Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗиС 110

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ЗиС 110

    Колеги извинявам се за недоразумението на вас и на Любен. Грешката наистина е моя. Просто в бързината да ги разгледам изобщо не обърнах внимание на отделни детайли. Благодаря, че своевременно го забелязахте. Разбира се, наистина реставрирания ЗИС е удоволствие за окото.

    Коментар


    • #92
      От: ЗиС 110

      Не прегледах дали е пускано преди - http://fakti.bg/avto/21583-parviat-l...ki-avtomobil#/

      Коментар


      • #93
        От: ЗиС 110

        Колеги, да ви питам по от рано. Ако стигна до взимане на този ЗИС от Сливовик как мислите, камион с кран ли да търся или бордовак и да вида в селото дали ще намеря мотокар или нещо да го вдигне с оглед, че няма колела. А може и от Михайловград имам приятел, който работи в един голям пункт за вторични отпадъци, да го питам дали мога да наема от него някаква техника?

        Коментар


        • #94
          От: ЗиС 110

          Най безболезнено може да се вдигне с колани и бордови камион с кран . Като гледам на какво място е не виждам как мотокар ще подходи до него .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #95
            От: ЗиС 110

            ЗиС-ът от Кнежа е спазарен, но за жалост не от мен... Жалко, защото тайно се надявах да взема точно този...Все пак да е честит на новия си собственик от София и дано го върне към живот скоро.

            Коментар


            • #96
              От: ЗиС 110

              Колеги, очаквайте включване с информация за продажбата на ЗИМ, който бил със сменен двигател, дизел от мерцедес.Една позната прави връзка със собственика, колата се намира в Бургас.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #97
                От: ЗиС 110

                Първоначално публикуван от veeeskooo Преглед на мнение
                ЗиС-ът от Кнежа е спазарен, но за жалост не от мен... Жалко, защото тайно се надявах да взема точно този...Все пак да е честит на новия си собственик от София и дано го върне към живот скоро.
                Някой е подхванал голямо приключение! Интересно, дали ще прави него самия, или този е донор за друг по-комплектен? Дано да го видим по улиците някой ден!
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • #98
                  От: ЗиС 110

                  Някой да е чувал някъде за части за ЗИМ ?
                  Нещо изостанало !

                  Коментар


                  • #99
                    От: ЗиС 110

                    Първоначално публикуван от зим Преглед на мнение
                    Някой да е чувал някъде за части за ЗИМ ?
                    Нещо изостанало !

                    Този човек е написал в заглавието, че има някакви части за ЗИМ: http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&...RKLvwqZHiFdA6g
                    Обади му се и го питай. Иначе към момента не знам за някой изоставен ЗИМ за части. Ако някой колега знае нещо да казва.

                    Коментар


                    • От: ЗиС 110

                      Колеги, моля за малко просветление:
                      Попаднах на един двигател в дървен съндък със надписи на руски. Вътре чисто нов по думите на хората :
                      Двигател 6 цилиндров , редови,със съединител и стартер и т.н ОКОМПЛЕКТОВАН Предполагам че е 3500 куб.см. (поне от това което четох из нета.)
                      ЧИСТАК БЪРСАК НОВИЧЪК.
                      нямах време да го разглеждам но по надписите който погледнах набързо ,руско чудо на техниката.
                      Утре ще го снимам и ще пусна снимки.

                      Коментар


                      • От: ЗиС 110

                        Първоначално публикуван от mickele Преглед на мнение
                        Колеги, моля за малко просветление:
                        Попаднах на един двигател в дървен съндък със надписи на руски. Вътре чисто нов по думите на хората :
                        Двигател 6 цилиндров , редови,със съединител и стартер и т.н ОКОМПЛЕКТОВАН Предполагам че е 3500 куб.см. (поне от това което четох из нета.)
                        ЧИСТАК БЪРСАК НОВИЧЪК.
                        нямах време да го разглеждам но по надписите който погледнах набързо ,руско чудо на техниката.
                        Утре ще го снимам и ще пусна снимки.
                        Ако е 6 цилиндров, редови, 3,5 литров - май е от ЗИМ (ГАЗ 12). Ако е така и е чисто нов, направо си е находка колега.

                        Коментар


                        • От: ЗиС 110

                          По вероятно е да е от камион вероятно от ГАЗ 51/63 или ЗиЛ 157 .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: ЗиС 110

                            Колеги извинявам се, ако спамя темата може да я преместите.
                            Днес направих няколко снимки на двигателя МОЛЯ да уточним от какво е , и за какво да го използвам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0628.jpg
Прегледи:1
Размер:120.9 КБ
ID:5318376Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0629.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5318377Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0631.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5318378Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0632.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5318379Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0634.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5318380Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0635.jpg
Прегледи:1
Размер:100.3 КБ
ID:5318381

                            Коментар


                            • От: ЗиС 110

                              Колега, според мен този двигател е от Газ 51, но трябва да се поразровя в къщи за някои снимки, за да съм по-категоричен. Двигателят на Зим (Газ 12) е сходен като визия и блок с този на Газ 51, но блокът от страната на съединителя е по-различен, тъй като там има хидро муфа. А сандъка е доста нов и по надписите се вижда, че е транспортиран с ферибота Иличовск Варна, който ако ти се рови можеш да намериш в нета кога е заработил.

                              Коментар


                              • От: ЗиС 110

                                Първоначално публикуван от Lev4o Преглед на мнение
                                Колега, според мен този двигател е от Газ 51, но трябва да се поразровя в къщи за някои снимки, за да съм по-категоричен. Двигателят на Зим (Газ 12) е сходен като визия и блок с този на Газ 51, но блокът от страната на съединителя е по-различен, тъй като там има хидро муфа. А сандъка е доста нов и по надписите се вижда, че е транспортиран с ферибота Иличовск Варна, който ако ти се рови можеш да намериш в нета кога е заработил.
                                Колега говорих със собственика. Двигателя е от газ 51.чисто нов. Купувал го е преди доста години.Но не се знае къде са документите.Купих го така или иначе сега ще му мисля.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X