъс за реставрация на кола, накрая да не направиш нищо.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X